ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

4ª CATALANA Grup 30

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CE GARRIGUELLA34131313311304682
2UE VILASACRA34124111511104878
3CE PORTBOU341331935783172
4CF BASE ROSES348811124965967
5CF VILAJUIGA341142728896060
6COLECT BOLIVIANA34935854795559
7CF LLERS341025746845657
8CE FORTIA34935755925756
9UE LLADO3411154310687149
10UE SIURANA34728746908948
11UD CADAQUES34539548639537
12CF NAVATA3452106110618236
13CF CAMALLERA34449629517836
14CF SELVATANS34431042118813829
15CE ESPOLLA34521024116911827
16CF LARMENTERA3424114310468625
17VILAFANT FC34421131135711224
18FC SANT LLORENÇ34231241124211222

Calendari lliga final

Jornada 01
UE LLADO31CE PORTBOU
VILAFANT FC23CF LARMENTERA
UD CADAQUES26COLECT BOLIVIANA
UE VILASACRA22CE FORTIA
FC SANT LLORENÇ33CF LLERS
CF CAMALLERA32CF SELVATANS
CF VILAJUIGA44UE SIURANA
CF BASE ROSES46CE GARRIGUELLA
CF NAVATA61CE ESPOLLA
Jornada 02
CE PORTBOU51CE ESPOLLA
CF LARMENTERA21UE LLADO
COLECT BOLIVIANA61VILAFANT FC
CE FORTIA80UD CADAQUES
CF LLERS24UE VILASACRA
CF SELVATANS23FC SANT LLORENÇ
UE SIURANA73CF CAMALLERA
CE GARRIGUELLA72CF VILAJUIGA
CF NAVATA11CF BASE ROSES
Jornada 03
CE PORTBOU40CF LARMENTERA
UE LLADO13COLECT BOLIVIANA
VILAFANT FC23CE FORTIA
UD CADAQUES14CF LLERS
CF SELVATANS08UE VILASACRA
FC SANT LLORENÇ12UE SIURANA
CF CAMALLERA26CE GARRIGUELLA
CF VILAJUIGA10CF NAVATA
CF BASE ROSES22CE ESPOLLA
Jornada 04
CF LARMENTERA32CE ESPOLLA
COLECT BOLIVIANA01CE PORTBOU
CE FORTIA32UE LLADO
CF LLERS71VILAFANT FC
CF SELVATANS44UD CADAQUES
UE SIURANA34UE VILASACRA
CE GARRIGUELLA70FC SANT LLORENÇ
CF NAVATA21CF CAMALLERA
CF BASE ROSES21CF VILAJUIGA
Jornada 05
CF LARMENTERA12COLECT BOLIVIANA
CE PORTBOU22CE FORTIA
UE LLADO21CF LLERS
VILAFANT FC51CF SELVATANS
UD CADAQUES26UE SIURANA
UE VILASACRA31CE GARRIGUELLA
FC SANT LLORENÇ13CF NAVATA
CF CAMALLERA15CF BASE ROSES
CE ESPOLLA26CF VILAJUIGA
Jornada 06
COLECT BOLIVIANA30CE ESPOLLA
CE FORTIA30CF LARMENTERA
CF LLERS10CE PORTBOU
CF SELVATANS24UE LLADO
UE SIURANA41VILAFANT FC
CE GARRIGUELLA41UD CADAQUES
CF NAVATA23UE VILASACRA
CF BASE ROSES62FC SANT LLORENÇ
CF VILAJUIGA21CF CAMALLERA
Jornada 07
COLECT BOLIVIANA30CE FORTIA
CF LARMENTERA02CF LLERS
CE PORTBOU22CF SELVATANS
UE SIURANA41UE LLADO
VILAFANT FC02CE GARRIGUELLA
UD CADAQUES00CF NAVATA
UE VILASACRA73CF BASE ROSES
FC SANT LLORENÇ15CF VILAJUIGA
CE ESPOLLA25CF CAMALLERA
Jornada 08
CE FORTIA80CE ESPOLLA
CF LLERS21COLECT BOLIVIANA
CF SELVATANS22CF LARMENTERA
UE SIURANA21CE PORTBOU
CE GARRIGUELLA21UE LLADO
CF NAVATA21VILAFANT FC
CF BASE ROSES20UD CADAQUES
CF VILAJUIGA33UE VILASACRA
CF CAMALLERA23FC SANT LLORENÇ
Jornada 09
CE FORTIA10CF LLERS
COLECT BOLIVIANA83CF SELVATANS
CF LARMENTERA22UE SIURANA
CE PORTBOU03CE GARRIGUELLA
UE LLADO42CF NAVATA
VILAFANT FC15CF BASE ROSES
UD CADAQUES11CF VILAJUIGA
UE VILASACRA40CF CAMALLERA
CE ESPOLLA12FC SANT LLORENÇ
Jornada 10
CF LLERS23CE ESPOLLA
CF SELVATANS32CE FORTIA
UE SIURANA02COLECT BOLIVIANA
CE GARRIGUELLA23CF LARMENTERA
CF NAVATA13CE PORTBOU
CF BASE ROSES40UE LLADO
CF VILAJUIGA31VILAFANT FC
CF CAMALLERA22UD CADAQUES
FC SANT LLORENÇ34UE VILASACRA
Jornada 11
CF LLERS61CF SELVATANS
CE FORTIA23UE SIURANA
COLECT BOLIVIANA00CE GARRIGUELLA
CF LARMENTERA23CF NAVATA
CE PORTBOU20CF BASE ROSES
UE LLADO21CF VILAJUIGA
VILAFANT FC22CF CAMALLERA
UD CADAQUES30FC SANT LLORENÇ
CE ESPOLLA01UE VILASACRA
Jornada 12
CF SELVATANS47CE ESPOLLA
UE SIURANA33CF LLERS
CE GARRIGUELLA31CE FORTIA
CF NAVATA12COLECT BOLIVIANA
CF BASE ROSES41CF LARMENTERA
CF VILAJUIGA00CE PORTBOU
UE LLADO31CF CAMALLERA
FC SANT LLORENÇ24VILAFANT FC
UE VILASACRA20UD CADAQUES
Jornada 13
CF SELVATANS02UE SIURANA
CF LLERS16CE GARRIGUELLA
CE FORTIA40CF NAVATA
COLECT BOLIVIANA13CF BASE ROSES
CF LARMENTERA12CF VILAJUIGA
CE PORTBOU10CF CAMALLERA
UE LLADO01FC SANT LLORENÇ
VILAFANT FC13UE VILASACRA
CE ESPOLLA24UD CADAQUES
Jornada 14
UE SIURANA63CE ESPOLLA
CE GARRIGUELLA110CF SELVATANS
CF NAVATA14CF LLERS
CF BASE ROSES33CE FORTIA
CF VILAJUIGA60COLECT BOLIVIANA
CF CAMALLERA13CF LARMENTERA
FC SANT LLORENÇ03CE PORTBOU
UE VILASACRA22UE LLADO
UD CADAQUES30VILAFANT FC
Jornada 15
UE SIURANA14CE GARRIGUELLA
CF SELVATANS34CF NAVATA
CF LLERS11CF BASE ROSES
CE FORTIA10CF VILAJUIGA
COLECT BOLIVIANA20CF CAMALLERA
CF LARMENTERA33FC SANT LLORENÇ
CE PORTBOU31UE VILASACRA
UE LLADO32UD CADAQUES
CE ESPOLLA40VILAFANT FC
Jornada 16
CE ESPOLLA44CE GARRIGUELLA
CF NAVATA02UE SIURANA
CF BASE ROSES32CF SELVATANS
CF VILAJUIGA22CF LLERS
CF CAMALLERA00CE FORTIA
FC SANT LLORENÇ26COLECT BOLIVIANA
UE VILASACRA20CF LARMENTERA
UD CADAQUES15CE PORTBOU
VILAFANT FC23UE LLADO
Jornada 17
CE GARRIGUELLA31CF NAVATA
UE SIURANA12CF BASE ROSES
CF SELVATANS43CF VILAJUIGA
CF LLERS51CF CAMALLERA
CE FORTIA101FC SANT LLORENÇ
COLECT BOLIVIANA22UE VILASACRA
CF LARMENTERA33UD CADAQUES
CE PORTBOU41VILAFANT FC
UE LLADO22CE ESPOLLA
Jornada 18
CE PORTBOU10UE LLADO
CF LARMENTERA23VILAFANT FC
COLECT BOLIVIANA44UD CADAQUES
CE FORTIA13UE VILASACRA
CF LLERS40FC SANT LLORENÇ
CF SELVATANS23CF CAMALLERA
UE SIURANA21CF VILAJUIGA
CE GARRIGUELLA21CF BASE ROSES
CE ESPOLLA54CF NAVATA
Jornada 19
CE ESPOLLA04CE PORTBOU
UE LLADO30CF LARMENTERA
VILAFANT FC15COLECT BOLIVIANA
UD CADAQUES00CE FORTIA
UE VILASACRA41CF LLERS
FC SANT LLORENÇ42CF SELVATANS
CF CAMALLERA02UE SIURANA
CF VILAJUIGA15CE GARRIGUELLA
CF BASE ROSES40CF NAVATA
Jornada 20
CF LARMENTERA02CE PORTBOU
COLECT BOLIVIANA31UE LLADO
CE FORTIA02VILAFANT FC
CF LLERS02UD CADAQUES
UE VILASACRA93CF SELVATANS
UE SIURANA73FC SANT LLORENÇ
CE GARRIGUELLA12CF CAMALLERA
CF NAVATA00CF VILAJUIGA
CE ESPOLLA14CF BASE ROSES
Jornada 21
CE ESPOLLA13CF LARMENTERA
CE PORTBOU20COLECT BOLIVIANA
UE LLADO63CE FORTIA
VILAFANT FC03CF LLERS
UD CADAQUES63CF SELVATANS
UE VILASACRA11UE SIURANA
FC SANT LLORENÇ12CE GARRIGUELLA
CF CAMALLERA02CF NAVATA
CF VILAJUIGA21CF BASE ROSES
Jornada 22
COLECT BOLIVIANA30CF LARMENTERA
CE FORTIA00CE PORTBOU
CF LLERS00UE LLADO
CF SELVATANS92VILAFANT FC
UE SIURANA13UD CADAQUES
CE GARRIGUELLA00UE VILASACRA
CF NAVATA52FC SANT LLORENÇ
CF BASE ROSES33CF CAMALLERA
CF VILAJUIGA20CE ESPOLLA
Jornada 23
CE ESPOLLA22COLECT BOLIVIANA
CF LARMENTERA24CE FORTIA
CE PORTBOU30CF LLERS
UE LLADO41CF SELVATANS
VILAFANT FC35UE SIURANA
UD CADAQUES28CE GARRIGUELLA
UE VILASACRA20CF NAVATA
FC SANT LLORENÇ01CF BASE ROSES
CF CAMALLERA14CF VILAJUIGA
Jornada 24
CE FORTIA11COLECT BOLIVIANA
CF LLERS31CF LARMENTERA
CF SELVATANS24CE PORTBOU
UE LLADO31UE SIURANA
CE GARRIGUELLA41VILAFANT FC
CF NAVATA13UD CADAQUES
CF BASE ROSES22UE VILASACRA
CF VILAJUIGA20FC SANT LLORENÇ
CF CAMALLERA11CE ESPOLLA
Jornada 25
CE ESPOLLA21CE FORTIA
COLECT BOLIVIANA02CF LLERS
CF LARMENTERA03CF SELVATANS
CE PORTBOU11UE SIURANA
UE LLADO25CE GARRIGUELLA
VILAFANT FC51CF NAVATA
UD CADAQUES06CF BASE ROSES
UE VILASACRA12CF VILAJUIGA
FC SANT LLORENÇ01CF CAMALLERA
Jornada 26
CF LLERS12CE FORTIA
CF SELVATANS11COLECT BOLIVIANA
UE SIURANA44CF LARMENTERA
CE GARRIGUELLA10CE PORTBOU
CF NAVATA12UE LLADO
CF BASE ROSES55VILAFANT FC
CF VILAJUIGA31UD CADAQUES
CF CAMALLERA33UE VILASACRA
FC SANT LLORENÇ10CE ESPOLLA
Jornada 27
CE ESPOLLA14CF LLERS
CE FORTIA55CF SELVATANS
COLECT BOLIVIANA10UE SIURANA
CF LARMENTERA00CE GARRIGUELLA
CE PORTBOU21CF NAVATA
UE LLADO24CF BASE ROSES
VILAFANT FC03CF VILAJUIGA
UD CADAQUES02CF CAMALLERA
UE VILASACRA20FC SANT LLORENÇ
Jornada 28
CF SELVATANS21CF LLERS
UE SIURANA14CE FORTIA
CE GARRIGUELLA24COLECT BOLIVIANA
CF NAVATA51CF LARMENTERA
CF BASE ROSES11CE PORTBOU
CF VILAJUIGA42UE LLADO
CF CAMALLERA30VILAFANT FC
FC SANT LLORENÇ14UD CADAQUES
UE VILASACRA72CE ESPOLLA
Jornada 29
CE ESPOLLA36CF SELVATANS
CF LLERS41UE SIURANA
CE FORTIA13CE GARRIGUELLA
COLECT BOLIVIANA24CF NAVATA
CF LARMENTERA23CF BASE ROSES
CE PORTBOU31CF VILAJUIGA
CF CAMALLERA10UE LLADO
VILAFANT FC30FC SANT LLORENÇ
UD CADAQUES23UE VILASACRA
Jornada 30
UE SIURANA38CF SELVATANS
CE GARRIGUELLA21CF LLERS
CF NAVATA02CE FORTIA
CF BASE ROSES11COLECT BOLIVIANA
CF VILAJUIGA61CF LARMENTERA
CF CAMALLERA14CE PORTBOU
FC SANT LLORENÇ11UE LLADO
UE VILASACRA61VILAFANT FC
UD CADAQUES42CE ESPOLLA
Jornada 31
CE ESPOLLA43UE SIURANA
CF SELVATANS27CE GARRIGUELLA
CF LLERS42CF NAVATA
CE FORTIA23CF BASE ROSES
COLECT BOLIVIANA27CF VILAJUIGA
CF LARMENTERA02CF CAMALLERA
CE PORTBOU50FC SANT LLORENÇ
UE LLADO15UE VILASACRA
VILAFANT FC30UD CADAQUES
Jornada 32
CE GARRIGUELLA72UE SIURANA
CF NAVATA23CF SELVATANS
CF BASE ROSES33CF LLERS
CF VILAJUIGA12CE FORTIA
CF CAMALLERA10COLECT BOLIVIANA
FC SANT LLORENÇ00CF LARMENTERA
UE VILASACRA51CE PORTBOU
UD CADAQUES01UE LLADO
VILAFANT FC22CE ESPOLLA
Jornada 33
CE GARRIGUELLA42CE ESPOLLA
UE SIURANA34CF NAVATA
CF SELVATANS01CF BASE ROSES
CF LLERS62CF VILAJUIGA
CE FORTIA42CF CAMALLERA
COLECT BOLIVIANA20FC SANT LLORENÇ
CF LARMENTERA01UE VILASACRA
CE PORTBOU40UD CADAQUES
UE LLADO31VILAFANT FC
Jornada 34
CF NAVATA06CE GARRIGUELLA
CF BASE ROSES31UE SIURANA
CF VILAJUIGA61CF SELVATANS
CF CAMALLERA01CF LLERS
FC SANT LLORENÇ17CE FORTIA
UE VILASACRA11COLECT BOLIVIANA
UD CADAQUES31CF LARMENTERA
VILAFANT FC04CE PORTBOU
CE ESPOLLA53UE LLADO

Calendari lliga regular

VILAFANT FC 2-3 CF LARMENTERA

2016-09-04

Alineació local : MACIA , BERMU , (45min) 9 , , DANI , POMES , , PAUL , JAVI , (41min) 72 , RUBEN

Alineació visitant :

Arbitre : MANUEL POT PAVON

Crónica :


COLECT BOLIVIANA 6-1 VILAFANT FC

2016-09-11

Alineació local : MACIA , BERMU , RUBEN (8min) 9 , POMES , , , PAUL , JAVI , DANI , EBO , EDWIN

Alineació visitant :

Arbitre : D. SERIO JIMENEZ GORDO

Crónica :


VILAFANT FC 2-3 CE FORTIA

2016-09-19

Alineació local : MACIA , ALEIX , BERMU , , DANI , PAUL , JAVI , JAMAL (74min) 70 , EBO (58min) 9 , EDWIN (58min) 47 , (34min) 68

Alineació visitant :

Arbitre : D. ALBERT CORTES PORTELL

Crónica :


CF LLERS 7-1 VILAFANT FC

2016-09-25

Alineació local : MACIA , ALEIX , BERMU , (45min) 9 , , DANI , POMES , PAUL , JAVI , JAMAL (45min) 70 , EBO (58min) 47

Alineació visitant :

Arbitre : D.XAVIER RAUSI MACIA

Crónica :


VILAFANT FC 5-1 CF SELVATANS

2016-10-02

Alineació local : MACIA , ALEIX (35min) 68 , BERMU , , , DANI , PAUL (75min) 75 , RUBEN (61min) 9 , JAMAL , EBO , EDWIN

Alineació visitant :

Arbitre : D.ANTONIO LOPEZ MADERN

Crónica :


UE SIURANA 4-1 VILAFANT FC

2016-10-09

Alineació local : MACIA , ALEIX , BERMU , DANI , POMES , PAUL , RUBEN , JAMAL , EBO (62min) 78 , EDWIN , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D. IBRAIM EL ABDI ZAHNINI

Crónica :


VILAFANT FC 0-2 CE GARRIGUELLA

2016-10-16

Alineació local : MACIA , ALEIX (75min) 65 , BERMU , MANU , DANI , PAUL , JAVI , RUBEN , EBO (69min) 68 , EDWIN (45min) 77 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D. RAFAEL ZARCO MURILLO

Crónica :


CF NAVATA 2-1 VILAFANT FC

2016-10-23

Alineació local : MACIA , ALEIX , BERMU , MANU , JAVI , , DANI , JAMAL , EBO (45min) 48 , LAHLAL (79min) 9 , EDWIN (75min) 65

Alineació visitant :

Arbitre : D. RICARD NAVARRO JUNCA

Crónica :


VILAFANT FC 1-5 CF BASE ROSES

2016-10-30

Alineació local : MACIA , ALEIX , MANU , (45min) 73 , DANI , POMES , PAUL , JAVI (57min) 9 , JAMAL , EBO (76min) 75 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D. JOSEP FAIG PIJUAN

Crónica :


CF VILAJUIGA 3-1 VILAFANT FC

2016-11-05

Alineació local : MACIA , , MANU , DANI , POMES , , PAUL , , RUBEN , JAMAL , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D. MARC RAFAEL RODRIGUEZ

Crónica :


VILAFANT FC 2-2 CF CAMALLERA

2016-11-13

Alineació local : MACIA , ALEIX (45min) 68 , EDU , DANI , , PAUL , JAVI , RUBEN , JAMAL (54min) 65 , EBO (76min) 75 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D. ARNAU MASSANA MARTIN

Crónica :


FC SANT LLORENÇ 2-4 VILAFANT FC

2016-11-20

Alineació local : MACIA , , BERMU , MANU (89min) 75 , , DANI , POMES (56min) 74 , (81min) 76 , JAVI , RUBEN (64min) 9 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D. ORIOL AMARGANT BOSCH

Crónica :


VILAFANT FC 1-3 UE VILASACRA

2016-12-08

Alineació local : MACIA , , BERMU , MANU (81min) 76 , (81min) 74 , DANI , , , PAUL , JAVI , LAHLAL (62min) 77

Alineació visitant :

Arbitre : D. SERGIO SANZ GIMENO

Crónica :


UD CADAQUES 3-0 VILAFANT FC

2016-12-11

Alineació local : MACIA , (45min) 48 , ALEIX (45min) 77 , BERMU , MANU (65min) 74 , , DANI , POMES (60min) 9 , , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D. CARLES EXTREMERA PEÑA

Crónica :


CE ESPOLLA 4-0 VILAFANT FC

2016-12-19

Alineació local : MACIA , (72min) 65 , BERMU , MANU , DANI , POMES (45min) 9 , , , PAUL , ALEXANDRE , EBO (45min) 76

Alineació visitant :

Arbitre : D. LLUIS BRAMON PALOMERAS

Crónica :


VILAFANT FC 2-3 UE LLADO

2017-01-08

Alineació local : MACIA , (63min) 65 , BERMU , MANU , , EDU (61min) 76 , DANI , POMES , JAVI , JAMAL , EDWIN (56min) 74

Alineació visitant :

Arbitre : D. CRISTIAN CHILIPIREA

Crónica :


CE PORTBOU 4-1 VILAFANT FC

2017-01-15

Alineació local : MACIA , , BERMU , MANU (58min) 76 , , DANI , PAUL (45min) 47 , JAVI (83min) 9 , ALEXANDRE , JAMAL , LAHLAL (58min) 74

Alineació visitant :

Arbitre : D. BOUZNAKARI LAHCHAYCHI,

Crónica :


CE FORTIA 0-2 VILAFANT FC

2017-02-04

Alineació local : MACIA , , BERMU , MANU (86min) 74 , (71min) 78 , DANI , , PAUL , ALEXANDRE , JAMAL (86min) 68 , EDWIN (39min) 76

Alineació visitant :

Arbitre : FRANCESC VIDAL ROSES

Crónica :


VILAFANT FC 0-3 CF LLERS

2017-02-12

Alineació local : MACIA , ALEIX (36min) 81 , BERMU , MANU (77min) 68 , , DANI , , JAVI (77min) 9 , JAMAL , EBO (46min) 48 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : SERGIO CHINCHILLA CHIMCHIL

Crónica :


CF SELVATANS 9-2 VILAFANT FC

2017-02-19

Alineació local : MACIA , BERMU , MANU , , DANI , (45min) 76 , PAUL , JAVI , (45min) 9 , JAMAL , EDWIN

Alineació visitant :

Arbitre : D. LOPEZ MARTIN, SANTIAGO

Crónica :


VILAFANT FC 3-5 UE SIURANA

2017-03-05

Alineació local : MACIA , BERMU , MANU , ALEXANDRE , (44min) 76 , DANI , , PAUL , JAMAL (70min) 68 , EBO (57min) 9 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D. CARLOS CABRERA VIDAL

Crónica :


CE GARRIGUELLA 4-1 VILAFANT FC

2017-03-12

Alineació local : MACIA , EDWIN (52min) 74 , JAVI , BERMU , EDU (52min) 68 , LAHLAL , MANU , PAUL , DANI , ALEXANDRE , JAMAL (72min) 76

Alineació visitant :

Arbitre : D SAMUEL HERNAQNDEZ RAMOS

Crónica :


VILAFANT FC 5-1 CF NAVATA

2017-03-19

Alineació local : MACIA , BERMU , MANU (70min) 9 , ALEXANDRE , RUBEN (63min) 76 , , PAUL (83min) 74 , JAVI , JOSE , JAMAL (83min) 73 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : DALBERT HERNANDEZ PUIG

Crónica :


CF BASE ROSES 5-5 VILAFANT FC

2017-03-25

Alineació local : MACIA , BERMU (45min) 47 , MANU , ALEXANDRE , EDU (80min) 74 , DANI , JAVI , JOSE , JAMAL , EDWIN (56min) 76 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : DSERGIO CABANELAS ALCAIDE

Crónica :


VILAFANT FC 0-3 CF VILAJUIGA

2017-04-02

Alineació local : MACIA , BERMU , ALEXANDRE , DANI , ESPAÑA , PAUL , JAVI , JOSE , RUBEN (45min) 68 , JAMAL , LAHLAL (77min) 74

Alineació visitant :

Arbitre : ENRIC PONSATI CLAVAGUERA

Crónica :


CF CAMALLERA 3-0 VILAFANT FC

2017-04-09

Alineació local : MACIA , ALEIX (53min) 9 , BERMU , MANU , ALEXANDRE , DANI (74min) 74 , PAUL (65min) 68 , JAVI , JOSE , JAMAL (60min) 86 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D FRANCISCO VERA BECERRA

Crónica :


VILAFANT FC 3-0 FC SANT LLORENÇ

2017-04-23

Alineació local : MACIA , BERMU , ALEXANDRE , EDU (70min) 76 , DANI , ESPAÑA , JAVI , JOSE , JAMAL , EDWIN (61min) 48 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D ALEJANDRO SAN MARTIN

Crónica :


UE VILASACRA 6-1 VILAFANT FC

2017-04-30

Alineació local : MACIA , MANU , ALEXANDRE (54min) 76 , DANI , ESPAÑA , JAVI , JOSE , JAMAL , EDWIN , LAHLAL , BERMU

Alineació visitant :

Arbitre : DSERGI M RIMBAU

Crónica :


VILAFANT FC 3-0 UD CADAQUES

2017-05-07

Alineació local : MACIA , ALEIX , BERMU , MANU , ALEXANDRE , EDU , DANI , PAUL , JOSE , JAMAL , EDWIN

Alineació visitant :

Arbitre : D SANTIAGO CURBELO MENIUK

Crónica :


VILAFANT FC 2-2 CE ESPOLLA

2017-05-14

Alineació local : MACIA , BERMU , MANU , EDU (55min) 73 , DANI (55min) 48 , ESPAÑA , JOSE , RUBEN (65min) 86 , JAMAL , EBO (45min) 69 , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : DJAN COBOS PUJOL

Crónica :


UE LLADO 3-1 VILAFANT FC

2017-05-21

Alineació local : MACIA , BERMU , MANU (67min) 86 , EDU (45min) 76 , PAUL , JAVI , JOSE , JAMAL , EBO , EDWIN , LAHLAL

Alineació visitant :

Arbitre : D DANI RAYOS BELMONTE

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració