ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

4ª CATALANA GRUP 31

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CISTELLA CF301230933742569
2SANT PERE PESCADOR FC301311825783366
3COLECTIVITAT BOLIVIANA301311816774565
4VILAFANT FC301212645895559
5FORTIA CE30735636515045
6GARRIGUELLA CE30717636767443
7SELVATANS CF29824519928142
8BASE ROSES CF30825438687341
9LLERS CF30636537495339
10PORT BOU CE30465627646338
11CADAQUES UD29834257374638
12SIURANA UE30519528659633
13VILAFANT AC 304110618537632
14VILA-SACRA UE30438429588929
15LLADO UE303483210376024
16SANT LLORENÇ MUGA FC303391113479616

Calendari lliga final

Jornada 01
BASE ROSES CF34GARRIGUELLA CE
PORT BOU CE21LLERS CF
FORTIA CE45SIURANA UE
CADAQUES UD20SANT PERE PESCADOR FC
CISTELLA CF40VILA-SACRA UE
COLECTIVITAT BOLIVIANA53SELVATANS CF
LLADO UE53VILAFANT FC
VILAFANT AC 70SANT LLORENÇ MUGA FC
Jornada 02
GARRIGUELLA CE45VILAFANT AC
LLERS CF22BASE ROSES CF
SIURANA UE12PORT BOU CE
SANT PERE PESCADOR FC41FORTIA CE
VILA-SACRA UE22CADAQUES UD
SELVATANS CF11CISTELLA CF
VILAFANT FC31COLECTIVITAT BOLIVIANA
SANT LLORENÇ MUGA FC25LLADO UE
Jornada 03
GARRIGUELLA CE23LLERS CF
BASE ROSES CF42SIURANA UE
PORT BOU CE11SANT PERE PESCADOR FC
FORTIA CE22VILA-SACRA UE
CADAQUES UD43SELVATANS CF
CISTELLA CF22VILAFANT FC
COLECTIVITAT BOLIVIANA30SANT LLORENÇ MUGA FC
VILAFANT AC 03LLADO UE
Jornada 04
LLERS CF01VILAFANT AC
SIURANA UE22GARRIGUELLA CE
SANT PERE PESCADOR FC31BASE ROSES CF
VILA-SACRA UE26PORT BOU CE
SELVATANS CF02FORTIA CE
VILAFANT FC12CADAQUES UD
CISTELLA CF20SANT LLORENÇ MUGA FC
LLADO UE14COLECTIVITAT BOLIVIANA
Jornada 05
SIURANA UE34LLERS CF
GARRIGUELLA CE05SANT PERE PESCADOR FC
BASE ROSES CF42VILA-SACRA UE
PORT BOU CE22SELVATANS CF
FORTIA CE01VILAFANT FC
CADAQUES UD31SANT LLORENÇ MUGA FC
CISTELLA CF10LLADO UE
VILAFANT AC 23COLECTIVITAT BOLIVIANA
Jornada 06
SIURANA UE34VILAFANT AC
SANT PERE PESCADOR FC30LLERS CF
VILA-SACRA UE21GARRIGUELLA CE
SELVATANS CF32BASE ROSES CF
VILAFANT FC61PORT BOU CE
SANT LLORENÇ MUGA FC12FORTIA CE
LLADO UE00CADAQUES UD
COLECTIVITAT BOLIVIANA43CISTELLA CF
Jornada 07
SIURANA UE13SANT PERE PESCADOR FC
LLERS CF01VILA-SACRA UE
GARRIGUELLA CE74SELVATANS CF
BASE ROSES CF35VILAFANT FC
PORT BOU CE55SANT LLORENÇ MUGA FC
FORTIA CE21LLADO UE
CADAQUES UD01COLECTIVITAT BOLIVIANA
VILAFANT AC 15CISTELLA CF
Jornada 08
SANT PERE PESCADOR FC30VILAFANT AC
VILA-SACRA UE47SIURANA UE
SELVATANS CF23LLERS CF
VILAFANT FC32GARRIGUELLA CE
SANT LLORENÇ MUGA FC53BASE ROSES CF
LLADO UE02PORT BOU CE
COLECTIVITAT BOLIVIANA22FORTIA CE
CISTELLA CF00CADAQUES UD
Jornada 09
SANT PERE PESCADOR FC30VILA-SACRA UE
SIURANA UE32SELVATANS CF
LLERS CF31VILAFANT FC
GARRIGUELLA CE31SANT LLORENÇ MUGA FC
BASE ROSES CF11LLADO UE
PORT BOU CE01COLECTIVITAT BOLIVIANA
FORTIA CE32CISTELLA CF
VILAFANT AC 21CADAQUES UD
Jornada 10
VILA-SACRA UE14VILAFANT AC
SELVATANS CF32SANT PERE PESCADOR FC
VILAFANT FC32SIURANA UE
SANT LLORENÇ MUGA FC13LLERS CF
LLADO UE03GARRIGUELLA CE
COLECTIVITAT BOLIVIANA21BASE ROSES CF
CISTELLA CF20PORT BOU CE
CADAQUES UD12FORTIA CE
Jornada 11
VILA-SACRA UE28SELVATANS CF
SANT PERE PESCADOR FC22VILAFANT FC
SIURANA UE42SANT LLORENÇ MUGA FC
LLERS CF21LLADO UE
GARRIGUELLA CE32COLECTIVITAT BOLIVIANA
BASE ROSES CF15CISTELLA CF
PORT BOU CE11CADAQUES UD
VILAFANT AC 20FORTIA CE
Jornada 12
SELVATANS CF83VILAFANT AC
VILAFANT FC51VILA-SACRA UE
SANT LLORENÇ MUGA FC02SANT PERE PESCADOR FC
LLADO UE11SIURANA UE
COLECTIVITAT BOLIVIANA31LLERS CF
CISTELLA CF31GARRIGUELLA CE
CADAQUES UD21BASE ROSES CF
FORTIA CE32PORT BOU CE
Jornada 13
SELVATANS CF33VILAFANT FC
VILA-SACRA UE43SANT LLORENÇ MUGA FC
SANT PERE PESCADOR FC32LLADO UE
SIURANA UE111COLECTIVITAT BOLIVIANA
LLERS CF13CISTELLA CF
GARRIGUELLA CE31CADAQUES UD
BASE ROSES CF30FORTIA CE
VILAFANT AC 34PORT BOU CE
Jornada 14
VILAFANT AC 12VILAFANT FC
SANT LLORENÇ MUGA FC01SELVATANS CF
LLADO UE52VILA-SACRA UE
COLECTIVITAT BOLIVIANA21SANT PERE PESCADOR FC
CISTELLA CF30SIURANA UE
CADAQUES UD11LLERS CF
FORTIA CE11GARRIGUELLA CE
PORT BOU CE40BASE ROSES CF
Jornada 15
VILAFANT FC51SANT LLORENÇ MUGA FC
SELVATANS CF20LLADO UE
VILA-SACRA UE11COLECTIVITAT BOLIVIANA
SANT PERE PESCADOR FC01CISTELLA CF
SIURANA UE63CADAQUES UD
LLERS CF21FORTIA CE
GARRIGUELLA CE43PORT BOU CE
BASE ROSES CF51VILAFANT AC
Jornada 16
GARRIGUELLA CE24BASE ROSES CF
LLERS CF22PORT BOU CE
SIURANA UE32FORTIA CE
SANT PERE PESCADOR FC41CADAQUES UD
VILA-SACRA UE06CISTELLA CF
SELVATANS CF31COLECTIVITAT BOLIVIANA
VILAFANT FC30LLADO UE
SANT LLORENÇ MUGA FC10VILAFANT AC
Jornada 17
VILAFANT AC 32GARRIGUELLA CE
BASE ROSES CF12LLERS CF
PORT BOU CE21SIURANA UE
FORTIA CE23SANT PERE PESCADOR FC
CADAQUES UD31VILA-SACRA UE
CISTELLA CF32SELVATANS CF
COLECTIVITAT BOLIVIANA21VILAFANT FC
LLADO UE13SANT LLORENÇ MUGA FC
Jornada 18
LLERS CF53GARRIGUELLA CE
SIURANA UE41BASE ROSES CF
SANT PERE PESCADOR FC40PORT BOU CE
VILA-SACRA UE01FORTIA CE
VILAFANT FC31CISTELLA CF
SANT LLORENÇ MUGA FC13COLECTIVITAT BOLIVIANA
LLADO UE00VILAFANT AC
Jornada 19
VILAFANT AC 00LLERS CF
GARRIGUELLA CE34SIURANA UE
BASE ROSES CF15SANT PERE PESCADOR FC
PORT BOU CE33VILA-SACRA UE
FORTIA CE31SELVATANS CF
CADAQUES UD03VILAFANT FC
SANT LLORENÇ MUGA FC22CISTELLA CF
COLECTIVITAT BOLIVIANA51LLADO UE
Jornada 20
LLERS CF60SIURANA UE
SANT PERE PESCADOR FC52GARRIGUELLA CE
VILA-SACRA UE44BASE ROSES CF
SELVATANS CF34PORT BOU CE
VILAFANT FC22FORTIA CE
SANT LLORENÇ MUGA FC00CADAQUES UD
LLADO UE12CISTELLA CF
COLECTIVITAT BOLIVIANA10VILAFANT AC
Jornada 21
VILAFANT AC 12SIURANA UE
LLERS CF33SANT PERE PESCADOR FC
GARRIGUELLA CE21VILA-SACRA UE
BASE ROSES CF64SELVATANS CF
PORT BOU CE52VILAFANT FC
FORTIA CE30SANT LLORENÇ MUGA FC
CADAQUES UD10LLADO UE
CISTELLA CF50COLECTIVITAT BOLIVIANA
Jornada 22
SANT PERE PESCADOR FC60SIURANA UE
VILA-SACRA UE30LLERS CF
SELVATANS CF34GARRIGUELLA CE
VILAFANT FC23BASE ROSES CF
SANT LLORENÇ MUGA FC17PORT BOU CE
LLADO UE11FORTIA CE
COLECTIVITAT BOLIVIANA52CADAQUES UD
CISTELLA CF30VILAFANT AC
Jornada 23
VILAFANT AC 02SANT PERE PESCADOR FC
SIURANA UE14VILA-SACRA UE
LLERS CF14SELVATANS CF
GARRIGUELLA CE22VILAFANT FC
BASE ROSES CF31SANT LLORENÇ MUGA FC
PORT BOU CE11LLADO UE
FORTIA CE02COLECTIVITAT BOLIVIANA
CADAQUES UD11CISTELLA CF
Jornada 24
VILA-SACRA UE23SANT PERE PESCADOR FC
SELVATANS CF43SIURANA UE
VILAFANT FC20LLERS CF
SANT LLORENÇ MUGA FC36GARRIGUELLA CE
LLADO UE12BASE ROSES CF
COLECTIVITAT BOLIVIANA21PORT BOU CE
CISTELLA CF30FORTIA CE
CADAQUES UD21VILAFANT AC
Jornada 25
VILAFANT AC 16VILA-SACRA UE
SANT PERE PESCADOR FC31SELVATANS CF
SIURANA UE05VILAFANT FC
LLERS CF21SANT LLORENÇ MUGA FC
GARRIGUELLA CE20LLADO UE
BASE ROSES CF10COLECTIVITAT BOLIVIANA
PORT BOU CE01CISTELLA CF
FORTIA CE21CADAQUES UD
Jornada 26
SELVATANS CF21VILA-SACRA UE
VILAFANT FC10SANT PERE PESCADOR FC
SANT LLORENÇ MUGA FC33SIURANA UE
LLADO UE10LLERS CF
COLECTIVITAT BOLIVIANA14GARRIGUELLA CE
CISTELLA CF41BASE ROSES CF
CADAQUES UD10PORT BOU CE
FORTIA CE35VILAFANT AC
Jornada 27
VILAFANT AC 35SELVATANS CF
VILA-SACRA UE35VILAFANT FC
SANT PERE PESCADOR FC20SANT LLORENÇ MUGA FC
SIURANA UE01LLADO UE
LLERS CF23COLECTIVITAT BOLIVIANA
GARRIGUELLA CE12CISTELLA CF
BASE ROSES CF31CADAQUES UD
PORT BOU CE03FORTIA CE
Jornada 28
VILAFANT FC51SELVATANS CF
SANT LLORENÇ MUGA FC01VILA-SACRA UE
LLADO UE12SANT PERE PESCADOR FC
COLECTIVITAT BOLIVIANA51SIURANA UE
CISTELLA CF00LLERS CF
CADAQUES UD00GARRIGUELLA CE
FORTIA CE00BASE ROSES CF
PORT BOU CE12VILAFANT AC
Jornada 29
VILAFANT FC41VILAFANT AC
SELVATANS CF73SANT LLORENÇ MUGA FC
VILA-SACRA UE31LLADO UE
SANT PERE PESCADOR FC10COLECTIVITAT BOLIVIANA
SIURANA UE01CISTELLA CF
LLERS CF01CADAQUES UD
GARRIGUELLA CE02FORTIA CE
BASE ROSES CF22PORT BOU CE
Jornada 30
SANT LLORENÇ MUGA FC64VILAFANT FC
LLADO UE27SELVATANS CF
COLECTIVITAT BOLIVIANA20VILA-SACRA UE
CISTELLA CF30SANT PERE PESCADOR FC
CADAQUES UD02SIURANA UE
FORTIA CE20LLERS CF
PORT BOU CE13GARRIGUELLA CE
VILAFANT AC 02BASE ROSES CF

Calendari lliga regular

LLADO UE 5-3 VILAFANT FC

2013-09-21

Alineació local : MACIA , POL , JAVI , ALVARO , LUCAS , CARLOS IVAN , RUBEN GONZALEZ , TEIXI (72min) 26 , FRAN (45min) 63 , BLAS , ADRI (52min) 15

Alineació visitant :

Arbitre : D.CARLOS MONTORO MORCILLO

Crónica :


VILAFANT FC 3-1 COLECTIVITAT BOLIVIANA

2013-09-29

Alineació local : MACIA , ALVARO (76min) 62 , JAVI , RUBEN GONZALEZ , LUCAS , CARLOS IVAN (90min) 32 , TEIXI (55min) 25 , XUS (55min) 63 , ADRI , BLAS , RUBEN OLIMPO (45min) 24

Alineació visitant :

Arbitre : DAVID RAMOS MORATA

Crónica :


CISTELLA CF 2-2 VILAFANT FC

2013-10-05

Alineació local : MACIA , LUCAS (64min) 25 , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ALVARO , CARLOS IVAN , LLUIS (45min) 26 , XUS (64min) 62 , ADRI , BLAS , SERGI (64min) 66

Alineació visitant :

Arbitre : DAVID ROMANS BROSSA

Crónica :


VILAFANT FC 1-2 CADAQUES UD

2013-10-13

Alineació local : MACIA , LUCAS , JAVI (77min) 31 , RUBEN GONZALEZ , ALVARO , CARLOS IVAN , RUBEN OLIMPO , TEIXI (45min) 32 , LLUIS , SERGI , ESPAÑA

Alineació visitant :

Arbitre : ENRIC PONSATI CLAVAGUERA

Crónica :


FORTIA CE 0-1 VILAFANT FC

2013-10-19

Alineació local : MACIA , LUCAS (67min) 32 , RUBEN GONZALEZ , ESPAÑA , ALVARO , CARLOS IVAN , TEIXI , ADRI (45min) 62 , FRAN , BLAS (45min) 26 , LLUIS

Alineació visitant :

Arbitre : FRANCISCO VERA BECERRA

Crónica :


VILAFANT FC 6-1 PORT BOU CE

2013-10-27

Alineació local : RUBEN GONZALEZ , ALVARO , JAVI , BLAS , LUCAS , ESPAÑA , SERGI , LLUIS (83min) 31 , FRAN (59min) 67 , CARLOS IVAN , TEIXI (77min) 26

Alineació visitant :

Arbitre : MARC CLAPAROLS FABRI

Crónica :


BASE ROSES CF 3-5 VILAFANT FC

2013-11-02

Alineació local : MACIA , ALVARO (39min) 25 , JAVI , BLAS , LUCAS , ESPAÑA (46min) 67 , SERGI (67min) 26 , LLUIS , RUBEN GONZALEZ , CARLOS IVAN (83min) 31 , TEIXI (46min) 15

Alineació visitant :

Arbitre : ALBERT CORTES PORTELL.

Crónica :


VILAFANT FC 3-2 GARRIGUELLA CE

2013-11-10

Alineació local : MACIA , ALVARO , JAVI , RUBEN GONZALEZ , LUCAS , ESPAÑA (72min) 32 , TEIXI (89min) 31 , XUS (45min) 67 , FRAN , CARLOS IVAN , RUBEN OLIMPO (57min) 63

Alineació visitant :

Arbitre : A. PEREGRINA RODRIGUEZ

Crónica :


VILAFANT FC 3-2 SIURANA UE

2013-11-24

Alineació local : MACIA , ALVARO , JAVI , RUBEN GONZALEZ , LUCAS (75min) 32 , CARLOS IVAN , SERGI , ADRI (55min) 63 , FRAN (71min) 26 , BLAS (71min) 15 , TEIXI (66min) 22

Alineació visitant :

Arbitre : XAVIER PATIÑO RICO

Crónica :


LLERS CF 3-1 VILAFANT FC

2013-11-27

Alineació local : MACIA , ALVARO , JAVI , RUBEN GONZALEZ , LUCAS (45min) 22 , SERGI , ADRI (45min) 18 , XUS (77min) 26 , FRAN (45min) 63 , BLAS , TEIXI

Alineació visitant :

Arbitre : D.

Crónica :


SANT PERE PESCADOR FC 2-2 VILAFANT FC

2013-12-01

Alineació local : MACIA , ALVARO , JAVI , ESPAÑA , LUCAS , CARLOS IVAN , LLUIS , ADRI , FRAN (72min) 26 , BLAS , XUS (45min) 24

Alineació visitant :

Arbitre : RAFAEL ZARCO MURILLO

Crónica :


VILAFANT FC 5-1 VILA-SACRA UE

2013-12-15

Alineació local : MACIA , ADRI , JAVI , ESPAÑA , LUCAS , CARLOS IVAN , SERGI , XUS (66min) 26 , FRAN , BLAS (77min) 32 , LLUIS

Alineació visitant :

Arbitre : IBRAHIM EL ABDI ZAHNINI

Crónica :


SELVATANS CF 3-3 VILAFANT FC

2013-12-22

Alineació local : MACIA , ALVARO , LUCAS , ESPAÑA , ADRI , CARLOS IVAN , SERGI , XUS , FRAN , BLAS , RUBEN OLIMPO (56min) 423

Alineació visitant :

Arbitre : DAVID TARILONTE ZOILO

Crónica :


VILAFANT FC 5-1 SANT LLORENÇ MUGA FC

2014-01-19

Alineació local : MACIA , SERGI , JAVI , ALVARO , LUCAS (60min) 63 , CARLOS IVAN , RUBEN OLIMPO (45min) 457 , XUS (77min) 67 , OSCAR , BLAS (70min) 32 , ESPAÑA (60min) 25

Alineació visitant :

Arbitre : MANEL RIVAS VIZCAINO

Crónica :


VILAFANT FC 3-0 LLADO UE

2014-01-26

Alineació local : MACIA , ADRI , JAVI , ALVARO (68min) 21 , BERMU , CARLOS IVAN (80min) 423 , SERGI , ESPAÑA (45min) 25 , OSCAR (83min) 26 , BLAS , TEIXI (68min) 15

Alineació visitant :

Arbitre : JOSEP TORRENT FONT

Crónica :


COLECTIVITAT BOLIVIANA 2-1 VILAFANT FC

2014-02-02

Alineació local : MACIA , ADRI (45min) 83 , JAVI , BERMU , LUCAS , CARLOS IVAN , SERGI (89min) 26 , TEIXI , FRAN (65min) 15 , BLAS (78min) 423 , OSCAR

Alineació visitant :

Arbitre : SERGIO SANZ GIMENO

Crónica :


CADAQUES UD 0-3 VILAFANT FC

2014-02-16

Alineació local : MACIA , ADRI , JAVI , ALVARO , LUCAS , BERMU , SERGI (60min) 25 , RUBEN GONZALEZ , OSCAR , BLAS , SIMON

Alineació visitant :

Arbitre : RUBEN MORENO HERNANDEZ

Crónica : suspes minut 67 guanyador el vilafant f.c. per 0-3


VILAFANT FC 2-2 FORTIA CE

2014-02-23

Alineació local : MACIA , ADRI , RUBEN GONZALEZ (51min) 30 , BERMU , ALVARO , LUCAS , OSCAR , XUS (45min) 18 , , SERGI (70min) 26 , SIMON (60min) 25

Alineació visitant :

Arbitre : ISRAEL GARCIA MEMBRIVE

Crónica :


PORT BOU CE 5-2 VILAFANT FC

2014-03-08

Alineació local : MACIA , ALVARO , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ADRI , CARLOS IVAN , RUBEN OLIMPO (72min) 22 , XUS , FRAN , OSCAR , SIMON

Alineació visitant :

Arbitre : ALBERT CORTES PORTELL.

Crónica :


VILAFANT FC 2-3 BASE ROSES CF

2014-03-16

Alineació local : MACIA , ADRI , ALVARO (68min) 29 , BERMU , LUCAS (45min) 30 , ESPAÑA (55min) 15 , OSCAR , RUBEN GONZALEZ , FRAN (55min) 26 , SERGI , SIMON

Alineació visitant :

Arbitre : D.MIGUEL ESCALERA AGUILAR

Crónica :


GARRIGUELLA CE 2-2 VILAFANT FC

2014-03-23

Alineació local : MACIA , BERMU (45min) 21 , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ALVARO , ESPAÑA , SIMON , OSCAR (59min) 25 , TEIXI (68min) 15 , SERGI , RUBEN OLIMPO (64min) 29

Alineació visitant :

Arbitre : ESTER PARRAMON MONERRIS

Crónica : l´acta arbitral te un error ha jugat ruben olimpo rodriguez i no en carlos ivan rodriguez


VILAFANT FC 2-0 LLERS CF

2014-03-30

Alineació local : MACIA , BERMU , JAVI (45min) 21 , RUBEN GONZALEZ , ALVARO , ESPAÑA , SIMON , TEIXI (60min) 456 , DANI , SERGI , XUS (71min) 25

Alineació visitant :

Arbitre : MARCOS CARMONA SEVILLANO

Crónica :


SIURANA UE 0-5 VILAFANT FC

2014-04-06

Alineació local : MACIA , BERMU , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ALVARO (80min) 67 , ESPAÑA , SERGI (55min) 66 , OSCAR (55min) 29 , FRAN (65min) 26 , BLAS , SIMON (65min) 15

Alineació visitant :

Arbitre : ANTONIO LOPEZ NOGERA

Crónica :


VILAFANT FC 1-0 SANT PERE PESCADOR FC

2014-04-13

Alineació local : MACIA , BERMU , JAVI , RUBEN GONZALEZ , LUCAS , ADRI , SERGI , OSCAR (45min) 66 , FRAN (69min) 22 , BLAS (79min) 26 , SIMON (86min) 15

Alineació visitant :

Arbitre : CARLOS RAMIREZ SANZ

Crónica :


VILA-SACRA UE 3-5 VILAFANT FC

2014-04-27

Alineació local : MACIA , BERMU , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ADRI , ESPAÑA (52min) 18 , SIMON , OSCAR , FRAN (75min) 83 , TEIXI (61min) 15 , LUCAS (61min) 26

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE LUIS SERRANO GONZALEZ

Crónica :


VILAFANT FC 5-1 SELVATANS CF

2014-05-04

Alineació local : MACIA , ALVARO , JAVI , RUBEN GONZALEZ , BERMU (65min) 21 , CARLOS IVAN , SIMON (65min) 15 , OSCAR (56min) 67 , FRAN , SERGI (67min) 26 , TEIXI (56min) 22

Alineació visitant :

Arbitre : XAVIER RUBIO PONSATI

Crónica :


VILAFANT FC 4-1 VILAFANT AC

2014-05-11

Alineació local : MACIA , ALVARO , JAVI (78min) 22 , RUBEN GONZALEZ , BERMU (58min) 21 , CARLOS IVAN , SIMON , ADRI , FRAN , SERGI , TEIXI (45min) 15

Alineació visitant :

Arbitre : ISRAEL GARCIA MEMBRIVE

Crónica :


SANT LLORENÇ MUGA FC 6-4 VILAFANT FC

2014-05-18

Alineació local : MACIA , ADRI , JAVI , BERMU , ALVARO , ESPAÑA , SIMON , XUS , RUBEN OLIMPO , CARLOS IVAN

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE CURRAS RENDA

Crónica :


VILAFANT FC 3-1 CISTELLA CF

2015-01-01

Alineació local : MACIA , ADRI , JAVI (83min) 457 , ALVARO , LUCAS , RUBEN GONZALEZ , SERGI (45min) 63 , XUS (77min) 25 , OSCAR , BLAS , SIMON (86min) 26

Alineació visitant :

Arbitre : SAMUEL HERNANDEZ RAÑOS

Crónica :


VILAFANT AC 1-2 VILAFANT FC

2015-01-11

Alineació local : MACIA , ADRI , JAVI (86min) 423 , ALVARO , LUCAS , ESPAÑA (45min) 456 , SERGI , XUS (57min) 29 , FRAN (76min) 26 , CARLOS IVAN , LLUIS

Alineació visitant :

Arbitre : MOISES NOGAREDA SALA

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració