ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

4a CATALANA, Grup 30

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1EMPURIA-CASTELLO CF32150212141112382
2SANT MIQUEL CF3213041115884173
3LLADO UE3212321025834271
4NAVATA CF3211241016865066
5PORTBOU CE321223827784264
6BASE ROSES CF32818926735754
7ARMENTERA CF32935629755950
8VILAJUIGA CF32728737716347
9COLEC BOLIVIANA 32728638738144
10CAMALLERA CF327285111557139
11SANT LLORENÇ FC3211151214588139
12SELVATANS CF3280941128210137
13CADAQUES UD325485111508335
14LLERS CF32601141125910431
15SIURANA UE3243103212679426
16VILAFANT FC3232124112458724
17VILA-SACRA UE3210161115471227

Calendari lliga final

Jornada 01
descansa00NAVATA CF
LLERS CF05EMPURIA-CASTELLO CF
CADAQUES UD14BASE ROSES CF
PORTBOU CE60ARMENTERA CF
SANT LLORENÇ FC21SIURANA UE
COLEC BOLIVIANA 02VILAJUIGA CF
LLADO UE10VILA-SACRA UE
SELVATANS CF04SANT MIQUEL CF
CAMALLERA CF41VILAFANT FC
Jornada 02
NAVATA CF14CAMALLERA CF
EMPURIA-CASTELLO CF00descansa
BASE ROSES CF31LLERS CF
ARMENTERA CF41CADAQUES UD
SIURANA UE12PORTBOU CE
VILAJUIGA CF30SANT LLORENÇ FC
VILA-SACRA UE13COLEC BOLIVIANA
SANT MIQUEL CF35LLADO UE
VILAFANT FC13SELVATANS CF
Jornada 03
NAVATA CF13EMPURIA-CASTELLO CF
descansa00BASE ROSES CF
LLERS CF03ARMENTERA CF
CADAQUES UD12SIURANA UE
PORTBOU CE22VILAJUIGA CF
SANT LLORENÇ FC43VILA-SACRA UE
COLEC BOLIVIANA 24SANT MIQUEL CF
LLADO UE60VILAFANT FC
CAMALLERA CF10SELVATANS CF
Jornada 04
EMPURIA-CASTELLO CF60CAMALLERA CF
BASE ROSES CF11NAVATA CF
ARMENTERA CF00descansa
SIURANA UE60LLERS CF
VILAJUIGA CF60CADAQUES UD
VILA-SACRA UE14PORTBOU CE
SANT MIQUEL CF72SANT LLORENÇ FC
VILAFANT FC14COLEC BOLIVIANA
SELVATANS CF01LLADO UE
Jornada 05
EMPURIA-CASTELLO CF31BASE ROSES CF
NAVATA CF10ARMENTERA CF
descansa00SIURANA UE
LLERS CF24VILAJUIGA CF
CADAQUES UD22VILA-SACRA UE
PORTBOU CE42SANT MIQUEL CF
SANT LLORENÇ FC03VILAFANT FC
COLEC BOLIVIANA 44SELVATANS CF
CAMALLERA CF20LLADO UE
Jornada 06
BASE ROSES CF01CAMALLERA CF
ARMENTERA CF00EMPURIA-CASTELLO CF
SIURANA UE21NAVATA CF
VILAJUIGA CF00descansa
VILA-SACRA UE13LLERS CF
SANT MIQUEL CF61CADAQUES UD
VILAFANT FC15PORTBOU CE
SELVATANS CF32SANT LLORENÇ FC
LLADO UE11COLEC BOLIVIANA
Jornada 07
BASE ROSES CF13ARMENTERA CF
EMPURIA-CASTELLO CF41SIURANA UE
NAVATA CF21VILAJUIGA CF
descansa00VILA-SACRA UE
LLERS CF02SANT MIQUEL CF
CADAQUES UD10VILAFANT FC
PORTBOU CE21SELVATANS CF
SANT LLORENÇ FC21LLADO UE
CAMALLERA CF22COLEC BOLIVIANA
Jornada 08
ARMENTERA CF10CAMALLERA CF
SIURANA UE33BASE ROSES CF
VILAJUIGA CF14EMPURIA-CASTELLO CF
VILA-SACRA UE15NAVATA CF
SANT MIQUEL CF00descansa
VILAFANT FC64LLERS CF
SELVATANS CF40CADAQUES UD
LLADO UE25PORTBOU CE
COLEC BOLIVIANA 51SANT LLORENÇ FC
Jornada 09
ARMENTERA CF22SIURANA UE
BASE ROSES CF02VILAJUIGA CF
EMPURIA-CASTELLO CF71VILA-SACRA UE
NAVATA CF61SANT MIQUEL CF
descansa00VILAFANT FC
LLERS CF51SELVATANS CF
CADAQUES UD02LLADO UE
PORTBOU CE02COLEC BOLIVIANA
CAMALLERA CF30SANT LLORENÇ FC
Jornada 10
SIURANA UE22CAMALLERA CF
VILAJUIGA CF21ARMENTERA CF
VILA-SACRA UE03BASE ROSES CF
SANT MIQUEL CF10EMPURIA-CASTELLO CF
VILAFANT FC23NAVATA CF
SELVATANS CF00descansa
LLADO UE32LLERS CF
COLEC BOLIVIANA 41CADAQUES UD
SANT LLORENÇ FC61PORTBOU CE
Jornada 11
SIURANA UE34VILAJUIGA CF
ARMENTERA CF41VILA-SACRA UE
BASE ROSES CF12SANT MIQUEL CF
EMPURIA-CASTELLO CF20VILAFANT FC
NAVATA CF43SELVATANS CF
descansa00LLADO UE
LLERS CF16COLEC BOLIVIANA
CADAQUES UD44SANT LLORENÇ FC
CAMALLERA CF23PORTBOU CE
Jornada 12
VILAJUIGA CF30CAMALLERA CF
VILA-SACRA UE31SIURANA UE
SANT MIQUEL CF30ARMENTERA CF
VILAFANT FC02BASE ROSES CF
SELVATANS CF23EMPURIA-CASTELLO CF
LLADO UE40NAVATA CF
COLEC BOLIVIANA 00descansa
SANT LLORENÇ FC60LLERS CF
PORTBOU CE21CADAQUES UD
Jornada 13
VILAJUIGA CF60VILA-SACRA UE
SIURANA UE12SANT MIQUEL CF
ARMENTERA CF100VILAFANT FC
BASE ROSES CF53SELVATANS CF
EMPURIA-CASTELLO CF40LLADO UE
NAVATA CF43COLEC BOLIVIANA
descansa00SANT LLORENÇ FC
LLERS CF34PORTBOU CE
CAMALLERA CF52CADAQUES UD
Jornada 14
VILA-SACRA UE01CAMALLERA CF
SANT MIQUEL CF32VILAJUIGA CF
VILAFANT FC10SIURANA UE
SELVATANS CF32ARMENTERA CF
LLADO UE22BASE ROSES CF
COLEC BOLIVIANA 04EMPURIA-CASTELLO CF
SANT LLORENÇ FC32NAVATA CF
PORTBOU CE00descansa
CADAQUES UD12LLERS CF
Jornada 15
SANT MIQUEL CF04VILA-SACRA UE
VILAJUIGA CF22VILAFANT FC
SIURANA UE27SELVATANS CF
ARMENTERA CF12LLADO UE
BASE ROSES CF41COLEC BOLIVIANA
EMPURIA-CASTELLO CF30SANT LLORENÇ FC
NAVATA CF11PORTBOU CE
descansa00CADAQUES UD
CAMALLERA CF14LLERS CF
Jornada 16
CAMALLERA CF02SANT MIQUEL CF
VILAFANT FC32VILA-SACRA UE
SELVATANS CF12VILAJUIGA CF
LLADO UE43SIURANA UE
COLEC BOLIVIANA 46ARMENTERA CF
SANT LLORENÇ FC32BASE ROSES CF
PORTBOU CE10EMPURIA-CASTELLO CF
CADAQUES UD13NAVATA CF
LLERS CF00descansa
Jornada 17
SANT MIQUEL CF31VILAFANT FC
VILA-SACRA UE34SELVATANS CF
VILAJUIGA CF02LLADO UE
SIURANA UE56COLEC BOLIVIANA
ARMENTERA CF10SANT LLORENÇ FC
BASE ROSES CF10PORTBOU CE
EMPURIA-CASTELLO CF61CADAQUES UD
NAVATA CF51LLERS CF
descansa00CAMALLERA CF
Jornada 18
NAVATA CF00descansa
EMPURIA-CASTELLO CF70LLERS CF
BASE ROSES CF12CADAQUES UD
ARMENTERA CF21PORTBOU CE
SIURANA UE10SANT LLORENÇ FC
VILAJUIGA CF23COLEC BOLIVIANA
VILA-SACRA UE01LLADO UE
SANT MIQUEL CF71SELVATANS CF
VILAFANT FC03CAMALLERA CF
Jornada 19
CAMALLERA CF02NAVATA CF
descansa00EMPURIA-CASTELLO CF
LLERS CF14BASE ROSES CF
CADAQUES UD00ARMENTERA CF
PORTBOU CE10SIURANA UE
SANT LLORENÇ FC11VILAJUIGA CF
COLEC BOLIVIANA 32VILA-SACRA UE
LLADO UE22SANT MIQUEL CF
SELVATANS CF24VILAFANT FC
Jornada 20
EMPURIA-CASTELLO CF31NAVATA CF
BASE ROSES CF00descansa
ARMENTERA CF82LLERS CF
SIURANA UE24CADAQUES UD
VILAJUIGA CF22PORTBOU CE
VILA-SACRA UE12SANT LLORENÇ FC
SANT MIQUEL CF50COLEC BOLIVIANA
VILAFANT FC11LLADO UE
SELVATANS CF23CAMALLERA CF
Jornada 21
CAMALLERA CF13EMPURIA-CASTELLO CF
NAVATA CF53BASE ROSES CF
descansa00ARMENTERA CF
LLERS CF24SIURANA UE
CADAQUES UD22VILAJUIGA CF
PORTBOU CE70VILA-SACRA UE
SANT LLORENÇ FC14SANT MIQUEL CF
COLEC BOLIVIANA 20VILAFANT FC
LLADO UE72SELVATANS CF
Jornada 22
BASE ROSES CF01EMPURIA-CASTELLO CF
ARMENTERA CF24NAVATA CF
SIURANA UE00descansa
VILAJUIGA CF34LLERS CF
VILA-SACRA UE16CADAQUES UD
SANT MIQUEL CF21PORTBOU CE
VILAFANT FC11SANT LLORENÇ FC
SELVATANS CF32COLEC BOLIVIANA
LLADO UE31CAMALLERA CF
Jornada 23
CAMALLERA CF23BASE ROSES CF
EMPURIA-CASTELLO CF21ARMENTERA CF
NAVATA CF23SIURANA UE
descansa00VILAJUIGA CF
LLERS CF50VILA-SACRA UE
CADAQUES UD10SANT MIQUEL CF
PORTBOU CE30VILAFANT FC
SANT LLORENÇ FC31SELVATANS CF
COLEC BOLIVIANA 12LLADO UE
Jornada 24
ARMENTERA CF02BASE ROSES CF
SIURANA UE07EMPURIA-CASTELLO CF
VILAJUIGA CF02NAVATA CF
VILA-SACRA UE00descansa
SANT MIQUEL CF30LLERS CF
VILAFANT FC01CADAQUES UD
SELVATANS CF04PORTBOU CE
LLADO UE62SANT LLORENÇ FC
COLEC BOLIVIANA 30CAMALLERA CF
Jornada 25
CAMALLERA CF13ARMENTERA CF
BASE ROSES CF10SIURANA UE
EMPURIA-CASTELLO CF30VILAJUIGA CF
NAVATA CF40VILA-SACRA UE
descansa00SANT MIQUEL CF
LLERS CF21VILAFANT FC
CADAQUES UD42SELVATANS CF
PORTBOU CE11LLADO UE
SANT LLORENÇ FC21COLEC BOLIVIANA
Jornada 26
SIURANA UE33ARMENTERA CF
VILAJUIGA CF13BASE ROSES CF
VILA-SACRA UE23EMPURIA-CASTELLO CF
SANT MIQUEL CF23NAVATA CF
VILAFANT FC00descansa
SELVATANS CF41LLERS CF
LLADO UE30CADAQUES UD
COLEC BOLIVIANA 10PORTBOU CE
SANT LLORENÇ FC32CAMALLERA CF
Jornada 27
CAMALLERA CF55SIURANA UE
ARMENTERA CF31VILAJUIGA CF
BASE ROSES CF53VILA-SACRA UE
EMPURIA-CASTELLO CF12SANT MIQUEL CF
NAVATA CF40VILAFANT FC
descansa00SELVATANS CF
LLERS CF13LLADO UE
CADAQUES UD10COLEC BOLIVIANA
PORTBOU CE30SANT LLORENÇ FC
Jornada 28
VILAJUIGA CF52SIURANA UE
VILA-SACRA UE34ARMENTERA CF
SANT MIQUEL CF20BASE ROSES CF
VILAFANT FC02EMPURIA-CASTELLO CF
SELVATANS CF03NAVATA CF
LLADO UE00descansa
COLEC BOLIVIANA 00LLERS CF
SANT LLORENÇ FC13CADAQUES UD
PORTBOU CE20CAMALLERA CF
Jornada 29
CAMALLERA CF30VILAJUIGA CF
SIURANA UE62VILA-SACRA UE
ARMENTERA CF20SANT MIQUEL CF
BASE ROSES CF54VILAFANT FC
EMPURIA-CASTELLO CF91SELVATANS CF
NAVATA CF21LLADO UE
descansa00COLEC BOLIVIANA
LLERS CF41SANT LLORENÇ FC
CADAQUES UD24PORTBOU CE
Jornada 30
VILA-SACRA UE23VILAJUIGA CF
SANT MIQUEL CF10SIURANA UE
VILAFANT FC12ARMENTERA CF
SELVATANS CF60BASE ROSES CF
LLADO UE21EMPURIA-CASTELLO CF
COLEC BOLIVIANA 13NAVATA CF
SANT LLORENÇ FC00descansa
PORTBOU CE40LLERS CF
CADAQUES UD42CAMALLERA CF
Jornada 31
CAMALLERA CF43VILA-SACRA UE
VILAJUIGA CF01SANT MIQUEL CF
SIURANA UE14VILAFANT FC
ARMENTERA CF23SELVATANS CF
BASE ROSES CF01LLADO UE
EMPURIA-CASTELLO CF70COLEC BOLIVIANA
NAVATA CF41SANT LLORENÇ FC
descansa00PORTBOU CE
LLERS CF60CADAQUES UD
Jornada 32
VILA-SACRA UE04SANT MIQUEL CF
VILAFANT FC13VILAJUIGA CF
SELVATANS CF31SIURANA UE
LLADO UE52ARMENTERA CF
COLEC BOLIVIANA 28BASE ROSES CF
SANT LLORENÇ FC13EMPURIA-CASTELLO CF
PORTBOU CE21NAVATA CF
CADAQUES UD00descansa
LLERS CF30CAMALLERA CF
Jornada 33
SANT MIQUEL CF50CAMALLERA CF
VILA-SACRA UE16VILAFANT FC
VILAJUIGA CF65SELVATANS CF
SIURANA UE15LLADO UE
ARMENTERA CF22COLEC BOLIVIANA
BASE ROSES CF31SANT LLORENÇ FC
EMPURIA-CASTELLO CF31PORTBOU CE
NAVATA CF11CADAQUES UD
descansa00LLERS CF
Jornada 34
VILAFANT FC03SANT MIQUEL CF
SELVATANS CF84VILA-SACRA UE
LLADO UE40VILAJUIGA CF
COLEC BOLIVIANA 53SIURANA UE
SANT LLORENÇ FC31ARMENTERA CF
PORTBOU CE02BASE ROSES CF
CADAQUES UD12EMPURIA-CASTELLO CF
LLERS CF05NAVATA CF
CAMALLERA CF00descansa

Calendari lliga regular

VILAFANT FC 1-3 SELVATANS CF

2015-09-27

Alineació local : MACIA , , , , ESPAÑA , , EDU , JAMAL , , JORGE , PAUL

Alineació visitant :

Arbitre : D.FELIU ROVIRA, MARC

Crónica :


LLADO UE 6-0 VILAFANT FC

2015-10-04

Alineació local : MACIA , , (45min) 53 , , ESPAÑA , EDU (57min) 52 , JAMAL (45min) 47 , , , PAUL ,

Alineació visitant :

Arbitre : CARLOS MONTBRAU MORCILLO

Crónica :


VILAFANT FC 1-4 COLEC BOLIVIANA

2015-10-11

Alineació local : MACIA , , , , EDU (77min) 53 , JAMAL (77min) 47 , (62min) 42 , , , PAUL , SANDE

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE LUIS SANTIAGO COMPANY

Crónica :


SANT LLORENÇ FC 0-3 VILAFANT FC

2015-10-18

Alineació local : MACIA , , (75min) 42 , ESPAÑA , EDU , , , JORGE , PAUL , SANDE ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. JOSEP RIERA PRAT

Crónica :


VILAFANT FC 1-5 PORTBOU CE

2015-10-25

Alineació local : MACIA , (65min) 9 , , ESPAÑA , , JAMAL , , (80min) 53 , JORGE , PAUL ,

Alineació visitant :

Arbitre : ANTONIO LOPEZ NOGUERA

Crónica :


CADAQUES UD 1-0 VILAFANT FC

2015-11-01

Alineació local : MACIA , (45min) 56 , , EDU (45min) 43 , JAMAL , , JORGE , PAUL (87min) 53 , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : FRANCISCO VERA BECERRA

Crónica :


VILAFANT FC 6-4 LLERS CF

2015-11-08

Alineació local : MACIA , (44min) 48 , ESPAÑA (65min) 42 , , (72min) 43 , , JORGE , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : JORGE ADRIAN SAMANES.

Crónica :


CAMALLERA CF 4-1 VILAFANT FC

2015-11-13

Alineació local : MACIA , (66min) 42 , ESPAÑA , (45min) 53 , , , JORGE , PAUL , , , (45min) 57

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE LUIS SANTIAGO COMPANY

Crónica :


VILAFANT FC 2-3 NAVATA CF

2015-11-22

Alineació local : MACIA , (76min) 9 , ESPAÑA , (70min) 18 , PAUL (76min) 42 , SANDE , , , , (62min) 44 , DAMIAN (70min) 47

Alineació visitant :

Arbitre : ROBERTO SUAREZ LOPEZ

Crónica :


EMPURIA-CASTELLO CF 2-0 VILAFANT FC

2015-11-28

Alineació local : MACIA , (45min) 50 , (63min) 48 , (36min) 46 , ESPAÑA (80min) 9 , , SANDE , JAMAL , , , DAMIAN

Alineació visitant :

Arbitre : D.JUAN MANUEL GARCIA GOMEZ

Crónica :


VILAFANT FC 0-2 BASE ROSES CF

2015-12-13

Alineació local : MACIA , (61min) 12 , (45min) 18 , ESPAÑA , , SANDE , , , , (72min) 48 , DAMIAN

Alineació visitant :

Arbitre : GUILLEM PELLEJERO PAIRO

Crónica :


ARMENTERA CF 10-0 VILAFANT FC

2015-12-19

Alineació local : MACIA , , , EDU , JAMAL , , PAUL , , , DAMIAN

Alineació visitant :

Arbitre : ALEJANDRO FERNANDEZ ORTUÑO

Crónica :


VILAFANT FC 1-0 SIURANA UE

2016-01-10

Alineació local : MACIA , (30min) 53 , , , ESPAÑA , , EDU (52min) 18 , JORGE , , , DAMIAN

Alineació visitant :

Arbitre : D.SERGI MUÑOZ NAVARRO

Crónica :


VILAJUIGA CF 2-2 VILAFANT FC

2016-01-16

Alineació local : MACIA , (60min) 50 , , JAMAL , JORGE , PAUL (70min) 44 , SANDE , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : MOISES NOGAREDA SALA

Crónica :


VILAFANT FC 3-2 VILA-SACRA UE

2016-01-24

Alineació local : MACIA , (45min) 18 , ESPAÑA (70min) 42 , , JORGE , SANDE , (70min) 48 , (45min) 12 , , , (61min) 56

Alineació visitant :

Arbitre : D. LLUIS BRAMON PALOMERAS

Crónica :


SANT MIQUEL CF 3-1 VILAFANT FC

2016-01-31

Alineació local : MACIA , (45min) 44 , ESPAÑA , , JORGE (65min) 53 , PAUL , SANDE , , , (45min) 18 , (65min) 42

Alineació visitant :

Arbitre : D. XAVIER RAUSI MACIA

Crónica :


VILAFANT FC 0-3 CAMALLERA CF

2016-02-14

Alineació local : MACIA , ESPAÑA (54min) 56 , , JAMAL (61min) 48 , , JORGE , SANDE , (45min) 54 , (54min) 46 , , (75min) 9

Alineació visitant :

Arbitre : D. JOSE LUIS SERRANO

Crónica :


SELVATANS CF 2-4 VILAFANT FC

2016-02-21

Alineació local : MACIA , (45min) 18 , (60min) 48 , (60min) 57 , , , JORGE (45min) 6 , SANDE , (45min) 58 , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. CRISTIAN CHILIPIREA

Crónica :


VILAFANT FC 1-1 LLADO UE

2016-02-28

Alineació local : MACIA , (39min) 50 , ESPAÑA (79min) 53 , , (45min) 18 , , JORGE , PAUL (45min) 57 , SANDE , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.IBRAHIM EL ABDI ZAHNINI

Crónica :


COLEC BOLIVIANA 2-0 VILAFANT FC

2016-03-06

Alineació local : MACIA , (68min) 42 , ESPAÑA (45min) 18 , , , JORGE (45min) 12 , SANDE , (45min) 57 , , , (68min) 48

Alineació visitant :

Arbitre : D. SERGIO CHINCHILLA

Crónica :


VILAFANT FC 1-1 SANT LLORENÇ FC

2016-03-13

Alineació local : MACIA , (70min) 42 , , , , PAUL (57min) 52 , (62min) 18 , , , DAMIAN (57min) 47 ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.GERARD NIERGA GELABERT

Crónica :


PORTBOU CE 3-0 VILAFANT FC

2016-03-20

Alineació local : MACIA , (68min) 57 , JAMAL , , , JORGE (68min) 42 , , SANDE , (13min) 48 , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. SERGI RIGAU GARCIA

Crónica :


VILAFANT FC 0-1 CADAQUES UD

2016-04-03

Alineació local : MACIA , (31min) 56 , ESPAÑA , JAMAL (45min) 46 , (77min) 53 , , JORGE (24min) 48 , , SANDE , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.SERGI CAPELLAN SERRANO

Crónica :


LLERS CF 2-1 VILAFANT FC

2016-04-09

Alineació local : MACIA , , (55min) 48 , ESPAÑA (78min) 53 , JAMAL (55min) 52 , , , , , , DAMIAN (68min) 47

Alineació visitant :

Arbitre : D. MOISES NOGAREDA SALA

Crónica :


NAVATA CF 4-0 VILAFANT FC

2016-04-24

Alineació local : MACIA , (45min) 18 , , (59min) 6 , , , , JORGE (45min) 52 , PAUL (45min) 57 , (65min) 42 ,

Alineació visitant :

Arbitre : MARC FELIU ROVIRA

Crónica :


VILAFANT FC 0-2 EMPURIA-CASTELLO CF

2016-05-01

Alineació local : MACIA , ESPAÑA (45min) 46 , , JAMAL (45min) 50 , (75min) 41 , , JORGE , , (79min) 42 , , DAMIAN

Alineació visitant :

Arbitre : SERGI M. RIMBAU GUILLAUMES

Crónica :


BASE ROSES CF 5-4 VILAFANT FC

2016-05-07

Alineació local : MACIA , , , (65min) 6 , , JORGE (70min) 57 , PAUL (85min) 18 , , , , (65min) 50

Alineació visitant :

Arbitre : MANUEL POT PAVON

Crónica :


VILAFANT FC 1-2 ARMENTERA CF

2016-05-15

Alineació local : MACIA , (76min) 18 , , , , JORGE , , , , , DAMIAN (68min) 48

Alineació visitant :

Arbitre : YOUSSEF AFANTROUS

Crónica :


SIURANA UE 1-4 VILAFANT FC

2016-05-22

Alineació local : MACIA , , (85min) 6 , , , JORGE (64min) 48 , , , (39min) 50 , DAMIAN (64min) 18 ,

Alineació visitant :

Arbitre : XAVIER PATIÑO RICO

Crónica :


VILAFANT FC 1-3 VILAJUIGA CF

2016-05-28

Alineació local : MACIA , (59min) 57 , JAMAL , , , JORGE , PAUL , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. ALBERT CORTES PORTELL

Crónica :


VILA-SACRA UE 1-6 VILAFANT FC

2016-06-05

Alineació local : MACIA , , ESPAÑA , JAMAL (45min) 12 , , PAUL (45min) 44 , , , , , DAMIAN

Alineació visitant :

Arbitre : ESTER PARRAMON MONERRIS.

Crónica :


VILAFANT FC 0-3 SANT MIQUEL CF

2016-06-12

Alineació local : MACIA , , , , , JORGE (56min) 18 , PAUL , , , , DAMIAN

Alineació visitant :

Arbitre : CARLS CABRERA VIDAL

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració