ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

4 CATALANA Grup 30

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1C E Alt Emporda Vilajuiga14807501060839
2Club Futbol Esplais14708519481937
3Unio Esportiva Cabanes144110609492231
4FC Sant Pere Pescador146181311382225
5CF Sant Miquel Fluvia146181212361824
6FC LEscala145282112372424
7Club Deportivo Agullana140411528343121
8Club Esportiu Fortia1431112211263718
9CF Base Roses1330112112173016
10CF LArmentera1422112112283615
11Sant Llorenç Muga FC1420133012245715
12Unio Esportiva Siurana1431111014214513
13Club Esportiu Espolla1422111014254211
14VILAFANT FC140014111317404
15Club Futbol Selvatans131014011420494

Calendari lliga final

Jornada 01
Club Futbol Selvatans06C E Alt Emporda Vilajuiga
Club Futbol Esplais21FC LEscala
CF LArmentera04Club Esportiu Espolla
Sant Llorenç Muga FC21CF Base Roses
CF Sant Miquel Fluvia30Unio Esportiva Siurana
Unio Esportiva Cabanes01Club Deportivo Agullana
Club Esportiu Fortia32FC Sant Pere Pescador
Jornada 02
C E Alt Emporda Vilajuiga60Club Esportiu Fortia
FC LEscala40Club Futbol Selvatans
descansa00Club Futbol Esplais
Club Esportiu Espolla11VILAFANT FC
CF Base Roses13CF LArmentera
Unio Esportiva Siurana12Sant Llorenç Muga FC
Club Deportivo Agullana00CF Sant Miquel Fluvia
FC Sant Pere Pescador53Unio Esportiva Cabanes
Jornada 03
C E Alt Emporda Vilajuiga21FC LEscala
Club Futbol Selvatans00descansa
Club Futbol Esplais31Club Esportiu Espolla
VILAFANT FC02CF Base Roses
CF LArmentera35Unio Esportiva Siurana
Sant Llorenç Muga FC52Club Deportivo Agullana
CF Sant Miquel Fluvia11FC Sant Pere Pescador
Club Esportiu Fortia15Unio Esportiva Cabanes
Jornada 04
FC LEscala33Club Esportiu Fortia
descansa00C E Alt Emporda Vilajuiga
Club Esportiu Espolla43Club Futbol Selvatans
CF Base Roses24Club Futbol Esplais
Unio Esportiva Siurana31VILAFANT FC
Club Deportivo Agullana22CF LArmentera
FC Sant Pere Pescador80Sant Llorenç Muga FC
Unio Esportiva Cabanes41CF Sant Miquel Fluvia
Jornada 05
FC LEscala00descansa
C E Alt Emporda Vilajuiga51Club Esportiu Espolla
Club Futbol Selvatans00CF Base Roses
Club Futbol Esplais51Unio Esportiva Siurana
VILAFANT FC24Club Deportivo Agullana
CF LArmentera11FC Sant Pere Pescador
Sant Llorenç Muga FC16Unio Esportiva Cabanes
Club Esportiu Fortia24CF Sant Miquel Fluvia
Jornada 06
descansa00Club Esportiu Fortia
Club Esportiu Espolla28FC LEscala
CF Base Roses05C E Alt Emporda Vilajuiga
Unio Esportiva Siurana43Club Futbol Selvatans
Club Deportivo Agullana36Club Futbol Esplais
FC Sant Pere Pescador31VILAFANT FC
Unio Esportiva Cabanes53CF LArmentera
CF Sant Miquel Fluvia80Sant Llorenç Muga FC
Jornada 07
descansa00Club Esportiu Espolla
FC LEscala30CF Base Roses
C E Alt Emporda Vilajuiga70Unio Esportiva Siurana
Club Futbol Selvatans46Club Deportivo Agullana
Club Futbol Esplais21FC Sant Pere Pescador
VILAFANT FC25Unio Esportiva Cabanes
CF LArmentera11CF Sant Miquel Fluvia
Club Esportiu Fortia42Sant Llorenç Muga FC
Jornada 08
Club Esportiu Espolla33Club Esportiu Fortia
Unio Esportiva Siurana11FC LEscala
Club Deportivo Agullana14C E Alt Emporda Vilajuiga
FC Sant Pere Pescador22Club Futbol Selvatans
Unio Esportiva Cabanes33Club Futbol Esplais
CF Sant Miquel Fluvia20VILAFANT FC
Sant Llorenç Muga FC05CF LArmentera
Jornada 09
Club Esportiu Espolla01CF Base Roses
descansa00Unio Esportiva Siurana
FC LEscala22Club Deportivo Agullana
C E Alt Emporda Vilajuiga20FC Sant Pere Pescador
Club Futbol Selvatans13Unio Esportiva Cabanes
Club Futbol Esplais21CF Sant Miquel Fluvia
VILAFANT FC23Sant Llorenç Muga FC
Club Esportiu Fortia31CF LArmentera
Jornada 10
CF Base Roses21Club Esportiu Fortia
Unio Esportiva Siurana21Club Esportiu Espolla
Club Deportivo Agullana00descansa
FC Sant Pere Pescador32FC LEscala
Unio Esportiva Cabanes10C E Alt Emporda Vilajuiga
CF Sant Miquel Fluvia50Club Futbol Selvatans
Sant Llorenç Muga FC24Club Futbol Esplais
CF LArmentera21VILAFANT FC
Jornada 11
CF Base Roses62Unio Esportiva Siurana
Club Esportiu Espolla26Club Deportivo Agullana
descansa00FC Sant Pere Pescador
FC LEscala31Unio Esportiva Cabanes
C E Alt Emporda Vilajuiga31CF Sant Miquel Fluvia
Club Futbol Selvatans13Sant Llorenç Muga FC
Club Futbol Esplais30CF LArmentera
Club Esportiu Fortia03VILAFANT FC
Jornada 12
Unio Esportiva Siurana13Club Esportiu Fortia
Club Deportivo Agullana00CF Base Roses
FC Sant Pere Pescador42Club Esportiu Espolla
Unio Esportiva Cabanes00descansa
CF Sant Miquel Fluvia62FC LEscala
Sant Llorenç Muga FC19C E Alt Emporda Vilajuiga
CF LArmentera62Club Futbol Selvatans
VILAFANT FC27Club Futbol Esplais
Jornada 13
Unio Esportiva Siurana03Club Deportivo Agullana
CF Base Roses02FC Sant Pere Pescador
Club Esportiu Espolla02Unio Esportiva Cabanes
descansa00CF Sant Miquel Fluvia
FC LEscala31Sant Llorenç Muga FC
C E Alt Emporda Vilajuiga50CF LArmentera
Club Futbol Selvatans31VILAFANT FC
Club Esportiu Fortia03Club Futbol Esplais
Jornada 14
Club Esportiu Fortia11Club Deportivo Agullana
FC Sant Pere Pescador30Unio Esportiva Siurana
Unio Esportiva Cabanes70CF Base Roses
CF Sant Miquel Fluvia21Club Esportiu Espolla
Sant Llorenç Muga FC00descansa
CF LArmentera13FC LEscala
VILAFANT FC14C E Alt Emporda Vilajuiga
Club Futbol Esplais30Club Futbol Selvatans
Jornada 15
Club Deportivo Agullana33FC Sant Pere Pescador
Unio Esportiva Siurana14Unio Esportiva Cabanes
CF Base Roses21CF Sant Miquel Fluvia
Club Esportiu Espolla32Sant Llorenç Muga FC
descansa00CF LArmentera
FC LEscala10VILAFANT FC
C E Alt Emporda Vilajuiga21Club Futbol Esplais
Club Futbol Selvatans12Club Esportiu Fortia
Jornada 16
C E Alt Emporda Vilajuiga00Club Futbol Selvatans
FC LEscala00Club Futbol Esplais
descansa00VILAFANT FC
Club Esportiu Espolla00CF LArmentera
CF Base Roses00Sant Llorenç Muga FC
Unio Esportiva Siurana00CF Sant Miquel Fluvia
Club Deportivo Agullana00Unio Esportiva Cabanes
FC Sant Pere Pescador00Club Esportiu Fortia
Jornada 17
Club Esportiu Fortia00C E Alt Emporda Vilajuiga
Club Futbol Selvatans00FC LEscala
Club Futbol Esplais00descansa
VILAFANT FC00Club Esportiu Espolla
CF LArmentera00CF Base Roses
Sant Llorenç Muga FC00Unio Esportiva Siurana
CF Sant Miquel Fluvia00Club Deportivo Agullana
Unio Esportiva Cabanes00FC Sant Pere Pescador
Jornada 18
FC LEscala00C E Alt Emporda Vilajuiga
descansa00Club Futbol Selvatans
Club Esportiu Espolla00Club Futbol Esplais
CF Base Roses00VILAFANT FC
Unio Esportiva Siurana00CF LArmentera
Club Deportivo Agullana00Sant Llorenç Muga FC
FC Sant Pere Pescador00CF Sant Miquel Fluvia
Unio Esportiva Cabanes00Club Esportiu Fortia
Jornada 19
Club Esportiu Fortia00FC LEscala
C E Alt Emporda Vilajuiga00descansa
Club Futbol Selvatans00Club Esportiu Espolla
Club Futbol Esplais00CF Base Roses
VILAFANT FC00Unio Esportiva Siurana
CF LArmentera00Club Deportivo Agullana
Sant Llorenç Muga FC00FC Sant Pere Pescador
CF Sant Miquel Fluvia00Unio Esportiva Cabanes
Jornada 20
descansa00FC LEscala
Club Esportiu Espolla00C E Alt Emporda Vilajuiga
CF Base Roses00Club Futbol Selvatans
Unio Esportiva Siurana00Club Futbol Esplais
Club Deportivo Agullana00VILAFANT FC
FC Sant Pere Pescador00CF LArmentera
Unio Esportiva Cabanes00Sant Llorenç Muga FC
CF Sant Miquel Fluvia00Club Esportiu Fortia
Jornada 21
Club Esportiu Fortia00descansa
FC LEscala00Club Esportiu Espolla
C E Alt Emporda Vilajuiga00CF Base Roses
Club Futbol Selvatans00Unio Esportiva Siurana
Club Futbol Esplais00Club Deportivo Agullana
VILAFANT FC00FC Sant Pere Pescador
CF LArmentera00Unio Esportiva Cabanes
Sant Llorenç Muga FC00CF Sant Miquel Fluvia
Jornada 22
Club Esportiu Espolla00descansa
CF Base Roses00FC LEscala
Unio Esportiva Siurana00C E Alt Emporda Vilajuiga
Club Deportivo Agullana00Club Futbol Selvatans
FC Sant Pere Pescador00Club Futbol Esplais
Unio Esportiva Cabanes00VILAFANT FC
CF Sant Miquel Fluvia00CF LArmentera
Sant Llorenç Muga FC00Club Esportiu Fortia
Jornada 23
Club Esportiu Fortia00Club Esportiu Espolla
descansa00CF Base Roses
FC LEscala00Unio Esportiva Siurana
C E Alt Emporda Vilajuiga00Club Deportivo Agullana
Club Futbol Selvatans00FC Sant Pere Pescador
Club Futbol Esplais00Unio Esportiva Cabanes
VILAFANT FC00CF Sant Miquel Fluvia
CF LArmentera00Sant Llorenç Muga FC
Jornada 24
CF Base Roses00Club Esportiu Espolla
Unio Esportiva Siurana00descansa
Club Deportivo Agullana00FC LEscala
FC Sant Pere Pescador00C E Alt Emporda Vilajuiga
Unio Esportiva Cabanes00Club Futbol Selvatans
CF Sant Miquel Fluvia00Club Futbol Esplais
Sant Llorenç Muga FC00VILAFANT FC
CF LArmentera00Club Esportiu Fortia
Jornada 25
Club Esportiu Fortia00CF Base Roses
Club Esportiu Espolla00Unio Esportiva Siurana
descansa00Club Deportivo Agullana
FC LEscala00FC Sant Pere Pescador
C E Alt Emporda Vilajuiga00Unio Esportiva Cabanes
Club Futbol Selvatans00CF Sant Miquel Fluvia
Club Futbol Esplais00Sant Llorenç Muga FC
VILAFANT FC00CF LArmentera
Jornada 26
Unio Esportiva Siurana00CF Base Roses
Club Deportivo Agullana00Club Esportiu Espolla
FC Sant Pere Pescador00descansa
Unio Esportiva Cabanes00FC LEscala
CF Sant Miquel Fluvia00C E Alt Emporda Vilajuiga
Sant Llorenç Muga FC00Club Futbol Selvatans
CF LArmentera00Club Futbol Esplais
VILAFANT FC00Club Esportiu Fortia
Jornada 27
Club Esportiu Fortia00Unio Esportiva Siurana
CF Base Roses00Club Deportivo Agullana
Club Esportiu Espolla00FC Sant Pere Pescador
descansa00Unio Esportiva Cabanes
FC LEscala00CF Sant Miquel Fluvia
C E Alt Emporda Vilajuiga00Sant Llorenç Muga FC
Club Futbol Selvatans00CF LArmentera
Club Futbol Esplais00VILAFANT FC
Jornada 28
Club Deportivo Agullana00Unio Esportiva Siurana
FC Sant Pere Pescador00CF Base Roses
Unio Esportiva Cabanes00Club Esportiu Espolla
CF Sant Miquel Fluvia00descansa
Sant Llorenç Muga FC00FC LEscala
CF LArmentera00C E Alt Emporda Vilajuiga
VILAFANT FC00Club Futbol Selvatans
Club Futbol Esplais00Club Esportiu Fortia
Jornada 29
Club Deportivo Agullana00Club Esportiu Fortia
Unio Esportiva Siurana00FC Sant Pere Pescador
CF Base Roses00Unio Esportiva Cabanes
Club Esportiu Espolla00CF Sant Miquel Fluvia
descansa00Sant Llorenç Muga FC
FC LEscala00CF LArmentera
C E Alt Emporda Vilajuiga00VILAFANT FC
Club Futbol Selvatans00Club Futbol Esplais
Jornada 30
FC Sant Pere Pescador00Club Deportivo Agullana
Unio Esportiva Cabanes00Unio Esportiva Siurana
CF Sant Miquel Fluvia00CF Base Roses
Sant Llorenç Muga FC00Club Esportiu Espolla
CF LArmentera00descansa
VILAFANT FC00FC LEscala
Club Futbol Esplais00C E Alt Emporda Vilajuiga
Club Esportiu Fortia00Club Futbol Selvatans

Calendari lliga regular

CF Sant Miquel Fluvia 2-0 VILAFANT FC

2021-03-21

Alineació local : MACIA , ERIK , GUIDO , POL , WHOTYSON , FELIPE , DIEGO , SURYA , XICU , IDRISSA , YASSIN

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 2-3 Sant Llorenç Muga FC

2021-03-28

Alineació local : MACIA , ERIK , TONI , ROGER , FELIPE , DIEGO , SURYA , XICU , MANU , IDRISSA , YASSIN

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Club Esportiu Espolla 1-1 VILAFANT FC

2021-04-04

Alineació local : MACIA , CALIC , ERIK , GUIDO , POL , DIEGO , SURYA , XICU , CARLOS , IDRISSA , YASSIN

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF LArmentera 2-1 VILAFANT FC

2021-04-10

Alineació local : MACIA , ERIK , MARTIN , OSCAR , FELIPE , SURYA , MANU , CARLOS , IDRISSA , EDSON , YASSIN

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Club Esportiu Fortia 0-3 VILAFANT FC

2021-04-17

Alineació local : MACIA , ERIK , GUIDO , TONI , POL , OSCAR , FELIPE , DIEGO , XICU , EDSON , YASSIN

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 2-7 Club Futbol Esplais

2021-04-25

Alineació local : MACIA , ERIK , GUIDO , TONI , POL , WHOTYSON , DIEGO , XICU , IDRISSA , EDSON , YASSIN

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Club Futbol Selvatans 3-1 VILAFANT FC

2021-05-02

Alineació local : MACIA , CALIC , ERIK , POL , MIKY , OSCAR , JOAN , DIEGO , XICU , EDSON , OUSAMA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 1-4 C E Alt Emporda Vilajuiga

2021-05-09

Alineació local : MACIA , CALIC , ERIK , OUSAMA , WHOTYSON , JOAN , DIEGO , SURYA , ALIOU , IDRISSA , YASSIN

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


FC LEscala 1-0 VILAFANT FC

2021-05-15

Alineació local : MACIA , CALIC , ERIK , GUIDO , OUSAMA , MIKY , JOAN , ROGER , DIEGO , IDRISSA , YASSIN

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 0-2 CF Base Roses

2021-05-30

Alineació local : MACIA , ROGER , DIEGO , TONI , EDSON , MANU , IDRISSA , YASSIN , ALIOU , MIKY , OUSAMA

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Unio Esportiva Siurana 3-1 VILAFANT FC

2021-06-06

Alineació local : MACIA , ROGER , WHOTYSON , DIEGO , EDSON , IDRISSA , YASSIN , CALIC , OUSAMA , ALIOU , MIKY

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 2-4 Club Deportivo Agullana

2021-06-13

Alineació local : MACIA , CALIC , GUIDO , OUSAMA , ROGER , DIEGO , SURYA , MANU , ALIOU , IDRISSA , YASSIN

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


FC Sant Pere Pescador 3-1 VILAFANT FC

2021-06-19

Alineació local : MACIA , ROGER , DIEGO , SURYA , MANU , YASSIN , MARTIN , JOAN , OUSAMA , ALIOU , OSCAR

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


VILAFANT FC 2-5 Unio Esportiva Cabanes

2021-06-27

Alineació local : MACIA , ROGER , WHOTYSON , DIEGO , YASSIN , CALIC , MARTIN , JOAN , MIKY , OUSAMA , ALIOU

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. Usuari té la possibilitat de Configurar cookies. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar