ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

ALEVINS 2 DIV Grup 3

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ESCALA14610701672040
2BASE EMPORDANET148004211062238
3Futbol Club Bascara14512700921937
4JUNCARIA14403602533230
5ESCOLA F BAIX TER CE14502404624527
6PERELADA14313413763623
7Club Futbol Navata14602124785023
8MARCA DEL HAM14223404485420
9Futbol Club Vilamalla14314304485519
10Club Esportiu Fortia14403125505517
11CF Base Roses14206205316812
12LA SALLE FIGUERES1410620623919
13AE Roses1422400720808
14Club Futbol Vilajuiga1400811523724
15VILAFANT FC14008007341120

Calendari lliga final

Jornada 01
Futbol Club Vilamalla46Club Futbol Navata
Club Esportiu Fortia17Futbol Club Bascara
descansa00AE Roses
ESCOLA F BAIX TER CE122VILAFANT FC
ESCALA33BASE EMPORDANET
JUNCARIA31CF Base Roses
MARCA DEL HAM48PERELADA
Club Futbol Vilajuiga13LA SALLE FIGUERES
Jornada 02
Club Futbol Navata120Club Futbol Vilajuiga
Futbol Club Bascara100Futbol Club Vilamalla
AE Roses33Club Esportiu Fortia
VILAFANT FC00descansa
BASE EMPORDANET91ESCOLA F BAIX TER CE
CF Base Roses06ESCALA
PERELADA34JUNCARIA
LA SALLE FIGUERES210MARCA DEL HAM
Jornada 03
Club Futbol Navata512Futbol Club Bascara
Futbol Club Vilamalla71AE Roses
Club Esportiu Fortia103VILAFANT FC
descansa00BASE EMPORDANET
ESCOLA F BAIX TER CE41CF Base Roses
ESCALA43PERELADA
JUNCARIA70LA SALLE FIGUERES
Club Futbol Vilajuiga38MARCA DEL HAM
Jornada 04
Futbol Club Bascara71Club Futbol Vilajuiga
AE Roses43Club Futbol Navata
VILAFANT FC46Futbol Club Vilamalla
BASE EMPORDANET81Club Esportiu Fortia
CF Base Roses00descansa
PERELADA35ESCOLA F BAIX TER CE
LA SALLE FIGUERES17ESCALA
MARCA DEL HAM14JUNCARIA
Jornada 05
Futbol Club Bascara71AE Roses
Club Futbol Navata101VILAFANT FC
Futbol Club Vilamalla111BASE EMPORDANET
Club Esportiu Fortia41CF Base Roses
descansa00PERELADA
ESCOLA F BAIX TER CE100LA SALLE FIGUERES
ESCALA20MARCA DEL HAM
Club Futbol Vilajuiga23JUNCARIA
Jornada 06
AE Roses22Club Futbol Vilajuiga
VILAFANT FC212Futbol Club Bascara
BASE EMPORDANET72Club Futbol Navata
CF Base Roses14Futbol Club Vilamalla
PERELADA52Club Esportiu Fortia
LA SALLE FIGUERES00descansa
MARCA DEL HAM42ESCOLA F BAIX TER CE
JUNCARIA03ESCALA
Jornada 07
AE Roses53VILAFANT FC
Futbol Club Bascara22BASE EMPORDANET
Club Futbol Navata91CF Base Roses
Futbol Club Vilamalla11PERELADA
Club Esportiu Fortia41LA SALLE FIGUERES
descansa00MARCA DEL HAM
ESCOLA F BAIX TER CE43JUNCARIA
Club Futbol Vilajuiga14ESCALA
Jornada 08
VILAFANT FC24Club Futbol Vilajuiga
BASE EMPORDANET100AE Roses
CF Base Roses07Futbol Club Bascara
PERELADA33Club Futbol Navata
LA SALLE FIGUERES010Futbol Club Vilamalla
MARCA DEL HAM55Club Esportiu Fortia
JUNCARIA00descansa
ESCALA62ESCOLA F BAIX TER CE
Jornada 09
VILAFANT FC212BASE EMPORDANET
AE Roses210CF Base Roses
Futbol Club Bascara20PERELADA
Club Futbol Navata80LA SALLE FIGUERES
Futbol Club Vilamalla21MARCA DEL HAM
Club Esportiu Fortia34JUNCARIA
descansa00ESCALA
Club Futbol Vilajuiga24ESCOLA F BAIX TER CE
Jornada 10
BASE EMPORDANET50Club Futbol Vilajuiga
CF Base Roses74VILAFANT FC
PERELADA80AE Roses
LA SALLE FIGUERES37Futbol Club Bascara
MARCA DEL HAM33Club Futbol Navata
JUNCARIA43Futbol Club Vilamalla
ESCALA62Club Esportiu Fortia
ESCOLA F BAIX TER CE00descansa
Jornada 11
BASE EMPORDANET102CF Base Roses
VILAFANT FC28PERELADA
AE Roses14LA SALLE FIGUERES
Futbol Club Bascara90MARCA DEL HAM
Club Futbol Navata24JUNCARIA
Futbol Club Vilamalla28ESCALA
Club Esportiu Fortia23ESCOLA F BAIX TER CE
Club Futbol Vilajuiga00descansa
Jornada 12
CF Base Roses32Club Futbol Vilajuiga
PERELADA45BASE EMPORDANET
LA SALLE FIGUERES63VILAFANT FC
MARCA DEL HAM40AE Roses
JUNCARIA15Futbol Club Bascara
ESCALA43Club Futbol Navata
ESCOLA F BAIX TER CE21Futbol Club Vilamalla
descansa00Club Esportiu Fortia
Jornada 13
CF Base Roses110PERELADA
BASE EMPORDANET100LA SALLE FIGUERES
VILAFANT FC24MARCA DEL HAM
AE Roses06JUNCARIA
Futbol Club Bascara12ESCALA
Club Futbol Navata73ESCOLA F BAIX TER CE
Futbol Club Vilamalla00descansa
Club Futbol Vilajuiga34Club Esportiu Fortia
Jornada 14
Club Futbol Vilajuiga19PERELADA
LA SALLE FIGUERES12CF Base Roses
MARCA DEL HAM211BASE EMPORDANET
JUNCARIA82VILAFANT FC
ESCALA40AE Roses
ESCOLA F BAIX TER CE14Futbol Club Bascara
descansa00Club Futbol Navata
Club Esportiu Fortia51Futbol Club Vilamalla
Jornada 15
PERELADA112LA SALLE FIGUERES
CF Base Roses12MARCA DEL HAM
BASE EMPORDANET32JUNCARIA
VILAFANT FC28ESCALA
AE Roses19ESCOLA F BAIX TER CE
Futbol Club Bascara00descansa
Club Futbol Navata54Club Esportiu Fortia
Futbol Club Vilamalla61Club Futbol Vilajuiga

Calendari lliga regular

AE Roses 5-3 VILAFANT FC

2021-03-20

Alineació local : 177. . 60 , 199. . 60 , 181. . 45 , 186. . 60 , 178. . 45 , 221. . 60 , 222. . 45

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 2-4 Club Futbol Vilajuiga

2021-03-27

Alineació local : 177. . 60 , 199. . 40 , 181. . 38 , 186. . 60 , 178. . 60 , 221. . 37 , 171. . 60

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


ESCOLA F BAIX TER CE 12-2 VILAFANT FC

2021-04-03

Alineació local : 177. . 0 , 199. . 0 , 181. . 0 , 186. . 0 , 178. . 0 , 171. . 0 , 221. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 2-15 BASE EMPORDANET

2021-04-10

Alineació local : 177. . 0 , 181. . 0 , 178. . 0 , 221. . 0 , 171. . 0 , 222. . 0 , 201. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF Base Roses 7-4 VILAFANT FC

2021-04-17

Alineació local : 177. . 0 , 199. . 0 , 181. . 0 , 178. . 0 , 171. . 0 , 222. . 0 , 201. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 2-8 PERELADA

2021-04-24

Alineació local : 177. . 0 , 199. . 0 , 181. . 0 , 178. . 0 , 171. . 0 , 222. . 0 , 201. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 2-4 MARCA DEL HAM

2021-05-08

Alineació local : 199. . 0 , 171. . 0 , 178. . 0 , 181. . 0 , 221. . 0 , 222. . 0 , 269. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


JUNCARIA 8-2 VILAFANT FC

2021-05-16

Alineació local : 199. . 60 , 171. . 60 , 181. . 60 , 186. . 60 , 221. . 60 , 222. . 60 , 269. . 60

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 2-8 ESCALA

2021-05-23

Alineació local : 199. . 0 , 171. . 0 , 186. . 0 , 222. . 0 , 269. . 0 , 221. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Club Esportiu Fortia 10-3 VILAFANT FC

2021-06-05

Alineació local : 199. . 0 , 171. . 0 , 178. . 0 , 186. . 0 , 222. . 0 , 269. . 0 , 221. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 4-6 Futbol Club Vilamalla

2021-06-14

Alineació local : 171. . 60 , 178. . 60 , 186. . 45 , 199. . 60 , 221. . 60 , 181. . 30 , 269. . 60

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Club Futbol Navata 10-1 VILAFANT FC

2021-06-20

Alineació local : 199. . 60 , 178. . 60 , 181. . 60 , 186. . 60 , 221. . 60 , 222. . 60 , 269. . 60

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 2-14 Futbol Club Bascara

2021-06-26

Alineació local : 199. . 60 , 171. . 60 , 178. . 60 , 181. . 60 , 186. . 60 , 222. . 60 , 221. . 60

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. Usuari té la possibilitat de Configurar cookies. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar