ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

BENJAMI GRUP 2

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1AE ROSES6203306331215
2FC SANT PERE PESCADOR6204305362515
3CF PERELADA620510630219
4CE ESPLAIS620610523179
5UE LA JONQUERA620510632309
6VILAFANT FC71060166344
7FE FIGUERES610700615363
8NAVATA RETIRAT1017006001

BENJAMI GRUP 3

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Vilafant FC1005104303
2UE La Jonquera0005005000
3Base LEmpordanet0005005000
4Futbol Club Bascara0005005000
5CE Juncaria1005005030

Calendari lliga final

Jornada 01
CE Juncaria03Vilafant FC
UE La Jonquera00Futbol Club Bascara
Base LEmpordanet00descansa
Jornada 02
Vilafant FC00Base LEmpordanet
UE La Jonquera00CE Juncaria
Futbol Club Bascara00descansa
Jornada 03
CE Juncaria00Base LEmpordanet
descansa00UE La Jonquera
Futbol Club Bascara00Vilafant FC
Jornada 04
Base LEmpordanet00Futbol Club Bascara
descansa00CE Juncaria
UE La Jonquera00Vilafant FC
Jornada 05
Vilafant FC00descansa
CE Juncaria00Futbol Club Bascara
UE La Jonquera00Base LEmpordanet
Jornada 06
Vilafant FC00CE Juncaria
Futbol Club Bascara00UE La Jonquera
descansa00Base LEmpordanet
Jornada 07
Base LEmpordanet00Vilafant FC
CE Juncaria00UE La Jonquera
descansa00Futbol Club Bascara
Jornada 08
Base LEmpordanet00CE Juncaria
UE La Jonquera00descansa
Vilafant FC00Futbol Club Bascara
Jornada 09
Futbol Club Bascara00Base LEmpordanet
CE Juncaria00descansa
Vilafant FC00UE La Jonquera
Jornada 10
descansa00Vilafant FC
Base LEmpordanet00UE La Jonquera
Futbol Club Bascara00CE Juncaria

Calendari lliga regular

Jornada 01
VILAFANT FC09CF PERELADA
NAVATA RETIRAT00AE ROSES
FE FIGUERES06CE ESPLAIS
UE LA JONQUERA414FC SANT PERE PESCADOR
Jornada 02
AE ROSES62UE LA JONQUERA
CE ESPLAIS36FC SANT PERE PESCADOR
NAVATA RETIRAT00VILAFANT FC
CF PERELADA83FE FIGUERES
Jornada 03
CE ESPLAIS15AE ROSES
VILAFANT FC41FE FIGUERES
FC SANT PERE PESCADOR53CF PERELADA
UE LA JONQUERA00NAVATA RETIRAT
Jornada 04
CF PERELADA26AE ROSES
UE LA JONQUERA90VILAFANT FC
FE FIGUERES100FC SANT PERE PESCADOR
NAVATA RETIRAT00CE ESPLAIS
Jornada 05
VILAFANT FC16FC SANT PERE PESCADOR
CE ESPLAIS62UE LA JONQUERA
AE ROSES81FE FIGUERES
CF PERELADA00NAVATA RETIRAT
Jornada 06
CE ESPLAIS50VILAFANT FC
FC SANT PERE PESCADOR54AE ROSES
UE LA JONQUERA54CF PERELADA
FE FIGUERES00NAVATA RETIRAT
Jornada 07
VILAFANT FC14AE ROSES
CF PERELADA42CE ESPLAIS
NAVATA RETIRAT00FC SANT PERE PESCADOR
FE FIGUERES010UE LA JONQUERA
Jornada 08
CF PERELADA00VILAFANT FC
AE ROSES00NAVATA RETIRAT
CE ESPLAIS00FE FIGUERES
FC SANT PERE PESCADOR00UE LA JONQUERA
Jornada 09
VILAFANT FC00AE ROSES
NAVATA RETIRAT00CE ESPLAIS
FE FIGUERES00FC SANT PERE PESCADOR
UE LA JONQUERA00CF PERELADA
Jornada 10
AE ROSES00CF PERELADA
CE ESPLAIS00VILAFANT FC
FC SANT PERE PESCADOR00NAVATA RETIRAT
FE FIGUERES00UE LA JONQUERA
Jornada 11
CF PERELADA00CE ESPLAIS
VILAFANT FC00FC SANT PERE PESCADOR
NAVATA RETIRAT00FE FIGUERES
UE LA JONQUERA00AE ROSES
Jornada 12
CE ESPLAIS00AE ROSES
FC SANT PERE PESCADOR00CF PERELADA
FE FIGUERES00VILAFANT FC
NAVATA RETIRAT00UE LA JONQUERA
Jornada 13
AE ROSES00FC SANT PERE PESCADOR
CF PERELADA00FE FIGUERES
VILAFANT FC00NAVATA RETIRAT
CE ESPLAIS00UE LA JONQUERA
Jornada 14
FC SANT PERE PESCADOR00CE ESPLAIS
FE FIGUERES00AE ROSES
NAVATA RETIRAT00CF PERELADA
UE LA JONQUERA00VILAFANT FC

VILAFANT FC 0-9 CF PERELADA

2021-10-24

Alineació local : 179. . 0 , 212. . 0 , 216. . 0 , 218. . 0 , 290. . 0 , 291. . 0 , 292. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX01

Crónica :


CF NAVATA 0-0 VILAFANT FC

2021-10-25

Alineació local :

Alineació visitant :

0

Arbitre : 0XQX02

Crónica :


VILAFANT FC 4-1 FE FIGUERES

2021-11-07

Alineació local : 212. . 0 , 179. . 0 , 216. . 0 , 290. . 0 , 291. . 0 , 292. . 0 , 218. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX03

Crónica :


UE LA JONQUERA 9-0 VILAFANT FC

2021-11-08

Alineació local : 212. . 0 , 218. . 0 , 290. . 0 , 292. . 0 , 293. . 0 , 294. . 0 , 295. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX04

Crónica :


VILAFANT FC 1-6 FC SANT PERE PESCADOR

2021-11-21

Alineació local : 179. . 0 , 216. . 0 , 218. . 0 , 290. . 0 , 294. . 0 , 292. . 0 , 295. . 0

Alineació visitant :

0

Arbitre : 0XQX05

Crónica :


CE ESPLAIS 5-0 VILAFANT FC

2021-11-27

Alineació local : 179. . 0 , 216. . 0 , 291. . 0 , 292. . 0 , 293. . 0 , 294. . 0 , 295. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX06

Crónica :


VILAFANT FC 1-4 AE ROSES

2021-12-12

Alineació local : 302. . 0 , 212. . 0 , 216. . 0 , 218. . 0 , 292. . 0 , 294. . 0 , 295. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX07

Crónica :


CE Juncaria 0-3 Vilafant FC

2022-01-13

Alineació local : 302. . 0 , 291. . 0 , 179. . 0 , 292. . 0 , 218. . 0 , 216. . 0 , 295. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX01

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. Usuari té la possibilitat de Configurar cookies. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar