ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

4 CATALANA Grup 30

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CF SELVATANS32131312321054979
2CE MONT-RAS32104314211013778
3CE AGULLANA3211421313933877
4CF ESPLAIS3212419351183870
5FC LESCALA326479441057253
6UE SIURANA32818917979253
7CF SANT MIQUEL FLUVIA31926557725549
8CF BASE ROSES32926557685949
9AE ROSES32818665635849
10UE LLADO32647539657340
11CF LARMENTERA32539719678240
12FC SANT LLORENÇ MUGA32341041125710726
13CF LLERS3143102411569225
14FC SANT PERE PESCADOR3233113311528924
15CE ESPOLLA32311341124810723
16CE FORTIA32301432123910420
17VILAFANT FC3205122114419512

Calendari lliga final

Jornada 01
VILAFANT FC34CE MONT-RAS
UE SIURANA46CE AGULLANA
CF SANT MIQUEL FLUVIA42CE ESPOLLA
FC SANT LLORENÇ MUGA04CF BASE ROSES
UE LLADO00descansa
CF LARMENTERA32CF LLERS
CE FORTIA23FC SANT PERE PESCADOR
CF ESPLAIS71CF SELVATANS
FC LESCALA03AE ROSES
Jornada 02
VILAFANT FC35UE SIURANA
CE AGULLANA52CF SANT MIQUEL FLUVIA
CE ESPOLLA33FC SANT LLORENÇ MUGA
CF BASE ROSES20UE LLADO
descansa00CF LARMENTERA
CF LLERS13CE FORTIA
FC SANT PERE PESCADOR12CF ESPLAIS
CF SELVATANS57FC LESCALA
AE ROSES14CE MONT-RAS
Jornada 03
CE MONT-RAS33UE SIURANA
CF SANT MIQUEL FLUVIA62VILAFANT FC
FC SANT LLORENÇ MUGA02CE AGULLANA
UE LLADO23CE ESPOLLA
CF LARMENTERA23CF BASE ROSES
CE FORTIA00descansa
CF ESPLAIS52CF LLERS
FC LESCALA31FC SANT PERE PESCADOR
AE ROSES22CF SELVATANS
Jornada 04
UE SIURANA31CF SANT MIQUEL FLUVIA
VILAFANT FC03FC SANT LLORENÇ MUGA
CE AGULLANA11UE LLADO
CE ESPOLLA21CF LARMENTERA
CF BASE ROSES10CE FORTIA
descansa00CF ESPLAIS
CF LLERS17FC LESCALA
FC SANT PERE PESCADOR13AE ROSES
CF SELVATANS03CE MONT-RAS
Jornada 05
CE MONT-RAS11CF SANT MIQUEL FLUVIA
UE SIURANA23FC SANT LLORENÇ MUGA
UE LLADO52VILAFANT FC
CF LARMENTERA15CE AGULLANA
CE FORTIA12CE ESPOLLA
CF ESPLAIS40CF BASE ROSES
FC LESCALA00descansa
AE ROSES51CF LLERS
CF SELVATANS21FC SANT PERE PESCADOR
Jornada 06
CF SANT MIQUEL FLUVIA42FC SANT LLORENÇ MUGA
UE SIURANA32UE LLADO
VILAFANT FC02CF LARMENTERA
CE AGULLANA20CE FORTIA
CE ESPOLLA03CF ESPLAIS
CF BASE ROSES16FC LESCALA
descansa00AE ROSES
CF LLERS14CF SELVATANS
FC SANT PERE PESCADOR01CE MONT-RAS
Jornada 07
CE MONT-RAS20FC SANT LLORENÇ MUGA
UE LLADO10CF SANT MIQUEL FLUVIA
CF LARMENTERA12UE SIURANA
CE FORTIA20VILAFANT FC
CF ESPLAIS11CE AGULLANA
FC LESCALA73CE ESPOLLA
AE ROSES03CF BASE ROSES
CF SELVATANS00descansa
FC SANT PERE PESCADOR33CF LLERS
Jornada 08
FC SANT LLORENÇ MUGA24UE LLADO
CF SANT MIQUEL FLUVIA23CF LARMENTERA
UE SIURANA43CE FORTIA
VILAFANT FC01CF ESPLAIS
CE AGULLANA22FC LESCALA
CE ESPOLLA12AE ROSES
CF BASE ROSES35CF SELVATANS
descansa00FC SANT PERE PESCADOR
CF LLERS13CE MONT-RAS
Jornada 09
CE MONT-RAS13UE LLADO
CF LARMENTERA40FC SANT LLORENÇ MUGA
CE FORTIA05CF SANT MIQUEL FLUVIA
CF ESPLAIS52UE SIURANA
FC LESCALA22VILAFANT FC
AE ROSES01CE AGULLANA
CF SELVATANS31CE ESPOLLA
FC SANT PERE PESCADOR00CF BASE ROSES
CF LLERS00descansa
Jornada 10
UE LLADO44CF LARMENTERA
FC SANT LLORENÇ MUGA22CE FORTIA
CF SANT MIQUEL FLUVIA31CF ESPLAIS
UE SIURANA22FC LESCALA
VILAFANT FC23AE ROSES
CE AGULLANA33CF SELVATANS
CE ESPOLLA13FC SANT PERE PESCADOR
CF BASE ROSES22CF LLERS
descansa00CE MONT-RAS
Jornada 11
CE MONT-RAS72CF LARMENTERA
CE FORTIA31UE LLADO
CF ESPLAIS110FC SANT LLORENÇ MUGA
FC LESCALA22CF SANT MIQUEL FLUVIA
AE ROSES32UE SIURANA
CF SELVATANS31VILAFANT FC
FC SANT PERE PESCADOR15CE AGULLANA
CF LLERS40CE ESPOLLA
descansa00CF BASE ROSES
Jornada 12
CF LARMENTERA20CE FORTIA
UE LLADO34CF ESPLAIS
FC SANT LLORENÇ MUGA13FC LESCALA
CF SANT MIQUEL FLUVIA31AE ROSES
UE SIURANA04CF SELVATANS
VILAFANT FC22FC SANT PERE PESCADOR
CE AGULLANA40CF LLERS
CE ESPOLLA00descansa
CF BASE ROSES25CE MONT-RAS
Jornada 13
CE MONT-RAS50CE FORTIA
CF ESPLAIS42CF LARMENTERA
FC LESCALA42UE LLADO
AE ROSES51FC SANT LLORENÇ MUGA
CF SELVATANS21CF SANT MIQUEL FLUVIA
UE SIURANA53FC SANT PERE PESCADOR
CF LLERS03VILAFANT FC
descansa00CE AGULLANA
CF BASE ROSES31CE ESPOLLA
Jornada 14
CE FORTIA03CF ESPLAIS
CF LARMENTERA13FC LESCALA
UE LLADO22AE ROSES
FC SANT LLORENÇ MUGA18CF SELVATANS
CF SANT MIQUEL FLUVIA20FC SANT PERE PESCADOR
UE SIURANA31CF LLERS
VILAFANT FC00descansa
CE AGULLANA43CF BASE ROSES
CE ESPOLLA24CE MONT-RAS
Jornada 15
CE MONT-RAS01CF ESPLAIS
FC LESCALA51CE FORTIA
AE ROSES02CF LARMENTERA
CF SELVATANS21UE LLADO
FC SANT PERE PESCADOR63FC SANT LLORENÇ MUGA
CF LLERS14CF SANT MIQUEL FLUVIA
descansa00UE SIURANA
CF BASE ROSES51VILAFANT FC
CE ESPOLLA12CE AGULLANA
Jornada 16
CF ESPLAIS33FC LESCALA
CE FORTIA01AE ROSES
CF LARMENTERA14CF SELVATANS
UE LLADO01FC SANT PERE PESCADOR
FC SANT LLORENÇ MUGA11CF LLERS
CF SANT MIQUEL FLUVIA00descansa
UE SIURANA12CF BASE ROSES
VILAFANT FC22CE ESPOLLA
CE MONT-RAS40CE AGULLANA
Jornada 17
FC LESCALA12CE MONT-RAS
AE ROSES32CF ESPLAIS
CF SELVATANS31CE FORTIA
FC SANT PERE PESCADOR12CF LARMENTERA
CF LLERS23UE LLADO
descansa00FC SANT LLORENÇ MUGA
CF BASE ROSES10CF SANT MIQUEL FLUVIA
CE ESPOLLA25UE SIURANA
CE AGULLANA61VILAFANT FC
Jornada 18
CE MONT-RAS10VILAFANT FC
CE AGULLANA41UE SIURANA
CE ESPOLLA14CF SANT MIQUEL FLUVIA
CF BASE ROSES61FC SANT LLORENÇ MUGA
descansa00UE LLADO
CF LLERS41CF LARMENTERA
FC SANT PERE PESCADOR14CE FORTIA
CF SELVATANS11CF ESPLAIS
AE ROSES32FC LESCALA
Jornada 19
UE SIURANA42VILAFANT FC
CF SANT MIQUEL FLUVIA12CE AGULLANA
FC SANT LLORENÇ MUGA31CE ESPOLLA
UE LLADO21CF BASE ROSES
CF LARMENTERA00descansa
CE FORTIA13CF LLERS
CF ESPLAIS30FC SANT PERE PESCADOR
FC LESCALA12CF SELVATANS
CE MONT-RAS11AE ROSES
Jornada 20
UE SIURANA03CE MONT-RAS
VILAFANT FC12CF SANT MIQUEL FLUVIA
CE AGULLANA60FC SANT LLORENÇ MUGA
CE ESPOLLA25UE LLADO
CF BASE ROSES21CF LARMENTERA
descansa00CE FORTIA
CF LLERS22CF ESPLAIS
FC SANT PERE PESCADOR15FC LESCALA
CF SELVATANS21AE ROSES
Jornada 21
CF SANT MIQUEL FLUVIA43UE SIURANA
FC SANT LLORENÇ MUGA41VILAFANT FC
UE LLADO03CE AGULLANA
CF LARMENTERA35CE ESPOLLA
CE FORTIA20CF BASE ROSES
CF ESPLAIS00descansa
FC LESCALA33CF LLERS
AE ROSES21FC SANT PERE PESCADOR
CE MONT-RAS22CF SELVATANS
Jornada 22
CF SANT MIQUEL FLUVIA23CE MONT-RAS
FC SANT LLORENÇ MUGA23UE SIURANA
VILAFANT FC11UE LLADO
CE AGULLANA31CF LARMENTERA
CE ESPOLLA10CE FORTIA
CF BASE ROSES00CF ESPLAIS
descansa00FC LESCALA
CF LLERS11AE ROSES
FC SANT PERE PESCADOR13CF SELVATANS
Jornada 23
FC SANT LLORENÇ MUGA22CF SANT MIQUEL FLUVIA
UE LLADO23UE SIURANA
CF LARMENTERA32VILAFANT FC
CE FORTIA24CE AGULLANA
CF ESPLAIS60CE ESPOLLA
FC LESCALA33CF BASE ROSES
AE ROSES00descansa
CF SELVATANS30CF LLERS
CE MONT-RAS41FC SANT PERE PESCADOR
Jornada 24
FC SANT LLORENÇ MUGA14CE MONT-RAS
CF SANT MIQUEL FLUVIA22UE LLADO
UE SIURANA23CF LARMENTERA
VILAFANT FC00CE FORTIA
CE AGULLANA10CF ESPLAIS
CE ESPOLLA04FC LESCALA
CF BASE ROSES31AE ROSES
descansa00CF SELVATANS
CF LLERS31FC SANT PERE PESCADOR
Jornada 25
UE LLADO10FC SANT LLORENÇ MUGA
CF LARMENTERA11CF SANT MIQUEL FLUVIA
CE FORTIA06UE SIURANA
CF ESPLAIS40VILAFANT FC
FC LESCALA01CE AGULLANA
AE ROSES12CE ESPOLLA
CF SELVATANS30CF BASE ROSES
FC SANT PERE PESCADOR00descansa
CE MONT-RAS62CF LLERS
Jornada 26
UE LLADO00CE MONT-RAS
FC SANT LLORENÇ MUGA42CF LARMENTERA
CF SANT MIQUEL FLUVIA40CE FORTIA
UE SIURANA07CF ESPLAIS
VILAFANT FC02FC LESCALA
CE AGULLANA11AE ROSES
CE ESPOLLA23CF SELVATANS
CF BASE ROSES51FC SANT PERE PESCADOR
descansa00CF LLERS
Jornada 27
CF LARMENTERA43UE LLADO
CE FORTIA15FC SANT LLORENÇ MUGA
CF ESPLAIS10CF SANT MIQUEL FLUVIA
FC LESCALA63UE SIURANA
AE ROSES31VILAFANT FC
CF SELVATANS20CE AGULLANA
FC SANT PERE PESCADOR21CE ESPOLLA
CF LLERS33CF BASE ROSES
CE MONT-RAS00descansa
Jornada 28
CF LARMENTERA01CE MONT-RAS
UE LLADO51CE FORTIA
FC SANT LLORENÇ MUGA04CF ESPLAIS
CF SANT MIQUEL FLUVIA31FC LESCALA
UE SIURANA42AE ROSES
VILAFANT FC15CF SELVATANS
CE AGULLANA60FC SANT PERE PESCADOR
CE ESPOLLA31CF LLERS
CF BASE ROSES00descansa
Jornada 29
CE FORTIA25CF LARMENTERA
CF ESPLAIS80UE LLADO
FC LESCALA13FC SANT LLORENÇ MUGA
AE ROSES24CF SANT MIQUEL FLUVIA
CF SELVATANS61UE SIURANA
FC SANT PERE PESCADOR60VILAFANT FC
CF LLERS14CE AGULLANA
descansa00CE ESPOLLA
CE MONT-RAS30CF BASE ROSES
Jornada 30
CE FORTIA26CE MONT-RAS
CF LARMENTERA24CF ESPLAIS
UE LLADO22FC LESCALA
FC SANT LLORENÇ MUGA45AE ROSES
CF SANT MIQUEL FLUVIA17CF SELVATANS
FC SANT PERE PESCADOR06UE SIURANA
VILAFANT FC34CF LLERS
CE AGULLANA00descansa
CE ESPOLLA05CF BASE ROSES
Jornada 31
CF ESPLAIS131CE FORTIA
FC LESCALA23CF LARMENTERA
AE ROSES30UE LLADO
CF SELVATANS42FC SANT LLORENÇ MUGA
FC SANT PERE PESCADOR22CF SANT MIQUEL FLUVIA
CF LLERS23UE SIURANA
descansa00VILAFANT FC
CF BASE ROSES12CE AGULLANA
CE MONT-RAS81CE ESPOLLA
Jornada 32
CF ESPLAIS22CE MONT-RAS
CE FORTIA37FC LESCALA
CF LARMENTERA11AE ROSES
UE LLADO13CF SELVATANS
FC SANT LLORENÇ MUGA33FC SANT PERE PESCADOR
CF SANT MIQUEL FLUVIA00CF LLERS
UE SIURANA00descansa
VILAFANT FC22CF BASE ROSES
CE AGULLANA40CE ESPOLLA
Jornada 33
FC LESCALA64CF ESPLAIS
AE ROSES02CE FORTIA
CF SELVATANS41CF LARMENTERA
FC SANT PERE PESCADOR23UE LLADO
CF LLERS21FC SANT LLORENÇ MUGA
descansa00CF SANT MIQUEL FLUVIA
CF BASE ROSES24UE SIURANA
CE ESPOLLA01VILAFANT FC
CE AGULLANA02CE MONT-RAS
Jornada 34
CE MONT-RAS63FC LESCALA
CF ESPLAIS22AE ROSES
CE FORTIA04CF SELVATANS
CF LARMENTERA33FC SANT PERE PESCADOR
UE LLADO42CF LLERS
FC SANT LLORENÇ MUGA00descansa
CF SANT MIQUEL FLUVIA00CF BASE ROSES
UE SIURANA83CE ESPOLLA
VILAFANT FC23CE AGULLANA

Calendari lliga regular

VILAFANT FC 3-5 UE SIURANA

2021-09-20

Alineació local : MACIA , ROGER , IDRISSA , , JAVI , RUBEN , MEDI , , DAVID , EDWIN , MANU

Alineació visitant :

Arbitre : XQX02

Crónica :


CF SANT MIQUEL FLUVIA 6-2 VILAFANT FC

2021-09-27

Alineació local : BRUNO , ROGER , IDRISSA , OUSAMA , , JAVI , RUBEN , MEDI , , DAVID , MANU

Alineació visitant :

Arbitre : XQX03

Crónica :


VILAFANT FC 0-3 FC SANT LLORENÇ MUGA

2021-10-10

Alineació local : BRUNO , ROGER , IDRISSA , OUSAMA , , MEDI , , DAVID , MANU , ALEX , JAVITO

Alineació visitant :

Arbitre : XQX04

Crónica :


VILAFANT FC 3-4 CE MONT-RAS

2021-10-11

Alineació local : MACIA , IDRISSA , OUSAMA , , JAVI , RUBEN , MEDI , , DAVID , ALEX , MANU

Alineació visitant :

Arbitre : XQX01

Crónica :


UE LLADO 5-2 VILAFANT FC

2021-10-17

Alineació local : MACIA , IDRISSA , OUSAMA , , JAVI , RUBEN , MEDI , DAVID , MANU , ALEX , JAVITO

Alineació visitant :

0

Arbitre : 0XQX05

Crónica :


VILAFANT FC 0-2 CF LARMENTERA

2021-10-24

Alineació local : MACIA , ROGER , OUSAMA , , RUBEN , MEDI , MIGUEL , DAVID , EDWIN , MANU , BRUNO

Alineació visitant :

Arbitre : XQX06

Crónica :


CE FORTIA 2-0 VILAFANT FC

2021-10-30

Alineació local : MACIA , ROGER , IDRISSA , OUSAMA , MIGUEL , DAVID , EDWIN , JAVITO , HECTOR , PIBE , MOHA

Alineació visitant :

0

Arbitre : 0XQX07

Crónica :


VILAFANT FC 0-1 CF ESPLAIS

2021-11-07

Alineació local : MACIA , IDRISSA , OUSAMA , JAVI , RUBEN , MEDI , HECTOR , PIBE , MOHA , TARTA , EDWIN

Alineació visitant :

Arbitre : XQX08

Crónica :


FC LESCALA 2-2 VILAFANT FC

2021-11-14

Alineació local : MACIA , IDRISSA , OUSAMA , JAVI , RUBEN , MEDI , JAVITO , HECTOR , PIBE , MOHA , TARTA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX09

Crónica :


VILAFANT FC 2-3 AE ROSES

2021-11-21

Alineació local : MACIA , IDRISSA , JAVI , RUBEN , MEDI , EDWIN , JAVITO , HECTOR , MOHA , ARNAU , TARTA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX10

Crónica :


CF SELVATANS 3-1 VILAFANT FC

2021-11-28

Alineació local : MACIA , ROGER , OUSAMA , JAVI , ISMA , MANU , JUANMA , PIBE , MOHA , ARNAU , TARTA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX11

Crónica :


VILAFANT FC 2-2 FC SANT PERE PESCADOR

2021-12-12

Alineació local : MACIA , OUSAMA , JAVI , RUBEN , MEDI , MANU , JAVITO , HECTOR , PIBE , MOHA , TARTA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX12

Crónica :


CF LLERS 0-3 VILAFANT FC

2021-12-13

Alineació local : MACIA , OUSAMA , JAVI , MEDI , MANU , JAVITO , HECTOR , PIBE , MOHA , ARNAU , TARTA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX13

Crónica :


CF BASE ROSES 5-1 VILAFANT FC

2022-01-13

Alineació local : MACIA , ROGER , IDRISSA , OUSAMA , JAVI , MEDI , HECTOR , PIBE , ARNAU , XAVIER , DAVID

Alineació visitant :

Arbitre : XQX15

Crónica :


VILAFANT FC 2-2 CE ESPOLLA

2022-01-23

Alineació local : MACIA , IDRISSA , OUSAMA , RUBEN , MEDI , DAVID , MANU , JAVITO , HECTOR , PIBE , XAVIER

Alineació visitant :

Arbitre : XQX16

Crónica :


CE AGULLANA 6-1 VILAFANT FC

2022-01-30

Alineació local : MACIA , ROGER , IDRISSA , OUSAMA , MEDI , DAVID , MANU , HECTOR , PIBE , MOHA , ARNAU

Alineació visitant :

0

Arbitre : 0XQX17

Crónica :


UE SIURANA 4-2 VILAFANT FC

2022-02-13

Alineació local : MACIA , OUSAMA , RUBEN , MEDI , DAVID , JAVITO , HECTOR , PIBE , MOHA , ARNAU , TARTA

Alineació visitant :

0

Arbitre : 0XQX19

Crónica :


VILAFANT FC 1-2 CF SANT MIQUEL FLUVIA

2022-02-20

Alineació local : MACIA , OUSAMA , RUBEN , ISMA , DAVID , MANU , BRUNO , HECTOR , PIBE , MOHA , TARTA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX20

Crónica :


FC SANT LLORENÇ MUGA 4-1 VILAFANT FC

2022-03-06

Alineació local : MACIA , ROGER , OUSAMA , MEDI , DAVID , HECTOR , PIBE , MOHA , ARNAU , TARTA , XAVIER

Alineació visitant :

Arbitre : XQX21

Crónica :


CF LARMENTERA 3-2 VILAFANT FC

2022-03-14

Alineació local : MACIA , ROGER , MARTIN , OUSAMA , RUBEN , DAVID , BRUNO , PIBE , MOHA , TARTA , XAVIER

Alineació visitant :

Arbitre : XQX23

Crónica :


VILAFANT FC 0-0 CE FORTIA

2022-03-27

Alineació local : MACIA , OUSAMA , MEDI , DAVID , BRUNO , PIBE , MOHA , ARNAU , TARTA , XAVIER , SERGI

Alineació visitant :

Arbitre : XQX24

Crónica :


CF ESPLAIS 4-0 VILAFANT FC

2022-04-03

Alineació local : MACIA , MEDI , DAVID , MANU , BRUNO , PIBE , ARNAU , TARTA , XAVIER , SERGI , ENRIQUE

Alineació visitant :

0

Arbitre : 0XQX25

Crónica :


VILAFANT FC 0-2 FC LESCALA

2022-04-10

Alineació local : MACIA , ROGER , OUSAMA , MEDI , MANU , BRUNO , HECTOR , MOHA , SERGI , ENRIQUE , TARTA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX26

Crónica :


VILAFANT FC 1-1 UE LLADO

2022-04-18

Alineació local : MACIA , ROGER , OUSAMA , MEDI , DAVID , BRUNO , HECTOR , MOHA , TARTA , SERGI , ENRIQUE

Alineació visitant :

Arbitre : XQX22

Crónica :


AE ROSES 3-1 VILAFANT FC

2022-04-18

Alineació local : MACIA , ROGER , OUSAMA , MEDI , DAVID , BRUNO , PIBE , MOHA , TARTA , XAVIER , ENRIQUE

Alineació visitant :

Arbitre : XQX27

Crónica :


VILAFANT FC 1-5 CF SELVATANS

2022-05-01

Alineació local : MACIA , ROGER , OUSAMA , MEDI , DAVID , MANU , BRUNO , PIBE , MOHA , TARTA , JUANMA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX28

Crónica :


FC SANT PERE PESCADOR 6-0 VILAFANT FC

2022-05-08

Alineació local : MACIA , ROGER , MEDI , DAVID , MANU , MOHA , ARNAU , TARTA , XAVIER , SERGI , ENRIQUE

Alineació visitant :

Arbitre : XQX29

Crónica :


VILAFANT FC 3-4 CF LLERS

2022-05-15

Alineació local : MACIA , ROGER , MEDI , DAVID , MANU , BRUNO , HECTOR , PIBE , TARTA , XAVIER , ENRIQUE

Alineació visitant :

Arbitre : XQX30

Crónica :


VILAFANT FC 2-2 CF BASE ROSES

2022-05-29

Alineació local : MACIA , ROGER , OUSAMA , MEDI , BRUNO , HECTOR , PIBE , MOHA , ARNAU , XAVIER , SERGI

Alineació visitant :

Arbitre : XQX32

Crónica :


CE ESPOLLA 0-1 VILAFANT FC

2022-06-05

Alineació local : MACIA , ROGER , MARTIN , OUSAMA , MEDI , DAVID , JUANMA , BRUNO , SERGI , ENRIQUE , MOHA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX33

Crónica :


VILAFANT FC 2-3 CE AGULLANA

2022-06-12

Alineació local : MACIA , ROGER , MARTIN , OUSAMA , MEDI , DAVID , BRUNO , HECTOR , MOHA , ARNAU , XAVIER

Alineació visitant :

Arbitre : XQX34

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. Usuari té la possibilitat de Configurar cookies. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar