ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

4 Catalana Grup 30

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Roses City FC20809728811947
2Club Deportivo Agullana21638827523147
3UE La Jonquera19809719691946
4CF Base Roses21648727562145
5CF Empuriabrava Castello196110719713541
6Club Futbol Esplais195012818652840
7Club Futbol Selvatans194211719584636
8Club Esportiu Espolla2151115111465732
9Club Esportiu Fortia2131124311445225
10Unio Esportiva Siurana2032133013415320
11Unio Esportiva Llado2121144112405320
12Unio Esportiva Cabanes1920154013395318
13Sant Llorenç Muga FC2141121115368217
14Unio Esportiva Vila-Sacra2110153015266512
15VILAFANT FC2130141016247212
16Penya Unionista Figueres191115111526888

Calendari lliga final

Jornada 01
Penya Unionista Figueres06Club Futbol Esplais
UE La Jonquera61Unio Esportiva Llado
Unio Esportiva Cabanes01Unio Esportiva Siurana
CF Empuriabrava Castello90Sant Llorenç Muga FC
Club Futbol Selvatans00descansa
Roses City FC00descansa
CF Base Roses10VILAFANT FC
Club Esportiu Espolla32Club Esportiu Fortia
Unio Esportiva Vila-Sacra01Club Deportivo Agullana
Jornada 02
Club Futbol Esplais40Unio Esportiva Vila-Sacra
Unio Esportiva Llado41Penya Unionista Figueres
Unio Esportiva Siurana01UE La Jonquera
Sant Llorenç Muga FC41Unio Esportiva Cabanes
descansa00CF Empuriabrava Castello
descansa00Club Futbol Selvatans
VILAFANT FC14Roses City FC
CF Base Roses52Club Esportiu Fortia
Club Deportivo Agullana21Club Esportiu Espolla
Jornada 03
Club Futbol Esplais10Unio Esportiva Llado
Penya Unionista Figueres05Unio Esportiva Siurana
UE La Jonquera61Sant Llorenç Muga FC
Unio Esportiva Cabanes00descansa
CF Empuriabrava Castello00descansa
Club Futbol Selvatans10VILAFANT FC
Roses City FC12Club Esportiu Fortia
CF Base Roses11Club Deportivo Agullana
Unio Esportiva Vila-Sacra12Club Esportiu Espolla
Jornada 04
Unio Esportiva Llado14Unio Esportiva Vila-Sacra
Unio Esportiva Siurana24Club Futbol Esplais
Sant Llorenç Muga FC42Penya Unionista Figueres
descansa00UE La Jonquera
descansa00Unio Esportiva Cabanes
VILAFANT FC25CF Empuriabrava Castello
Club Esportiu Fortia24Club Futbol Selvatans
Club Deportivo Agullana08Roses City FC
Club Esportiu Espolla03CF Base Roses
Jornada 05
Unio Esportiva Llado23Unio Esportiva Siurana
Club Futbol Esplais81Sant Llorenç Muga FC
Penya Unionista Figueres00descansa
UE La Jonquera00descansa
Unio Esportiva Cabanes41VILAFANT FC
CF Empuriabrava Castello42Club Esportiu Fortia
Club Futbol Selvatans15Club Deportivo Agullana
Roses City FC31Club Esportiu Espolla
Unio Esportiva Vila-Sacra34CF Base Roses
Jornada 06
Unio Esportiva Siurana40Unio Esportiva Vila-Sacra
Sant Llorenç Muga FC04Unio Esportiva Llado
descansa00Club Futbol Esplais
descansa00Penya Unionista Figueres
VILAFANT FC13UE La Jonquera
Club Esportiu Fortia25Unio Esportiva Cabanes
Club Deportivo Agullana33CF Empuriabrava Castello
Club Esportiu Espolla04Club Futbol Selvatans
CF Base Roses11Roses City FC
Jornada 07
Unio Esportiva Siurana50Sant Llorenç Muga FC
Unio Esportiva Llado00descansa
Club Futbol Esplais00descansa
Penya Unionista Figueres32VILAFANT FC
UE La Jonquera10Club Esportiu Fortia
Unio Esportiva Cabanes02Club Deportivo Agullana
CF Empuriabrava Castello50Club Esportiu Espolla
Club Futbol Selvatans11CF Base Roses
Unio Esportiva Vila-Sacra12Roses City FC
Jornada 08
Sant Llorenç Muga FC23Unio Esportiva Vila-Sacra
descansa00Unio Esportiva Siurana
descansa00Unio Esportiva Llado
VILAFANT FC26Club Futbol Esplais
Club Esportiu Fortia62Penya Unionista Figueres
Club Deportivo Agullana22UE La Jonquera
Club Esportiu Espolla21Unio Esportiva Cabanes
CF Base Roses31CF Empuriabrava Castello
Roses City FC71Club Futbol Selvatans
Jornada 09
Sant Llorenç Muga FC00descansa
Unio Esportiva Siurana00descansa
Unio Esportiva Llado12VILAFANT FC
Club Futbol Esplais40Club Esportiu Fortia
Penya Unionista Figueres06Club Deportivo Agullana
UE La Jonquera30Club Esportiu Espolla
Unio Esportiva Cabanes14CF Base Roses
CF Empuriabrava Castello22Roses City FC
Club Futbol Selvatans73Unio Esportiva Vila-Sacra
Jornada 10
descansa00Unio Esportiva Vila-Sacra
descansa00Sant Llorenç Muga FC
VILAFANT FC21Unio Esportiva Siurana
Club Esportiu Fortia11Unio Esportiva Llado
Club Deportivo Agullana22Club Futbol Esplais
Club Esportiu Espolla33Penya Unionista Figueres
CF Base Roses32UE La Jonquera
Roses City FC30Unio Esportiva Cabanes
Club Futbol Selvatans52CF Empuriabrava Castello
Jornada 11
descansa00descansa
Sant Llorenç Muga FC10VILAFANT FC
Unio Esportiva Siurana22Club Esportiu Fortia
Unio Esportiva Llado00Club Deportivo Agullana
Club Futbol Esplais34Club Esportiu Espolla
Penya Unionista Figueres110CF Base Roses
UE La Jonquera31Roses City FC
Unio Esportiva Cabanes34Club Futbol Selvatans
Unio Esportiva Vila-Sacra16CF Empuriabrava Castello
Jornada 12
descansa00Unio Esportiva Vila-Sacra
VILAFANT FC00descansa
Club Esportiu Fortia72Sant Llorenç Muga FC
Club Deportivo Agullana42Unio Esportiva Siurana
Club Esportiu Espolla54Unio Esportiva Llado
CF Base Roses12Club Futbol Esplais
Roses City FC40Penya Unionista Figueres
Club Futbol Selvatans32UE La Jonquera
CF Empuriabrava Castello01Unio Esportiva Cabanes
Jornada 13
descansa00VILAFANT FC
descansa00Club Esportiu Fortia
Sant Llorenç Muga FC24Club Deportivo Agullana
Unio Esportiva Siurana34Club Esportiu Espolla
Unio Esportiva Llado12CF Base Roses
Club Futbol Esplais23Roses City FC
Penya Unionista Figueres23Club Futbol Selvatans
UE La Jonquera23CF Empuriabrava Castello
Unio Esportiva Vila-Sacra14Unio Esportiva Cabanes
Jornada 14
VILAFANT FC21Unio Esportiva Vila-Sacra
Club Esportiu Fortia00descansa
Club Deportivo Agullana00descansa
Club Esportiu Espolla32Sant Llorenç Muga FC
CF Base Roses40Unio Esportiva Siurana
Roses City FC61Unio Esportiva Llado
Club Futbol Selvatans23Club Futbol Esplais
CF Empuriabrava Castello52Penya Unionista Figueres
Unio Esportiva Cabanes36UE La Jonquera
Jornada 15
VILAFANT FC01Club Esportiu Fortia
descansa00Club Deportivo Agullana
descansa00Club Esportiu Espolla
Sant Llorenç Muga FC11CF Base Roses
Unio Esportiva Siurana18Roses City FC
Unio Esportiva Llado24Club Futbol Selvatans
Club Futbol Esplais05CF Empuriabrava Castello
Penya Unionista Figueres26Unio Esportiva Cabanes
Unio Esportiva Vila-Sacra05UE La Jonquera
Jornada 16
Unio Esportiva Vila-Sacra03Club Esportiu Fortia
Club Deportivo Agullana60VILAFANT FC
Club Esportiu Espolla00descansa
CF Base Roses00descansa
Roses City FC70Sant Llorenç Muga FC
Unio Esportiva Siurana22Club Futbol Selvatans
CF Empuriabrava Castello53Unio Esportiva Llado
Unio Esportiva Cabanes06Club Futbol Esplais
UE La Jonquera80Penya Unionista Figueres
Jornada 17
Club Esportiu Fortia23Club Deportivo Agullana
VILAFANT FC45Club Esportiu Espolla
descansa00CF Base Roses
descansa00Roses City FC
Sant Llorenç Muga FC35Club Futbol Selvatans
Unio Esportiva Siurana25CF Empuriabrava Castello
Unio Esportiva Llado31Unio Esportiva Cabanes
Club Futbol Esplais01UE La Jonquera
Penya Unionista Figueres12Unio Esportiva Vila-Sacra
Jornada 18
Club Futbol Esplais81Penya Unionista Figueres
Unio Esportiva Llado02UE La Jonquera
Unio Esportiva Siurana53Unio Esportiva Cabanes
Sant Llorenç Muga FC23CF Empuriabrava Castello
descansa00Club Futbol Selvatans
descansa00Roses City FC
VILAFANT FC04CF Base Roses
Club Esportiu Fortia31Club Esportiu Espolla
Club Deportivo Agullana31Unio Esportiva Vila-Sacra
Jornada 19
Unio Esportiva Vila-Sacra12Club Futbol Esplais
Penya Unionista Figueres23Unio Esportiva Llado
UE La Jonquera61Unio Esportiva Siurana
Unio Esportiva Cabanes54Sant Llorenç Muga FC
CF Empuriabrava Castello00descansa
Club Futbol Selvatans00descansa
Roses City FC80VILAFANT FC
CF Base Roses11Club Esportiu Fortia
Club Esportiu Espolla23Club Deportivo Agullana
Jornada 20
Unio Esportiva Llado13Club Futbol Esplais
Unio Esportiva Siurana01Penya Unionista Figueres
Sant Llorenç Muga FC04UE La Jonquera
descansa00Unio Esportiva Cabanes
descansa00CF Empuriabrava Castello
VILAFANT FC15Club Futbol Selvatans
Club Esportiu Fortia18Roses City FC
Club Deportivo Agullana10CF Base Roses
Club Esportiu Espolla41Unio Esportiva Vila-Sacra
Jornada 21
Unio Esportiva Vila-Sacra14Unio Esportiva Llado
Club Futbol Esplais00Unio Esportiva Siurana
Penya Unionista Figueres33Sant Llorenç Muga FC
UE La Jonquera00descansa
Unio Esportiva Cabanes00descansa
CF Empuriabrava Castello63VILAFANT FC
Club Futbol Selvatans33Club Esportiu Fortia
Roses City FC20Club Deportivo Agullana
CF Base Roses22Club Esportiu Espolla
Jornada 22
Unio Esportiva Siurana23Unio Esportiva Llado
Sant Llorenç Muga FC21Club Futbol Esplais
descansa00Penya Unionista Figueres
descansa00UE La Jonquera
VILAFANT FC10Unio Esportiva Cabanes
Club Esportiu Fortia01CF Empuriabrava Castello
Club Deportivo Agullana21Club Futbol Selvatans
Club Esportiu Espolla13Roses City FC
CF Base Roses40Unio Esportiva Vila-Sacra
Jornada 23
Unio Esportiva Vila-Sacra20Unio Esportiva Siurana
Unio Esportiva Llado12Sant Llorenç Muga FC
Club Futbol Esplais00descansa
Penya Unionista Figueres00descansa
UE La Jonquera60VILAFANT FC
Unio Esportiva Cabanes12Club Esportiu Fortia
CF Empuriabrava Castello12Club Deportivo Agullana
Club Futbol Selvatans23Club Esportiu Espolla
Roses City FC01CF Base Roses
Jornada 24
Sant Llorenç Muga FC00Unio Esportiva Siurana
descansa00Unio Esportiva Llado
descansa00Club Futbol Esplais
VILAFANT FC00Penya Unionista Figueres
Club Esportiu Fortia00UE La Jonquera
Club Deportivo Agullana00Unio Esportiva Cabanes
Club Esportiu Espolla00CF Empuriabrava Castello
CF Base Roses00Club Futbol Selvatans
Roses City FC00Unio Esportiva Vila-Sacra
Jornada 25
Unio Esportiva Vila-Sacra00Sant Llorenç Muga FC
Unio Esportiva Siurana00descansa
Unio Esportiva Llado00descansa
Club Futbol Esplais00VILAFANT FC
Penya Unionista Figueres00Club Esportiu Fortia
UE La Jonquera00Club Deportivo Agullana
Unio Esportiva Cabanes00Club Esportiu Espolla
CF Empuriabrava Castello00CF Base Roses
Club Futbol Selvatans00Roses City FC
Jornada 26
descansa00Sant Llorenç Muga FC
descansa00Unio Esportiva Siurana
VILAFANT FC00Unio Esportiva Llado
Club Esportiu Fortia00Club Futbol Esplais
Club Deportivo Agullana00Penya Unionista Figueres
Club Esportiu Espolla00UE La Jonquera
CF Base Roses00Unio Esportiva Cabanes
Roses City FC00CF Empuriabrava Castello
Club Futbol Selvatans00Unio Esportiva Vila-Sacra
Jornada 27
Unio Esportiva Vila-Sacra00descansa
Sant Llorenç Muga FC00descansa
Unio Esportiva Siurana00VILAFANT FC
Unio Esportiva Llado00Club Esportiu Fortia
Club Futbol Esplais00Club Deportivo Agullana
Penya Unionista Figueres00Club Esportiu Espolla
UE La Jonquera00CF Base Roses
Unio Esportiva Cabanes00Roses City FC
CF Empuriabrava Castello00Club Futbol Selvatans
Jornada 28
descansa00descansa
VILAFANT FC00Sant Llorenç Muga FC
Club Esportiu Fortia00Unio Esportiva Siurana
Club Deportivo Agullana00Unio Esportiva Llado
Club Esportiu Espolla00Club Futbol Esplais
CF Base Roses00Penya Unionista Figueres
Roses City FC00UE La Jonquera
Club Futbol Selvatans00Unio Esportiva Cabanes
CF Empuriabrava Castello00Unio Esportiva Vila-Sacra
Jornada 29
Unio Esportiva Vila-Sacra00descansa
descansa00VILAFANT FC
Sant Llorenç Muga FC00Club Esportiu Fortia
Unio Esportiva Siurana00Club Deportivo Agullana
Unio Esportiva Llado00Club Esportiu Espolla
Club Futbol Esplais00CF Base Roses
Penya Unionista Figueres00Roses City FC
UE La Jonquera00Club Futbol Selvatans
Unio Esportiva Cabanes00CF Empuriabrava Castello
Jornada 30
VILAFANT FC00descansa
Club Esportiu Fortia00descansa
Club Deportivo Agullana00Sant Llorenç Muga FC
Club Esportiu Espolla00Unio Esportiva Siurana
CF Base Roses00Unio Esportiva Llado
Roses City FC00Club Futbol Esplais
Club Futbol Selvatans00Penya Unionista Figueres
CF Empuriabrava Castello00UE La Jonquera
Unio Esportiva Cabanes00Unio Esportiva Vila-Sacra
Jornada 31
Unio Esportiva Vila-Sacra00VILAFANT FC
descansa00Club Esportiu Fortia
descansa00Club Deportivo Agullana
Sant Llorenç Muga FC00Club Esportiu Espolla
Unio Esportiva Siurana00CF Base Roses
Unio Esportiva Llado00Roses City FC
Club Futbol Esplais00Club Futbol Selvatans
Penya Unionista Figueres00CF Empuriabrava Castello
UE La Jonquera00Unio Esportiva Cabanes
Jornada 32
Club Esportiu Fortia00VILAFANT FC
Club Deportivo Agullana00descansa
Club Esportiu Espolla00descansa
CF Base Roses00Sant Llorenç Muga FC
Roses City FC00Unio Esportiva Siurana
Club Futbol Selvatans00Unio Esportiva Llado
CF Empuriabrava Castello00Club Futbol Esplais
Unio Esportiva Cabanes00Penya Unionista Figueres
UE La Jonquera00Unio Esportiva Vila-Sacra
Jornada 33
Club Esportiu Fortia00Unio Esportiva Vila-Sacra
VILAFANT FC00Club Deportivo Agullana
descansa00Club Esportiu Espolla
descansa00CF Base Roses
Sant Llorenç Muga FC00Roses City FC
Unio Esportiva Siurana00Club Futbol Selvatans
Unio Esportiva Llado00CF Empuriabrava Castello
Club Futbol Esplais00Unio Esportiva Cabanes
Penya Unionista Figueres00UE La Jonquera
Jornada 34
Club Deportivo Agullana00Club Esportiu Fortia
Club Esportiu Espolla00VILAFANT FC
CF Base Roses00descansa
Roses City FC00descansa
Club Futbol Selvatans00Sant Llorenç Muga FC
CF Empuriabrava Castello00Unio Esportiva Siurana
Unio Esportiva Cabanes00Unio Esportiva Llado
UE La Jonquera00Club Futbol Esplais
Unio Esportiva Vila-Sacra00Penya Unionista Figueres

Calendari lliga regular

VILAFANT FC 1-4 Roses City FC

2019-09-15

Alineació local : MACIA , MIKY (45min) 151 , MIGUEL (80min) 118 , GUIDO (65min) 146 , DEMBA , KANDE , MAICON , NDOUNGOU , ROGER (32min) 150 , DIEGO , BOUBA

Alineació visitant :

Arbitre : SERGIO SANZ GIMENO

Crónica :


VILAFANT FC 2-5 CF Empuriabrava Castello

2019-09-29

Alineació local : 2. . 90 , 135. . 90 , 137. . 75 , 139. . 80 , 140. . 75 , 141. . 90 , 143. . 75 , 144. . 60 , 145. . 85

Alineació visitant :

Arbitre : EFRAIN MOLINA LOPEZ

Crónica :


Unio Esportiva Cabanes 4-1 VILAFANT FC

2019-10-06

Alineació local : 2. . 0 , 118. . 0 , 135. . 0 , 137. . 0 , 139. . 0 , 152. . 0 , 143. . 0 , 146. . 0 , 140. . 0

Alineació visitant :

Arbitre : SERGIO CHINCHILLA CHINCHILLA

Crónica :


VILAFANT FC 1-3 UE La Jonquera

2019-10-13

Alineació local : MACIA , DEMBA , GUIDO , MIKY , MIGUEL , KANDE , MAICON , BOUBA , TONI , NABIL , MARTIN

Alineació visitant :

Arbitre : RICARD NAVARRO JUNCA

Crónica :


VILAFANT FC 2-6 Club Futbol Esplais

2019-10-27

Alineació local : MACIA , DEMBA , GUIDO , WHOTYSON , MIKY (45min) 144 , MIGUEL , MAICON , DIEGO (61min) 146 , TONI , NABIL (73min) 118 , MARTIN (27min) 141

Alineació visitant :

Arbitre : AHMED SKALI RODRIGUEZ

Crónica :


Unio Esportiva Llado 1-2 VILAFANT FC

2019-11-03

Alineació local : MACIA , GUIDO , WHOTYSON (57min) 118 , MIKY , MAICON , KANDE (30min) 155 , DIEGO , JESUS (45min) 141 , TONI , NABIL (84min) 146 , NDOUNGOU

Alineació visitant :

Arbitre : ARNALD FERNANDEZ SERRA

Crónica :


VILAFANT FC 2-1 Unio Esportiva Siurana

2019-11-10

Alineació local : MACIA , GUIDO , WHOTYSON , MIKY , MIGUEL , KANDE , MAICON , NDOUNGOU , DIEGO , JESUS , TONI

Alineació visitant :

Arbitre : MOHAMED EL OUAZGHARI BADI

Crónica :


Sant Llorenç Muga FC 1-0 VILAFANT FC

2019-11-17

Alineació local : MACIA , MIKY , MIGUEL , KANDE , MAICON , JESUS , DIEGO , TONI , , , NABIL

Alineació visitant :

Arbitre : ABDELHAKIM EL MORABIT EL KHATTABI

Crónica :


Penya Unionista Figueres 3-2 VILAFANT FC

2019-11-29

Alineació local : MACIA , GUIDO , WHOTYSON , DIEGO , JESUS , TONI , NABIL , MARTIN , , , KANDE

Alineació visitant :

Arbitre : XAVIER PLANAS COLL

Crónica :


VILAFANT FC 2-1 Unio Esportiva Vila-Sacra

2019-12-15

Alineació local : MACIA , GUIDO , MIKY , KANDE , MAICON , DIEGO (83min) 118 , JESUS , BOUBA (65min) 153 , TONI , , (45min) 140

Alineació visitant :

Arbitre : JOAN SALLERAS FONT

Crónica :


VILAFANT FC 0-1 Club Esportiu Fortia

2019-12-22

Alineació local : MACIA , GUIDO , WHOTYSON , MIGUEL , MAICON , DIEGO , JESUS , BOUBA , TONI , ,

Alineació visitant :

Arbitre : GUILLEM BATLLE CAPA

Crónica :


Club Deportivo Agullana 6-0 VILAFANT FC

2020-01-12

Alineació local : MACIA , ROGER , WHOTYSON , MIKY , DIEGO , JESUS , BOUBA , TONI , NABIL , MARTIN ,

Alineació visitant :

Arbitre : ARNALD FERNANDEZ SERRA

Crónica :


VILAFANT FC 4-5 Club Esportiu Espolla

2020-01-19

Alineació local : MACIA , ROGER , GUIDO , MIKY , MIGUEL , MAICON , DIEGO , JESUS , BOUBA , TONI ,

Alineació visitant :

Arbitre : PAU CARRETO PEÑALBA

Crónica :


VILAFANT FC 0-4 CF Base Roses

2020-01-26

Alineació local : MACIA , MIGUEL , GUIDO , TONI , KANDE , JESUS , WHOTYSON , DIEGO , BOUBA , MARTIN ,

Alineació visitant :

Arbitre : GUILLEM BATLLE CAPA

Crónica :


Roses City FC 8-0 VILAFANT FC

2020-02-01

Alineació local : MACIA , ROGER , MIGUEL , KANDE , NDOUNGOU , DIEGO , JESUS , BOUBA , TONI , ,

Alineació visitant :

Arbitre : POL ARENAS MORA

Crónica :


VILAFANT FC 1-5 Club Futbol Selvatans

2020-02-09

Alineació local : MACIA , ROGER , MIGUEL , KANDE , NDOUNGOU , DIEGO , JESUS , BOUBA , TONI , NABIL , MARTIN

Alineació visitant :

Arbitre : JORDI CAMPS MUNTADA

Crónica :


CF Empuriabrava Castello 6-3 VILAFANT FC

2020-02-15

Alineació local : MACIA , ROGER , GUIDO , MIKY , MIGUEL , KANDE , NDOUNGOU , BOUBA , TONI ,

Alineació visitant :

Arbitre : AHMED SKALI RODRIGUEZ

Crónica :


VILAFANT FC 1-0 Unio Esportiva Cabanes

2020-03-01

Alineació local : MACIA , GUIDO , MIKY , MIGUEL , KANDE , NDOUNGOU , DIEGO , BOUBA , TONI , EDSON , BRUNO

Alineació visitant :

Arbitre : ACHRAF KHARRAZ BAHRI

Crónica :


UE La Jonquera 6-0 VILAFANT FC

2020-03-07

Alineació local : MACIA , DEMBA , MIGUEL , KANDE , JESUS , DIEGO , NDOUNGOU , TONI , BOUBA , EDSON , BRUNO

Alineació visitant :

Arbitre : FRANCESC VIDAL ROSES

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració