ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

4ª CATALANA GRUP 31

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CE GARRIGUELLA291203816984861
2CE FORTIA291032906714360
3COLEC BOLIVIANA291113744814559
4CF BASE ROSES29933834744057
5UD CADAQUES30915663675252
6UE SIURANA29735735785748
7CF NAVATA29735735634848
8CE PORTBOU29834537605745
9FC SANT LLORENÇ29744627505345
10CF VILAJUIGA29519645687538
11CF LLERS29366717454537
12CF SELVATANS297353210677935
13UE LLADO29357546516633
14VILAFANT ATL29231032106211120
15VILAFANT FC3022111212348813
16UE VILA-SACRA2911130213521146

Calendari lliga final

Jornada 01
UD CADAQUES33COLEC BOLIVIANA
CF VILAJUIGA34CE FORTIA
UE SIURANA41UE LLADO
FC SANT LLORENÇ22CE PORTBOU
CF LLERS40CF SELVATANS
CE GARRIGUELLA41UE VILA-SACRA
CF BASE ROSES71VILAFANT ATL
VILAFANT FC01CF NAVATA
Jornada 02
VILAFANT FC33COLEC BOLIVIANA
CE FORTIA00UD CADAQUES
UE LLADO33CF VILAJUIGA
CE PORTBOU00UE SIURANA
CF SELVATANS24FC SANT LLORENÇ
UE VILA-SACRA02CF LLERS
VILAFANT ATL11CE GARRIGUELLA
CF NAVATA13CF BASE ROSES
Jornada 03
COLEC BOLIVIANA20CE FORTIA
UD CADAQUES13UE LLADO
CF VILAJUIGA03CE PORTBOU
UE SIURANA71CF SELVATANS
FC SANT LLORENÇ22UE VILA-SACRA
CF LLERS22VILAFANT ATL
CE GARRIGUELLA41CF NAVATA
VILAFANT FC23CF BASE ROSES
Jornada 04
CE FORTIA30VILAFANT FC
UE LLADO11COLEC BOLIVIANA
CE PORTBOU11UD CADAQUES
CF SELVATANS30CF VILAJUIGA
UE VILA-SACRA06UE SIURANA
VILAFANT ATL02FC SANT LLORENÇ
CF NAVATA10CF LLERS
CF BASE ROSES21CE GARRIGUELLA
Jornada 05
CE FORTIA00UE LLADO
COLEC BOLIVIANA42CE PORTBOU
UD CADAQUES31CF SELVATANS
CF VILAJUIGA31UE VILA-SACRA
UE SIURANA51VILAFANT ATL
FC SANT LLORENÇ12CF NAVATA
CF LLERS22CF BASE ROSES
VILAFANT FC12CE GARRIGUELLA
Jornada 06
UE LLADO31VILAFANT FC
CE PORTBOU23CE FORTIA
CF SELVATANS20COLEC BOLIVIANA
UE VILA-SACRA12UD CADAQUES
VILAFANT ATL44CF VILAJUIGA
CF NAVATA01UE SIURANA
CF BASE ROSES61FC SANT LLORENÇ
CE GARRIGUELLA31CF LLERS
Jornada 07
UE LLADO13CE PORTBOU
CE FORTIA30CF SELVATANS
COLEC BOLIVIANA42UE VILA-SACRA
UD CADAQUES04VILAFANT ATL
CF VILAJUIGA13CF NAVATA
UE SIURANA30CF BASE ROSES
FC SANT LLORENÇ32CE GARRIGUELLA
VILAFANT FC10CF LLERS
Jornada 08
CE PORTBOU20VILAFANT FC
CF SELVATANS11UE LLADO
UE VILA-SACRA24CE FORTIA
VILAFANT ATL04COLEC BOLIVIANA
CF NAVATA52UD CADAQUES
CF BASE ROSES41CF VILAJUIGA
CE GARRIGUELLA71UE SIURANA
CF LLERS10FC SANT LLORENÇ
Jornada 09
CE PORTBOU21CF SELVATANS
UE LLADO21UE VILA-SACRA
CE FORTIA61VILAFANT ATL
COLEC BOLIVIANA53CF NAVATA
UD CADAQUES31CF BASE ROSES
CF VILAJUIGA34CE GARRIGUELLA
UE SIURANA13CF LLERS
VILAFANT FC02FC SANT LLORENÇ
Jornada 10
CF SELVATANS34VILAFANT FC
UE VILA-SACRA48CE PORTBOU
VILAFANT ATL33UE LLADO
CF NAVATA21CE FORTIA
CF BASE ROSES13COLEC BOLIVIANA
CE GARRIGUELLA21UD CADAQUES
CF LLERS02CF VILAJUIGA
FC SANT LLORENÇ11UE SIURANA
Jornada 11
CF SELVATANS50UE VILA-SACRA
CE PORTBOU21VILAFANT ATL
UE LLADO33CF NAVATA
CE FORTIA21CF BASE ROSES
COLEC BOLIVIANA21CE GARRIGUELLA
UD CADAQUES13CF LLERS
CF VILAJUIGA32FC SANT LLORENÇ
VILAFANT FC12UE SIURANA
Jornada 12
UE VILA-SACRA20VILAFANT FC
VILAFANT ATL15CF SELVATANS
CF NAVATA11CE PORTBOU
CF BASE ROSES12UE LLADO
CE GARRIGUELLA32CE FORTIA
CF LLERS02COLEC BOLIVIANA
FC SANT LLORENÇ43UD CADAQUES
UE SIURANA03CF VILAJUIGA
Jornada 13
UE VILA-SACRA33VILAFANT ATL
CF SELVATANS03CF NAVATA
CE PORTBOU01CF BASE ROSES
UE LLADO03CE GARRIGUELLA
CE FORTIA22CF LLERS
COLEC BOLIVIANA01FC SANT LLORENÇ
UD CADAQUES43UE SIURANA
CF VILAJUIGA52VILAFANT FC
Jornada 14
VILAFANT FC03VILAFANT ATL
CF NAVATA60UE VILA-SACRA
CF BASE ROSES41CF SELVATANS
CE GARRIGUELLA53CE PORTBOU
CF LLERS11UE LLADO
FC SANT LLORENÇ12CE FORTIA
UE SIURANA34COLEC BOLIVIANA
CF VILAJUIGA14UD CADAQUES
Jornada 15
VILAFANT ATL05CF NAVATA
UE VILA-SACRA25CF BASE ROSES
CF SELVATANS53CE GARRIGUELLA
CE PORTBOU10CF LLERS
UE LLADO22FC SANT LLORENÇ
CE FORTIA02UE SIURANA
COLEC BOLIVIANA23CF VILAJUIGA
UD CADAQUES50VILAFANT FC
Jornada 16
COLEC BOLIVIANA34UD CADAQUES
CE FORTIA23CF VILAJUIGA
UE LLADO23UE SIURANA
CE PORTBOU30FC SANT LLORENÇ
CF SELVATANS12CF LLERS
UE VILA-SACRA24CE GARRIGUELLA
VILAFANT ATL35CF BASE ROSES
CF NAVATA31VILAFANT FC
Jornada 17
COLEC BOLIVIANA41VILAFANT FC
UD CADAQUES31CE FORTIA
CF VILAJUIGA30UE LLADO
UE SIURANA10CE PORTBOU
FC SANT LLORENÇ31CF SELVATANS
CF LLERS33UE VILA-SACRA
CE GARRIGUELLA60VILAFANT ATL
CF BASE ROSES11CF NAVATA
Jornada 18
CE FORTIA20COLEC BOLIVIANA
UE LLADO02UD CADAQUES
CE PORTBOU22CF VILAJUIGA
CF SELVATANS31UE SIURANA
UE VILA-SACRA23FC SANT LLORENÇ
VILAFANT ATL26CF LLERS
CF NAVATA32CE GARRIGUELLA
CF BASE ROSES22VILAFANT FC
Jornada 19
VILAFANT FC27CE FORTIA
COLEC BOLIVIANA32UE LLADO
UD CADAQUES41CE PORTBOU
CF VILAJUIGA41CF SELVATANS
UE SIURANA62UE VILA-SACRA
FC SANT LLORENÇ63VILAFANT ATL
CF LLERS12CF NAVATA
CE GARRIGUELLA12CF BASE ROSES
Jornada 20
UE LLADO23CE FORTIA
CE PORTBOU25COLEC BOLIVIANA
CF SELVATANS22UD CADAQUES
UE VILA-SACRA24CF VILAJUIGA
VILAFANT ATL12UE SIURANA
CF NAVATA31FC SANT LLORENÇ
CF BASE ROSES20CF LLERS
CE GARRIGUELLA30VILAFANT FC
Jornada 21
VILAFANT FC03UE LLADO
CE FORTIA21CE PORTBOU
COLEC BOLIVIANA60CF SELVATANS
UD CADAQUES20UE VILA-SACRA
CF VILAJUIGA04VILAFANT ATL
UE SIURANA44CF NAVATA
FC SANT LLORENÇ03CF BASE ROSES
CF LLERS12CE GARRIGUELLA
Jornada 22
CE PORTBOU21UE LLADO
CF SELVATANS01CE FORTIA
UE VILA-SACRA02COLEC BOLIVIANA
VILAFANT ATL13UD CADAQUES
CF NAVATA22CF VILAJUIGA
CF BASE ROSES21UE SIURANA
CE GARRIGUELLA50FC SANT LLORENÇ
CF LLERS30VILAFANT FC
Jornada 23
VILAFANT FC12CE PORTBOU
UE LLADO22CF SELVATANS
CE FORTIA42UE VILA-SACRA
COLEC BOLIVIANA82VILAFANT ATL
UD CADAQUES30CF NAVATA
CF VILAJUIGA22CF BASE ROSES
UE SIURANA34CE GARRIGUELLA
FC SANT LLORENÇ30CF LLERS
Jornada 24
CF SELVATANS22CE PORTBOU
UE VILA-SACRA14UE LLADO
VILAFANT ATL45CE FORTIA
CF NAVATA00COLEC BOLIVIANA
CF BASE ROSES11UD CADAQUES
CE GARRIGUELLA52CF VILAJUIGA
CF LLERS11UE SIURANA
FC SANT LLORENÇ00VILAFANT FC
Jornada 25
VILAFANT FC33CF SELVATANS
CE PORTBOU63UE VILA-SACRA
UE LLADO32VILAFANT ATL
CE FORTIA21CF NAVATA
COLEC BOLIVIANA00CF BASE ROSES
UD CADAQUES15CE GARRIGUELLA
CF VILAJUIGA23CF LLERS
UE SIURANA00FC SANT LLORENÇ
Jornada 26
UE VILA-SACRA78CF SELVATANS
VILAFANT ATL25CE PORTBOU
CF NAVATA23UE LLADO
CF BASE ROSES31CE FORTIA
CE GARRIGUELLA12COLEC BOLIVIANA
CF LLERS11UD CADAQUES
FC SANT LLORENÇ31CF VILAJUIGA
UE SIURANA82VILAFANT FC
Jornada 27
VILAFANT FC52UE VILA-SACRA
CF SELVATANS83VILAFANT ATL
CE PORTBOU21CF NAVATA
UE LLADO05CF BASE ROSES
CE FORTIA31CE GARRIGUELLA
COLEC BOLIVIANA41CF LLERS
UD CADAQUES01FC SANT LLORENÇ
CF VILAJUIGA34UE SIURANA
Jornada 28
VILAFANT ATL54UE VILA-SACRA
CF NAVATA23CF SELVATANS
CF BASE ROSES30CE PORTBOU
CE GARRIGUELLA82UE LLADO
CF LLERS02CE FORTIA
FC SANT LLORENÇ20COLEC BOLIVIANA
UE SIURANA22UD CADAQUES
VILAFANT FC13CF VILAJUIGA
Jornada 29
VILAFANT ATL51VILAFANT FC
UE VILA-SACRA12CF NAVATA
CF SELVATANS32CF BASE ROSES
CE PORTBOU06CE GARRIGUELLA
UE LLADO12CF LLERS
CE FORTIA40FC SANT LLORENÇ
COLEC BOLIVIANA53UE SIURANA
UD CADAQUES52CF VILAJUIGA
Jornada 30
CF NAVATA00VILAFANT ATL
CF BASE ROSES00UE VILA-SACRA
CE GARRIGUELLA00CF SELVATANS
CF LLERS00CE PORTBOU
FC SANT LLORENÇ00UE LLADO
UE SIURANA00CE FORTIA
CF VILAJUIGA00COLEC BOLIVIANA
VILAFANT FC01UD CADAQUES

Calendari lliga regular

VILAFANT FC 0-1 UD CADAQUES

2015-05-31

Alineació local : MACIA , EDWIN , ESPAÑA , FRAN , EDU (63min) 3 , OSCAR , XAVI , JAMAL , JAVI , RICHARD (57min) 34 , SALGADO

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE LUIS SERRANO GONZALEZ

Crónica :


VILAFANT FC 0-1 CF NAVATA

2015-10-05

Alineació local : MACIA , LUCAS (87min) 13 , RUBEN , BERMU , ESPAÑA (59min) 37 , FRAN , DANI , CARLOS IVAN , XAVI (81min) 16 , JAMAL (87min) 9 , RICHARD (42min) 22

Alineació visitant :

Arbitre : D. MARC FELIU ROVIRA

Crónica :


VILAFANT FC 2-3 CF BASE ROSES

2015-10-19

Alineació local : MACIA , LUCAS , RUBEN , BERMU , ESPAÑA , FRAN , DANI (85min) 9 , CARLOS IVAN (85min) 18 , OSCAR , CARLOS , RICHARD (78min) 22

Alineació visitant :

Arbitre : MANUEL POT PAVON.

Crónica :


CE FORTIA 3-0 VILAFANT FC

2015-10-26

Alineació local : MACIA , LUCAS , RUBEN , BERMU , FRAN , DANI (73min) 6 , CARLOS IVAN , OSCAR (73min) 9 , XAVI (55min) 18 , CARLOS (45min) 25 , RICHARD (45min) 21

Alineació visitant :

Arbitre : XAVIER RAUSI MACIA

Crónica :


VILAFANT FC 1-2 CE GARRIGUELLA

2015-11-02

Alineació local : MACIA , RUBEN (28min) 25 , EDWIN , BERMU , ESPAÑA , FRAN , CARLOS IVAN , OSCAR , JAMAL (53min) 4 , RICHARD (78min) 9 , PAOLO

Alineació visitant :

Arbitre : DIEGO LESCANO GONZALO

Crónica :


UE LLADO 3-1 VILAFANT FC

2015-11-08

Alineació local : MACIA , PAOLO , EDWIN , BERMU (45min) 25 , ESPAÑA (55min) 18 , EDU , CARLOS IVAN , OSCAR , XAVI , CARLOS , RICHARD

Alineació visitant :

Arbitre : D.MOISES NOGAREDA SALA

Crónica :


CE PORTBOU 2-0 VILAFANT FC

2015-11-23

Alineació local : MACIA , EDWIN (66min) 3 , BERMU , ESPAÑA , FRAN , DANI , XAVI (51min) 9 , josep , CARLOS , RICHARD (56min) 25 , PAOLO

Alineació visitant :

Arbitre : CESAR ROMERO MOTA

Crónica :


CF SELVATANS 3-4 VILAFANT FC

2015-12-14

Alineació local : MACIA , LUCAS , BERMU , ESPAÑA , DANI , CARLOS IVAN , OSCAR , JAMAL (45min) 37 , ALVARO (65min) 16 , PAOLO , josep

Alineació visitant :

Arbitre : D. JOSE LUIS SERRANO

Crónica :


VILAFANT FC 1-2 UE SIURANA

2015-12-21

Alineació local : MACIA , LUCAS , RUBEN , BERMU , ESPAÑA (45min) 3 , FRAN , OSCAR (65min) 9 , XAVI (65min) 22 , DANI (80min) 18 , PAOLO , josep

Alineació visitant :

Arbitre : MANUEL GUERRA CRUZ

Crónica :


VILAFANT FC 1-0 CF LLERS

2016-01-01

Alineació local : MACIA , RUBEN , EDWIN , BERMU , ESPAÑA , DANI (68min) 12 , CARLOS IVAN , XAVI (59min) 25 , JAMAL (45min) 24 , CARLOS (89min) 9 , PAOLO

Alineació visitant :

Arbitre : D.ALBERTO GOMEZ PALOMINO

Crónica :


VILAFANT FC 3-3 COLEC BOLIVIANA

2016-01-01

Alineació local : MACIA , josep , EDWIN (45min) 36 , BERMU , ESPAÑA , EDU (45min) 12 , CARLOS IVAN , OSCAR , JAMAL (45min) 7 , RICHARD (63min) 4 , PAOLO (70min) 25

Alineació visitant :

Arbitre : ADRIAN GONZALEZ-CARRATO

Crónica :


VILAFANT FC 0-2 FC SANT LLORENÇ

2016-01-04

Alineació local : MACIA , LUCAS (82min) 22 , EDWIN (21min) 18 , BERMU , FRAN , DANI , CARLOS IVAN , OSCAR , XAVI , RICHARD (73min) 9 , PAOLO

Alineació visitant :

Arbitre : AITOR SOPO LARRAGAY

Crónica :


UE VILA-SACRA 2-0 VILAFANT FC

2016-01-11

Alineació local : MACIA , EDWIN , BERMU , ESPAÑA , EDU , DANI , CARLOS IVAN , OSCAR , XAVI , JAMAL , PAOLO

Alineació visitant :

Arbitre : SERGI SALA MARTINEZ

Crónica :


CF VILAJUIGA 5-2 VILAFANT FC

2016-01-17

Alineació local : MACIA , LUCAS , EDWIN , ESPAÑA (11min) 17 , FRAN , EDU (45min) 3 , OSCAR , XAVI (53min) 25 , JAMAL , RICHARD , ALVARO

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE LUIS SANTIAGO COMPANY

Crónica :


UD CADAQUES 5-0 VILAFANT FC

2016-02-01

Alineació local : MACIA , LUCAS , AXEL (66min) 18 , EDWIN , ESPAÑA (39min) 22 , FRAN , EDU (66min) 27 , CARLOS IVAN , OSCAR , PAU , RICHARD

Alineació visitant :

Arbitre : JUAN CARLOS GREGORIO TENA

Crónica :


CF NAVATA 3-1 VILAFANT FC

2016-02-08

Alineació local : MACIA , LUCAS , PAU , EDWIN , PAOLO , FRAN , EDU (33min) 25 , CARLOS IVAN , OSCAR , JAMAL , RICHARD

Alineació visitant :

Arbitre : TOUMANI SANGARE

Crónica :


CF BASE ROSES 2-2 VILAFANT FC

2016-02-28

Alineació local : MACIA , LUCAS , EDWIN (52min) 24 , ESPAÑA (70min) 22 , EDU , PAU (45min) 17 , CARLOS IVAN , OSCAR , XAVI (45min) 12 , JAMAL (75min) 27 , AXEL

Alineació visitant :

Arbitre : AGUSTIN ROBLEDILLO MARTINE

Crónica :


CE GARRIGUELLA 3-0 VILAFANT FC

2016-03-15

Alineació local : MACIA , LUCAS , RUBEN , ESPAÑA , AXEL , EDU , PAU (58min) 27 , OSCAR , XAVI (45min) 24 , JAMAL , JAVI

Alineació visitant :

Arbitre : MANUEL POT PAVON.

Crónica :


VILAFANT FC 0-3 UE LLADO

2016-03-22

Alineació local : MACIA , LUCAS , RUBEN , EDWIN , ESPAÑA , FRAN (55min) 33 , EDU , OSCAR , JAMAL , PAU (55min) 24 , ARNAU

Alineació visitant :

Arbitre : YAYA SIDIBE SIDIBE

Crónica :


CF LLERS 3-0 VILAFANT FC

2016-03-28

Alineació local : MACIA , LUCAS , RUBEN , EDWIN , BERMU (45min) 12 , ESPAÑA , EDU (65min) 24 , JAVI , OSCAR , XAVI , JAMAL

Alineació visitant :

Arbitre : D. LAURA TORRES PIGEM

Crónica :


VILAFANT FC 2-7 CE FORTIA

2016-04-03

Alineació local : ARNAU , RUBEN , EDWIN , BERMU , OSCAR , XAVI (60min) 2 , VICTOR , JAMAL (5min) 29 , JAVI , RICHARD , AXEL

Alineació visitant :

Arbitre : FRANCISCO VERA BECERRA

Crónica :


COLEC BOLIVIANA 4-1 VILAFANT FC

2016-04-08

Alineació local : MACIA , ADRI , RUBEN , EDWIN (45min) 28 , BERMU , FRAN (45min) 6 , EDU , OSCAR , XAVI (77min) 27 , JAVI , PAOLO (77min) 24

Alineació visitant :

Arbitre : FRANCISCO VERA BECERRA

Crónica :


VILAFANT FC 1-2 CE PORTBOU

2016-04-12

Alineació local : MACIA , ADRI , EDWIN (79min) 27 , BERMU , ESPAÑA , FRAN (61min) 29 , EDU , OSCAR (27min) 18 , JAVI , RICHARD , AXEL

Alineació visitant :

Arbitre : GERARD ALSINA DARDER

Crónica :


VILAFANT FC 3-3 CF SELVATANS

2016-04-26

Alineació local : MACIA , ADRI , RUBEN , EDWIN , ESPAÑA , FRAN , OSCAR , JAMAL (65min) 27 , JAVI , RICHARD , SALGADO

Alineació visitant :

Arbitre : CARLES EXTREMERA PEÑA

Crónica :


UE SIURANA 8-2 VILAFANT FC

2016-05-03

Alineació local : MACIA (45min) 35 , ADRI , RUBEN , EDWIN , BERMU , ESPAÑA , FRAN , EDU , OSCAR , JAVI , SALGADO

Alineació visitant :

Arbitre : D.MARC FELIU ROVIRA

Crónica :


VILAFANT FC 5-2 UE VILA-SACRA

2016-05-10

Alineació local : MACIA (45min) 27 , ADRI (13min) 18 , RUBEN , BERMU , ESPAÑA , FRAN , EDU (45min) 3 , OSCAR , XAVI (57min) 16 , AXEL (75min) 29 , SALGADO

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE MANUEL ACOSTA MOLINA

Crónica :


VILAFANT FC 1-3 CF VILAJUIGA

2016-05-16

Alineació local : MACIA (21min) 27 , ADRI , RUBEN (70min) 24 , EDWIN , ESPAÑA , FRAN , EDU , OSCAR , JAMAL , AXEL , PAU (59min) 35

Alineació visitant :

Arbitre : ANTONIO AMORETI ZARCO

Crónica :


VILAFANT ATL 5-1 VILAFANT FC

2016-05-24

Alineació local : MACIA , ADRI (78min) 27 , EDWIN , BERMU , ESPAÑA , FRAN , OSCAR , XAVI (45min) 18 , JAVI , RICHARD (66min) 29 , SALGADO (61min) 28

Alineació visitant :

Arbitre : MOISES NOGAREDA SALA

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració