ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

FEMEMI 2a DIV GRUP 5

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Vic Riuprimer Refo11501601541033
2CF Voltrega11412402421225
3CF Castellterçol11511204201822
4AE Cornella Terri11312313301720
5Oar Vic11303304312518
6UD Taradell11213232251516
7GERUNDA CF11304204283215
8UE La Pera11312115252914
9ARMENTERA11214213275014
10ESTARTIT1120410623389
11VILAFANT FC1110500715423
12Club Esportiu Moia1110600513453

Calendari lliga final

Jornada 01
CF Voltrega92GERUNDA CF
VILAFANT FC41Club Esportiu Moia
UD Taradell22ARMENTERA
Oar Vic00descansa
ESTARTIT00descansa
UE La Pera30AE Cornella Terri
CF Castellterçol05Vic Riuprimer Refo
Jornada 02
GERUNDA CF03CF Castellterçol
Club Esportiu Moia16CF Voltrega
ARMENTERA32VILAFANT FC
descansa00UD Taradell
descansa00Oar Vic
AE Cornella Terri50ESTARTIT
Vic Riuprimer Refo30UE La Pera
Jornada 03
GERUNDA CF31Club Esportiu Moia
CF Voltrega81ARMENTERA
VILAFANT FC00descansa
UD Taradell00descansa
Oar Vic43AE Cornella Terri
ESTARTIT05Vic Riuprimer Refo
CF Castellterçol30UE La Pera
Jornada 04
Club Esportiu Moia23CF Castellterçol
ARMENTERA27GERUNDA CF
descansa00CF Voltrega
descansa00VILAFANT FC
AE Cornella Terri11UD Taradell
Vic Riuprimer Refo32Oar Vic
UE La Pera31ESTARTIT
Jornada 05
Club Esportiu Moia12ARMENTERA
GERUNDA CF00descansa
CF Voltrega00descansa
VILAFANT FC36AE Cornella Terri
UD Taradell03Vic Riuprimer Refo
Oar Vic61UE La Pera
CF Castellterçol10ESTARTIT
Jornada 06
ARMENTERA53CF Castellterçol
descansa00GERUNDA CF
AE Cornella Terri32CF Voltrega
Vic Riuprimer Refo61VILAFANT FC
UE La Pera22UD Taradell
ESTARTIT52Oar Vic
Jornada 07
ARMENTERA00descansa
Club Esportiu Moia00descansa
GERUNDA CF02AE Cornella Terri
CF Voltrega25Vic Riuprimer Refo
VILAFANT FC02UE La Pera
UD Taradell23ESTARTIT
CF Castellterçol21Oar Vic
Jornada 08
descansa00CF Castellterçol
descansa00ARMENTERA
AE Cornella Terri50Club Esportiu Moia
Vic Riuprimer Refo63GERUNDA CF
UE La Pera05CF Voltrega
ESTARTIT64VILAFANT FC
Oar Vic25UD Taradell
Jornada 09
descansa00descansa
ARMENTERA03AE Cornella Terri
Club Esportiu Moia06Vic Riuprimer Refo
GERUNDA CF31UE La Pera
CF Voltrega30ESTARTIT
VILAFANT FC12Oar Vic
CF Castellterçol10UD Taradell
Jornada 10
descansa00CF Castellterçol
AE Cornella Terri00descansa
Vic Riuprimer Refo91ARMENTERA
UE La Pera92Club Esportiu Moia
ESTARTIT35GERUNDA CF
Oar Vic01CF Voltrega
UD Taradell70VILAFANT FC
Jornada 11
descansa00AE Cornella Terri
descansa00Vic Riuprimer Refo
ARMENTERA44UE La Pera
Club Esportiu Moia32ESTARTIT
GERUNDA CF12Oar Vic
CF Voltrega00UD Taradell
CF Castellterçol30VILAFANT FC
Jornada 12
CF Castellterçol11AE Cornella Terri
Vic Riuprimer Refo00descansa
UE La Pera00descansa
ESTARTIT35ARMENTERA
Oar Vic21Club Esportiu Moia
UD Taradell30GERUNDA CF
VILAFANT FC02CF Voltrega
Jornada 13
AE Cornella Terri13Vic Riuprimer Refo
descansa00UE La Pera
descansa00ESTARTIT
ARMENTERA28Oar Vic
Club Esportiu Moia13UD Taradell
GERUNDA CF40VILAFANT FC
CF Voltrega40CF Castellterçol

Calendari lliga regular

Vic Riuprimer Refo 6-1 VILAFANT FC

2021-03-21

Alineació local : Noemí , Noelia , Jennifer , Alexandra , SOUHAILA , AINHOA , Carla , Natalia , MARIA , INES , Leticia

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 0-2 UE La Pera

2021-03-28

Alineació local : Noemí , Noelia , Jennifer , Andrea , ANGIE , Carla T , SOUHAILA , AINHOA , Carla , MARIA , INES

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 4-1 Club Esportiu Moia

2021-04-04

Alineació local : Noemí , Noelia , Jennifer , Andrea , ANGIE , SOUHAILA , Carla , AINHOA , MARIA , INES , Alexandra

Alineació visitant :

Arbitre : ARNALD FERNANDEZ SERRA

Crónica :


ESTARTIT 6-4 VILAFANT FC

2021-04-11

Alineació local : Noemí , Noelia , Jennifer , ANGIE , Carla T , AINHOA , Carla , MARIA , INES , Leticia , Ainoa

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 1-2 Oar Vic

2021-04-18

Alineació local : Noemí , Noelia , Jennifer , Andrea , SOUHAILA , AINHOA , Carla , Natalia , MARIA , Alexandra , Ainoa

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


UD Taradell 7-0 VILAFANT FC

2021-04-25

Alineació local : AINHOA , Noelia , Andrea , Carla T , SOUHAILA , Carla , INES , Leticia , Alexandra , Ainoa , Laura

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 0-2 CF Voltrega

2021-05-09

Alineació local : Noemí , Noelia , Jennifer , Andrea , Carla T , AINHOA , Carla , Natalia , INES , Leticia , Alexandra

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


GERUNDA CF 4-0 VILAFANT FC

2021-05-16

Alineació local : Noemí , Noelia , Andrea , Carla T , SOUHAILA , AINHOA , Carla , Alexandra , Ainoa , Laura

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


ARMENTERA 3-2 VILAFANT FC

2021-05-23

Alineació local : Noemí , Noelia , Jennifer , Andrea , SOUHAILA , AINHOA , Carla , INES , Leticia (75min) 164 , Alexandra , Laura (65min) 161

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 3-6 AE Cornella Terri

2021-06-13

Alineació local : Noemí , Noelia , Jennifer , SOUHAILA , Carla , Natalia , INES , Leticia , Alexandra , Ainoa , Laura

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF Castellterçol 3-0 VILAFANT FC

2021-06-20

Alineació local : Alexandra , Carla T , Carla , AINHOA , ANGIE , Laura , INES , Andrea , Noelia

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. Usuari té la possibilitat de Configurar cookies. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar