ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

4ª CATALANA GRUP 31

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1VILABERTRAN AE341331962874675
2VILAJUIGA CF3411241124735070
3NAVATA CF341232935824269
4GARRIGUELLA CE341331737934566
5VILAFANT FC34935926876059
6CISTELLA CF34836854644556
7PORTBOU CE34131343101007955
8CADAQUES UD341025539626150
9BASE ROSES CF34764647696249
10SANT LLORENÇ FC348277010788047
11SELVATANS CF34737638899145
12LLADO UE349533311766844
13SIURANA UE349175012658843
14FORTIA CE348364310626242
15COL BOLIVIANA CAT34548548858838
16AL WIFAK ASOC348093311638136
17VILAFANT AT34321220154512117
18VILASACRA UE34311300174015110

Calendari lliga final

Jornada 01
VILASACRA UE35SIURANA UE
CADAQUES UD24BASE ROSES CF
COL BOLIVIANA CAT13PORTBOU CE
VILAFANT AT21AL WIFAK ASOC
VILAFANT FC10LLADO UE
NAVATA CF30FORTIA CE
SANT LLORENÇ FC23VILABERTRAN AE
SELVATANS CF32CISTELLA CF
GARRIGUELLA CE23VILAJUIGA CF
Jornada 02
SIURANA UE03GARRIGUELLA CE
CADAQUES UD21VILASACRA UE
PORTBOU CE10BASE ROSES CF
VILAFANT AT16COL BOLIVIANA CAT
LLADO UE22AL WIFAK ASOC
FORTIA CE02VILAFANT FC
VILABERTRAN AE10NAVATA CF
CISTELLA CF21SANT LLORENÇ FC
VILAJUIGA CF23SELVATANS CF
Jornada 03
SIURANA UE13CADAQUES UD
VILASACRA UE09PORTBOU CE
BASE ROSES CF63VILAFANT AT
COL BOLIVIANA CAT06LLADO UE
AL WIFAK ASOC13FORTIA CE
VILAFANT FC22VILABERTRAN AE
NAVATA CF23CISTELLA CF
SANT LLORENÇ FC13VILAJUIGA CF
GARRIGUELLA CE22SELVATANS CF
Jornada 04
CADAQUES UD41GARRIGUELLA CE
PORTBOU CE41SIURANA UE
VILAFANT AT41VILASACRA UE
LLADO UE42BASE ROSES CF
COL BOLIVIANA CAT31FORTIA CE
VILABERTRAN AE31AL WIFAK ASOC
VILAFANT FC23CISTELLA CF
VILAJUIGA CF21NAVATA CF
SELVATANS CF13SANT LLORENÇ FC
Jornada 05
CADAQUES UD42PORTBOU CE
SIURANA UE24VILAFANT AT
VILASACRA UE43LLADO UE
BASE ROSES CF20FORTIA CE
COL BOLIVIANA CAT34VILABERTRAN AE
AL WIFAK ASOC02CISTELLA CF
VILAFANT FC13VILAJUIGA CF
NAVATA CF40SELVATANS CF
GARRIGUELLA CE20SANT LLORENÇ FC
Jornada 06
PORTBOU CE22GARRIGUELLA CE
VILAFANT AT21CADAQUES UD
LLADO UE31SIURANA UE
FORTIA CE40VILASACRA UE
VILABERTRAN AE11BASE ROSES CF
CISTELLA CF22COL BOLIVIANA CAT
VILAJUIGA CF20AL WIFAK ASOC
SELVATANS CF24VILAFANT FC
SANT LLORENÇ FC14NAVATA CF
Jornada 07
PORTBOU CE61VILAFANT AT
CADAQUES UD31LLADO UE
SIURANA UE31FORTIA CE
VILASACRA UE15VILABERTRAN AE
BASE ROSES CF33CISTELLA CF
COL BOLIVIANA CAT22VILAJUIGA CF
AL WIFAK ASOC21SELVATANS CF
SANT LLORENÇ FC31VILAFANT FC
GARRIGUELLA CE61NAVATA CF
Jornada 08
VILAFANT AT23GARRIGUELLA CE
LLADO UE51PORTBOU CE
FORTIA CE00CADAQUES UD
VILABERTRAN AE10SIURANA UE
CISTELLA CF61VILASACRA UE
VILAJUIGA CF10BASE ROSES CF
SELVATANS CF13COL BOLIVIANA CAT
SANT LLORENÇ FC43AL WIFAK ASOC
NAVATA CF33VILAFANT FC
Jornada 09
VILAFANT AT03LLADO UE
PORTBOU CE31FORTIA CE
CADAQUES UD11VILABERTRAN AE
SIURANA UE03CISTELLA CF
VILASACRA UE13VILAJUIGA CF
BASE ROSES CF22SELVATANS CF
COL BOLIVIANA CAT43SANT LLORENÇ FC
AL WIFAK ASOC13NAVATA CF
GARRIGUELLA CE32VILAFANT FC
Jornada 10
LLADO UE42GARRIGUELLA CE
FORTIA CE41VILAFANT AT
VILABERTRAN AE33PORTBOU CE
CISTELLA CF10CADAQUES UD
VILAJUIGA CF51SIURANA UE
SELVATANS CF30VILASACRA UE
SANT LLORENÇ FC41BASE ROSES CF
NAVATA CF54COL BOLIVIANA CAT
VILAFANT FC32AL WIFAK ASOC
Jornada 11
LLADO UE00FORTIA CE
VILAFANT AT02VILABERTRAN AE
PORTBOU CE20CISTELLA CF
CADAQUES UD31VILAJUIGA CF
SIURANA UE31SELVATANS CF
VILASACRA UE02SANT LLORENÇ FC
BASE ROSES CF24NAVATA CF
COL BOLIVIANA CAT24VILAFANT FC
GARRIGUELLA CE51AL WIFAK ASOC
Jornada 12
FORTIA CE11GARRIGUELLA CE
VILABERTRAN AE51LLADO UE
CISTELLA CF32VILAFANT AT
VILAJUIGA CF33PORTBOU CE
SELVATANS CF63CADAQUES UD
SANT LLORENÇ FC31SIURANA UE
NAVATA CF80VILASACRA UE
VILAFANT FC11BASE ROSES CF
AL WIFAK ASOC12COL BOLIVIANA CAT
Jornada 13
FORTIA CE15VILABERTRAN AE
LLADO UE00CISTELLA CF
VILAFANT AT01VILAJUIGA CF
PORTBOU CE54SELVATANS CF
CADAQUES UD13SANT LLORENÇ FC
SIURANA UE02NAVATA CF
VILASACRA UE23VILAFANT FC
BASE ROSES CF30AL WIFAK ASOC
GARRIGUELLA CE00COL BOLIVIANA CAT
Jornada 14
VILABERTRAN AE10GARRIGUELLA CE
CISTELLA CF33FORTIA CE
VILAJUIGA CF31LLADO UE
SELVATANS CF52VILAFANT AT
SANT LLORENÇ FC42PORTBOU CE
NAVATA CF11CADAQUES UD
VILAFANT FC23SIURANA UE
AL WIFAK ASOC41VILASACRA UE
COL BOLIVIANA CAT22BASE ROSES CF
Jornada 15
VILABERTRAN AE20CISTELLA CF
FORTIA CE01VILAJUIGA CF
LLADO UE11SELVATANS CF
VILAFANT AT12SANT LLORENÇ FC
PORTBOU CE01NAVATA CF
CADAQUES UD02VILAFANT FC
SIURANA UE52AL WIFAK ASOC
VILASACRA UE03COL BOLIVIANA CAT
GARRIGUELLA CE71BASE ROSES CF
Jornada 16
GARRIGUELLA CE32CISTELLA CF
VILAJUIGA CF22VILABERTRAN AE
SELVATANS CF42FORTIA CE
SANT LLORENÇ FC22LLADO UE
NAVATA CF40VILAFANT AT
VILAFANT FC21PORTBOU CE
AL WIFAK ASOC43CADAQUES UD
COL BOLIVIANA CAT30SIURANA UE
BASE ROSES CF41VILASACRA UE
Jornada 17
CISTELLA CF12VILAJUIGA CF
VILABERTRAN AE42SELVATANS CF
FORTIA CE41SANT LLORENÇ FC
LLADO UE21NAVATA CF
VILAFANT AT15VILAFANT FC
PORTBOU CE12AL WIFAK ASOC
CADAQUES UD32COL BOLIVIANA CAT
SIURANA UE13BASE ROSES CF
VILASACRA UE14GARRIGUELLA CE
Jornada 18
SIURANA UE40VILASACRA UE
BASE ROSES CF22CADAQUES UD
PORTBOU CE63COL BOLIVIANA CAT
AL WIFAK ASOC32VILAFANT AT
LLADO UE02VILAFANT FC
FORTIA CE02NAVATA CF
VILABERTRAN AE30SANT LLORENÇ FC
CISTELLA CF20SELVATANS CF
VILAJUIGA CF10GARRIGUELLA CE
Jornada 19
GARRIGUELLA CE70SIURANA UE
VILASACRA UE01CADAQUES UD
BASE ROSES CF13PORTBOU CE
COL BOLIVIANA CAT54VILAFANT AT
AL WIFAK ASOC42LLADO UE
VILAFANT FC41FORTIA CE
NAVATA CF00VILABERTRAN AE
SANT LLORENÇ FC11CISTELLA CF
SELVATANS CF13VILAJUIGA CF
Jornada 20
CADAQUES UD20SIURANA UE
PORTBOU CE71VILASACRA UE
VILAFANT AT01BASE ROSES CF
LLADO UE11COL BOLIVIANA CAT
FORTIA CE61AL WIFAK ASOC
VILABERTRAN AE22VILAFANT FC
CISTELLA CF00NAVATA CF
VILAJUIGA CF31SANT LLORENÇ FC
SELVATANS CF14GARRIGUELLA CE
Jornada 21
GARRIGUELLA CE30CADAQUES UD
SIURANA UE31PORTBOU CE
VILASACRA UE30VILAFANT AT
BASE ROSES CF11LLADO UE
FORTIA CE21COL BOLIVIANA CAT
AL WIFAK ASOC23VILABERTRAN AE
CISTELLA CF50VILAFANT FC
NAVATA CF12VILAJUIGA CF
SANT LLORENÇ FC32SELVATANS CF
Jornada 22
PORTBOU CE31CADAQUES UD
VILAFANT AT03SIURANA UE
LLADO UE32VILASACRA UE
FORTIA CE20BASE ROSES CF
VILABERTRAN AE21COL BOLIVIANA CAT
CISTELLA CF02AL WIFAK ASOC
VILAJUIGA CF04VILAFANT FC
SELVATANS CF04NAVATA CF
SANT LLORENÇ FC12GARRIGUELLA CE
Jornada 23
GARRIGUELLA CE41PORTBOU CE
CADAQUES UD41VILAFANT AT
SIURANA UE21LLADO UE
VILASACRA UE14FORTIA CE
BASE ROSES CF22VILABERTRAN AE
COL BOLIVIANA CAT12CISTELLA CF
AL WIFAK ASOC02VILAJUIGA CF
VILAFANT FC61SELVATANS CF
NAVATA CF41SANT LLORENÇ FC
Jornada 24
VILAFANT AT22PORTBOU CE
LLADO UE32CADAQUES UD
FORTIA CE20SIURANA UE
VILABERTRAN AE51VILASACRA UE
CISTELLA CF12BASE ROSES CF
VILAJUIGA CF32COL BOLIVIANA CAT
SELVATANS CF33AL WIFAK ASOC
VILAFANT FC32SANT LLORENÇ FC
NAVATA CF20GARRIGUELLA CE
Jornada 25
GARRIGUELLA CE81VILAFANT AT
PORTBOU CE51LLADO UE
CADAQUES UD21FORTIA CE
SIURANA UE22VILABERTRAN AE
VILASACRA UE05CISTELLA CF
BASE ROSES CF11VILAJUIGA CF
COL BOLIVIANA CAT24SELVATANS CF
AL WIFAK ASOC52SANT LLORENÇ FC
VILAFANT FC01NAVATA CF
Jornada 26
LLADO UE101VILAFANT AT
FORTIA CE13PORTBOU CE
VILABERTRAN AE20CADAQUES UD
CISTELLA CF01SIURANA UE
VILAJUIGA CF50VILASACRA UE
SELVATANS CF22BASE ROSES CF
SANT LLORENÇ FC04COL BOLIVIANA CAT
NAVATA CF20AL WIFAK ASOC
VILAFANT FC03GARRIGUELLA CE
Jornada 27
GARRIGUELLA CE21LLADO UE
VILAFANT AT04FORTIA CE
PORTBOU CE24VILABERTRAN AE
CADAQUES UD00CISTELLA CF
SIURANA UE43VILAJUIGA CF
VILASACRA UE38SELVATANS CF
BASE ROSES CF12SANT LLORENÇ FC
COL BOLIVIANA CAT34NAVATA CF
AL WIFAK ASOC01VILAFANT FC
Jornada 28
FORTIA CE30LLADO UE
VILABERTRAN AE31VILAFANT AT
CISTELLA CF32PORTBOU CE
VILAJUIGA CF23CADAQUES UD
SELVATANS CF32SIURANA UE
SANT LLORENÇ FC72VILASACRA UE
NAVATA CF10BASE ROSES CF
VILAFANT FC22COL BOLIVIANA CAT
AL WIFAK ASOC21GARRIGUELLA CE
Jornada 29
GARRIGUELLA CE22FORTIA CE
LLADO UE31VILABERTRAN AE
VILAFANT AT02CISTELLA CF
PORTBOU CE31VILAJUIGA CF
CADAQUES UD13SELVATANS CF
SIURANA UE16SANT LLORENÇ FC
VILASACRA UE33NAVATA CF
BASE ROSES CF10VILAFANT FC
COL BOLIVIANA CAT11AL WIFAK ASOC
Jornada 30
VILABERTRAN AE23FORTIA CE
CISTELLA CF13LLADO UE
VILAJUIGA CF21VILAFANT AT
SELVATANS CF52PORTBOU CE
SANT LLORENÇ FC12CADAQUES UD
NAVATA CF31SIURANA UE
VILAFANT FC93VILASACRA UE
AL WIFAK ASOC13BASE ROSES CF
COL BOLIVIANA CAT11GARRIGUELLA CE
Jornada 31
GARRIGUELLA CE32VILABERTRAN AE
FORTIA CE22CISTELLA CF
LLADO UE23VILAJUIGA CF
VILAFANT AT05SELVATANS CF
PORTBOU CE42SANT LLORENÇ FC
CADAQUES UD31NAVATA CF
SIURANA UE43VILAFANT FC
VILASACRA UE21AL WIFAK ASOC
BASE ROSES CF54COL BOLIVIANA CAT
Jornada 32
CISTELLA CF13VILABERTRAN AE
VILAJUIGA CF21FORTIA CE
SELVATANS CF55LLADO UE
SANT LLORENÇ FC45VILAFANT AT
NAVATA CF31PORTBOU CE
VILAFANT FC20CADAQUES UD
AL WIFAK ASOC23SIURANA UE
COL BOLIVIANA CAT90VILASACRA UE
BASE ROSES CF12GARRIGUELLA CE
Jornada 33
CISTELLA CF10GARRIGUELLA CE
VILABERTRAN AE21VILAJUIGA CF
FORTIA CE13SELVATANS CF
LLADO UE12SANT LLORENÇ FC
VILAFANT AT11NAVATA CF
PORTBOU CE43VILAFANT FC
CADAQUES UD02AL WIFAK ASOC
SIURANA UE81COL BOLIVIANA CAT
VILASACRA UE13BASE ROSES CF
Jornada 34
VILAJUIGA CF02CISTELLA CF
SELVATANS CF24VILABERTRAN AE
SANT LLORENÇ FC42FORTIA CE
NAVATA CF31LLADO UE
VILAFANT FC60VILAFANT AT
AL WIFAK ASOC73PORTBOU CE
COL BOLIVIANA CAT25CADAQUES UD
BASE ROSES CF60SIURANA UE
GARRIGUELLA CE51VILASACRA UE

Calendari lliga regular

FORTIA CE 0-2 VILAFANT FC

2012-09-15

Alineació local : MACIA , CABAÑO , LUCAS , RUBEN GONZALEZ , JAVI , CARLOS IVAN , ESPAÑA (45min) RUBEN OLIMPO , XUS (85min) EDU , SERGI , BLAS , FRAN (88min) EDWIN ,

Alineació visitant :

Arbitre : MANUEL POT PAVON

Crónica :


VILAFANT FC 2-3 SIURANA UE

2012-09-16

Alineació local : MACIA , EDU , JAVI , RUBEN GONZALEZ , LUCAS (51min) EDWIN , CARLOS IVAN , XUS , SERGI , ESPAÑA (63min) FRAN , BLAS , RUBEN OLIMPO (75min) SALGADO ,

Alineació visitant :

Arbitre : GUILLEM GOU MARLY

Crónica :


VILAFANT FC 2-2 VILABERTRAN AE

2012-09-23

Alineació local : MACIA , LUCAS , CABAÑO (58min) EDWIN , RUBEN GONZALEZ (85min) EDU , CARLOS IVAN (28min) RUBEN OLIMPO , JAVI , DANI , ESPAÑA , SERGI (45min) FRAN , BLAS , XUS (89min) BADOSA ,

Alineació visitant :

Arbitre : ALEX MARQUEZ FLORES

Crónica :


VILAFANT FC 1-3 VILAJUIGA CF

2012-10-07

Alineació local : MACIA , EDWIN (43min) RAMIREZ , LUCAS , RUBEN GONZALEZ , JAVI , CARLOS IVAN , DANI (82min) CABAÑO , RUBEN OLIMPO (53min) SERGI , FRAN , XUS , ESPAÑA ,

Alineació visitant :

Arbitre : YOUNES OUSSAID OUSSAID

Crónica :


SELVATANS CF 2-4 VILAFANT FC

2012-10-14

Alineació local : MACIA , EDWIN (72min) BLAS , LUCAS , RUBEN GONZALEZ , ESPAÑA , JAVI , SERGI , EDU (45min) CARLOS IVAN , FRAN , XUS , RUBEN OLIMPO (45min) DANI ,

Alineació visitant :

Arbitre : MARC CLAPAROLS FABRI

Crónica :


SANT LLORENÇ FC 3-1 VILAFANT FC

2012-10-21

Alineació local : MACIA , RUBEN GONZALEZ , LUCAS , JAVI , XUS , BLAS , DANI , ESPAÑA (56min) CABAÑO , FRAN , SERGI , RAMIREZ (46min) RUBEN OLIMPO ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.ENRIC PONSATI CLAVAGUERA

Crónica :


NAVATA CF 3-3 VILAFANT FC

2012-10-27

Alineació local : MACIA , EDWIN (60min) CARLOS IVAN , JAVI , ESPAÑA , LUCAS , EDU (60min) RAMIREZ , RUBEN GONZALEZ , BLAS (81min) MOLINS , XUS , RUBEN OLIMPO , FRAN ,

Alineació visitant :

Arbitre : CARLOS RAMIREZ SANZ

Crónica :


GARRIGUELLA CE 3-2 VILAFANT FC

2012-11-04

Alineació local : MACIA , EDWIN (85min) EDU , JAVI , BADOSA , LUCAS , CARLOS IVAN (64min) RAMIREZ , DANI , XUS (45min) RUBEN OLIMPO , SERGI , ESPAÑA (45min) FRAN , RUBEN GONZALEZ ,

Alineació visitant :

Arbitre : ANTONIO PAJARES RODRIGUEZ

Crónica :


VILAFANT FC 3-2 AL WIFAK ASOC

2012-11-11

Alineació local : MACIA , EDWIN (76min) EDU , JAVI , RUBEN GONZALEZ , LUCAS , CARLOS IVAN , DANI , XUS (81min) BADOSA , ESPAÑA (6min) RUBEN OLIMPO , FRAN , SERGI ,

Alineació visitant :

Arbitre : DANIEL POZO VALEROS

Crónica :


COL BOLIVIANA CAT 2-4 VILAFANT FC

2012-11-17

Alineació local : MACIA , EDWIN (71min) SALGADO , LUCAS , JAVI , RUBEN GONZALEZ , CARLOS IVAN , BLAS (60min) PABLO , DANI (80min) EDU , RUBEN OLIMPO (89min) DROGBA , SERGI (52min) FRAN , XUS ,

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE LUIS SERRANO GONZALEZ

Crónica :


VILAFANT FC 1-1 BASE ROSES CF

2012-11-25

Alineació local : MACIA , EDWIN , JAVI , LUCAS , RUBEN GONZALEZ , CARLOS IVAN , BLAS , XUS , SERGI , DANI , RUBEN OLIMPO (55min) SALGADO ,

Alineació visitant :

Arbitre : JONATHAN MARTINEZ SIERRA

Crónica :


VILASACRA UE 2-3 VILAFANT FC

2012-12-01

Alineació local : MACIA , EDWIN , JAVI , LUCAS , SALGADO (89min) BADOSA , CARLOS IVAN , XUS , EDU , RUBEN OLIMPO (32min) PABLO , SERGI , BLAS ,

Alineació visitant :

Arbitre : SEBASTIAN RUIZ GARCIA

Crónica :


CADAQUES UD 0-2 VILAFANT FC

2012-12-06

Alineació local : MACIA , EDWIN (56min) SALGADO , JAVI , RUBEN GONZALEZ , LUCAS , CARLOS IVAN (80min) EDU , BLAS , XUS , DANI (90min) PABLO , SERGI , RUBEN OLIMPO (87min) ESPAÑA ,

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE LUIS SANTIAGO COMPANY

Crónica :


VILAFANT FC 2-3 CISTELLA CF

2012-12-09

Alineació local : MACIA , EDWIN (55min) EDU , JAVI , RUBEN GONZALEZ , LUCAS , SERGI , CARLOS IVAN , BLAS , XUS , DANI , RUBEN OLIMPO (63min) PABLO ,

Alineació visitant :

Arbitre : SAMUEL HERNANDEZ RAMOS .

Crónica :


VILAFANT FC 2-1 PORTBOU CE

2013-01-13

Alineació local : MACIA , EDU (72min) SALGADO , LUCAS , BLAS , ESPAÑA , CARLOS IVAN , SERGI , XUS , RUBEN OLIMPO , RUBEN GONZALEZ , EDWIN (57min) PABLO ,

Alineació visitant :

Arbitre : ANTONI GALLARDO BROSSA

Crónica :


VILAFANT AT 1-5 VILAFANT FC

2013-01-19

Alineació local : MACIA , LUCAS , SALGADO (44min) PABLO , RUBEN GONZALEZ , BLAS , CARLOS IVAN , EDWIN , XUS , DANI (89min) BADOSA , SERGI , RUBEN OLIMPO (83min) FRAN ,

Alineació visitant :

Arbitre : ISSAC RODRIGUEZ VENTURA

Crónica :


LLADO UE 0-2 VILAFANT FC

2013-01-26

Alineació local : MACIA , LUCAS (89min) EDWIN , JAVI , RUBEN GONZALEZ , BLAS , CARLOS IVAN , ESPAÑA , XUS (80min) EDU , DANI , SERGI (86min) CABAÑO , RUBEN OLIMPO (45min) SALGADO ,

Alineació visitant :

Arbitre : FRANCISCO VERA BECERRA

Crónica :


VILAFANT FC 4-1 FORTIA CE

2013-02-03

Alineació local : MACIA , LUCAS , JAVI , RUBEN GONZALEZ , EDWIN (45min) CABAÑO , CARLOS IVAN (86min) BADOSA , BLAS , XUS (82min) EDU , ESPAÑA (80min) SALGADO , SERGI , PABLO (32min) RUBEN OLIMPO ,

Alineació visitant :

Arbitre : XAVIER RUBIO PONSATI

Crónica :


VILABERTRAN AE 2-2 VILAFANT FC

2013-02-16

Alineació local : MACIA , LUCAS , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ESPAÑA , CARLOS IVAN , BLAS , XUS (57min) PABLO , MARCELO (85min) EDU , SERGI , RUBEN OLIMPO (75min) SALGADO ,

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE CATALAN PRIVAT

Crónica :


CISTELLA CF 5-0 VILAFANT FC

2013-02-23

Alineació local : MACIA , LUCAS , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ESPAÑA , CARLOS IVAN , BLAS (32min) RUBEN OLIMPO , XUS (82min) EDWIN , MARCELO , SERGI (82min) SALGADO , DANI ,

Alineació visitant :

Arbitre : MOHAMEND AMINE

Crónica :


VILAJUIGA CF 0-4 VILAFANT FC

2013-03-02

Alineació local : MACIA , LUCAS , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ESPAÑA (49min) CABAÑO , CARLOS IVAN (90min) BADOSA , RUBEN OLIMPO (87min) EDU , XUS , DANI (78min) SALGADO , BLAS , SERGI ,

Alineació visitant :

Arbitre : PAU JOSEP MACAYA VALDIVIA

Crónica :


VILAFANT FC 6-1 SELVATANS CF

2013-03-10

Alineació local : MACIA , LUCAS , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ESPAÑA , CARLOS IVAN , RUBEN OLIMPO (60min) PABLO , XUS (52min) EDWIN , DANI (78min) EDU , BLAS (82min) SALGADO , SERGI ,

Alineació visitant :

Arbitre : JOAN A. XARLES SERRANO

Crónica :


VILAFANT FC 3-2 SANT LLORENÇ FC

2013-03-17

Alineació local : MACIA , LUCAS , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ESPAÑA , CARLOS IVAN , RUBEN OLIMPO , XUS , DANI , SERGI (45min) SALGADO , EDWIN (65min) CABAÑO ,

Alineació visitant :

Arbitre : JOSE LUIS SERRANO GONZALEZ

Crónica :


VILAFANT FC 0-1 NAVATA CF

2013-03-24

Alineació local : MACIA , LUCAS (73min) CABAÑO , JAVI , RUBEN GONZALEZ , ESPAÑA , EDWIN , RUBEN OLIMPO , XUS , DANI (46min) SALGADO , BLAS , SERGI ,

Alineació visitant :

Arbitre : MIGUEL ESCALERA AGUILAR

Crónica :


VILAFANT FC 0-3 GARRIGUELLA CE

2013-04-07

Alineació local : MACIA , SALGADO (70min) EDWIN , ESPAÑA , RUBEN GONZALEZ , CABAÑO , CARLOS IVAN , XUS , PABLO , MARCELO , BLAS , RUBEN OLIMPO ,

Alineació visitant :

Arbitre : MANUEL POT PAVON

Crónica :


AL WIFAK ASOC 0-1 VILAFANT FC

2013-04-13

Alineació local : MACIA , ESPAÑA , JAVI , RUBEN GONZALEZ , EDWIN , CARLOS IVAN , CABAÑO (45min) SALGADO , XUS , MARCELO , DANI (65min) PABLO , RUBEN OLIMPO ,

Alineació visitant :

Arbitre : ANOUAR MEZIANE

Crónica :


VILAFANT FC 2-2 COL BOLIVIANA CAT

2013-04-21

Alineació local : MACIA , ESPAÑA (86min) SALGADO , JAVI , RUBEN GONZALEZ , EDWIN , CARLOS IVAN , XUS , MARCELO , RUBEN OLIMPO , BLAS , SERGI (70min) PABLO ,

Alineació visitant :

Arbitre : JANOCHA MICHAL

Crónica :


BASE ROSES CF 1-0 VILAFANT FC

2013-04-27

Alineació local : MACIA , LUCAS , JAVI , RUBEN GONZALEZ , EDWIN (57min) CABAÑO , CARLOS IVAN , ESPAÑA (45min) SALGADO , XUS (90min) BADOSA , MARCELO , BLAS , RUBEN OLIMPO (80min) EDU ,

Alineació visitant :

Arbitre : DAVID ROMANS BROSSA

Crónica :


VILAFANT FC 9-3 VILASACRA UE

2013-05-05

Alineació local : MACIA , LUCAS , JAVI , EDU (54min) PABLO , EDWIN , CARLOS IVAN , RUBEN OLIMPO , XUS , ESPAÑA , BLAS , SALGADO ,

Alineació visitant :

Arbitre : ADRIAN GONZALEZ-CARRATO

Crónica :


SIURANA UE 4-3 VILAFANT FC

2013-05-12

Alineació local : MACIA , EDWIN , SALGADO (49min) CABAÑO , EDU , ESPAÑA , JAVI , SERGI , CARLOS IVAN , RUBEN OLIMPO , BLAS , PABLO ,

Alineació visitant :

Arbitre : JOSECATALAN PRIVAT

Crónica :


PORTBOU CE 4-3 VILAFANT FC

2013-05-25

Alineació local : MACIA , LUCAS , JAVI , RUBEN GONZALEZ , EDWIN , CARLOS IVAN , EDU (50min) XUS , ESPAÑA , SERGI , BLAS , RUBEN OLIMPO ,

Alineació visitant :

Arbitre : JOSEP RIERA PRAT

Crónica :


VILAFANT FC 2-0 CADAQUES UD

2013-05-31

Alineació local : MACIA , EDU (63min) PABLO , JAVI , ESPAÑA (47min) RUBEN GONZALEZ , LUCAS , CARLOS IVAN , SERGI , XUS , RUBEN OLIMPO , BLAS , SALGADO (46min) EDWIN ,

Alineació visitant :

Arbitre : RAMON PUIG PONS

Crónica :


VILAFANT FC 6-0 VILAFANT AT

2013-06-02

Alineació local : MACIA , ESPAÑA , JAVI , RUBEN GONZALEZ , LUCAS , EDU (45min) PABLO , CARLOS IVAN (85min) SALGADO , EDWIN (55min) CABAÑO , SERGI , BLAS , RUBEN OLIMPO ,

Alineació visitant :

Arbitre : FRANCISCO VERA BECERRA

Crónica :


VILAFANT FC 1-0 LLADO UE

2013-09-09

Alineació local : MACIA , EDWIN (32min) CABAÑO , LUCAS , BLAS , JAVI , CARLOS IVAN , DANI (65min) RUBEN OLIMPO , XUS (88min) EDU , FRAN (89min) BADOSA , ESPAÑA , SERGI (54min) RUBEN GONZALEZ ,

Alineació visitant :

Arbitre : ANTONIO LOPEZ NOGUERA

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració